Gaziantep - Çanakkale Uçak Seferi

19 Şubat 2016Gaziantep havalimanından Çanakkale Gökçeada havalimanına uçak bileti

Gaziantep havalimanı: (IATA, GZT, ICAO: LTAJ), 1998 de tadilata girmiştir ve 2006 yılın da çalışmalar biterek modern havalimanı olaraktan hizmete tekrardan başlamıştır. Bununla birlikte de uluslararası bir kapasiteye çıkmıştır. Pist boyutları ise 3000 x 48 ve 3000 x 30’dur. Kaplama yüzeyi ise betondur. Yolcuya açık olan yerler ise 5799 metre 2’dir. Hem iç hem de dış hizmet vermektedir. Milli kuruluşlar tarafından birçok ödül de almış havalimanıdır.

 

Gaziantep:  Gezilecek özel yerlerden bazıları: 1. Rum kalesi, 2. Araban kalesi, 3. Zincirli ören yeri, 4. Tilmen Höyük, 5. Domen mezar, 6. Hanlar, 7. İpek yolu, 8. Hamamlar, 9. Doğal hayatı koruma alanı ve hayvanat bahçesi gezilecek yerler arasın da ilk 9 sırasındadır. Gaziantep’te sadece gezilecek yerler değil. Aynı zamanda da birbirinden özel yöresel yemekleri ile birbirinden güzel tatları vermektedir. Bu şehir hakkın da daha da kapsamlı bilgi almak istiyorsanız web sitemiz de Gaziantep makalesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Çanakkale Gökçeada havalimanı: Çanakkale havalimanı günlük çok fazla kullanılan havalimanların arasın da bulunmaktadır. Liman içerisin de aradığınız her şeye erişebilirsiniz.

 

Çanakkale: Uğruna ne savaşlar yapılmıştır ve birçok da şehit verilen kutsal toprakların bulunduğu şehirdir. Gezilecekte çok özel yerleri vardır ve şehitlerimizi ziyaret etmek ilk listeniz de yer alabilir.

Gaziantep havalimanından Çanakkale Gökçeada havalimanına uçak bileti satın almak istiyorsanız artık bir sıfır geri de hizmet veren ve de müşteri hizmeti sunan yerler de takılı kalmanıza gerek yoktur. Hemen biletkess.com adresinden sizler de Gaziantep—Çanakkale uçak bileti satın alabilirsiniz. En çuygun fiyatlardan tutun diğer her şeye kadar tek bir ekran da sizler için sıralama yapmaktayız. Bizler bunun dışın da hizmet edindiğimiz bilgiyi, tecrübeyi ve tüm deneyimlerimizi sizlere aktararak daha iyi bir dostluk sunmaktayız. Hiçbir şekil de satıştan para kazanmak için açılan bir site değildir. İşimizi severek yaptığımız için 2012’den bu yana geldik ve şimdi de müşterilerimizi müşteri diye değil, misafir olarak görmekteyiz. Bu siteye gelmiş herkes bizlerin misafiridir ve en önemli şey de şudur: Kayıt ve üyelik işlemleri yoktur. Bu da herkesi eşit, adaletli ve bir zorunluluk göstermeden hizmet alabilmesini istiyoruz. Gaziantep—Çanakkale arası: 1307 kilometredir ve 18 saat 40 dakika da otobüs ile sürmektedir. Uçak ile gidiş ise 1 saat 32 dakikadır. Birinci sınıf kalite de bu hizmetleri alabilmeniz için hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur ya da bizlere ekstra bir komisyon ödemenize gerek yoktur. Herkese eşit ve adaletli şekil de tüm fırsatları sunmaktayız. Sizler de bu iki şehir arasındaki yolculuklarınızı en kaliteli şekilde yapabilmek bizlerin tavsiyelerinden de yararlanabilirsiniz.  

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi