Gaziantep - Balıkesir Uçak Seferi

19 Şubat 2016Gaziantep havalimanından Balıkesir Merkez havalimanına uçak bileti

Bilet satın almanın en kolay yollarını bu makalemiz de çok iyi bir şekil de görebileceksiniz. Çünkü bizler direk olarak sizlere hizmet ediyoruz ve bunun karşılığın da sadece satıştan kazandığımız uçak bileti vardır. Bunun dışın da kalan her hizmet ücretsiz bir şekilde sizlere yansır. Gaziantep—Balıkesir uçak bileti fiyatların da indirimlerimizi de mobil uygulamamızı tercih ederek görebilirsiniz. Mobil uygulamamız da bazı kolay indirimleri siz değerli bireylere E—bülten aboneliği ile sunmaktayız. Bundan her zaman en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Gaziantep limanından Balıkesir’e yapacağınız tüm yolculuklar için bilgi ve yardımcı hizmetler sitemiz de mevcuttur. O hal de sizler de sürekli olarak bizleri yakından takip edebilmek isterseniz sosyal medyadan bizleri takip edebilirsiniz.  Gaziantep—Balıkesir arası toplam da 1100 km’dir ve otobüs ile 15 saat 43 dakikadır. Uçak ile gidiş ya da geliş ise: 1 saat 17 dakikadır. Sizleri ilgilendiren her konu da bizlere de danışabilirsiniz. Uçak biletlerini kendiniz alamaz iseniz bizleri arayaraktan da bunu yapabilirsiniz. PNR numarasından da daha sonra bilgilerinize bakabilirsiniz. Online uçak bileti rezervasyonu da yaptırabilirsiniz ve bunları yine telefon da işlem olaraktan da yaptırabilirsiniz. Biletlerinizi aynı zamanda da bireysel ya da kurumsal anlamda da satın alabilirsiniz.

 

Balıkesir Merkez havalimanı: (IATA, BZI—ICAO: LTBF), yeni havalimanları arasında bulunmaktadır ve 1998 senesin de hizmet vermeye başlamıştır. Şuanda da modern havalimanları kapsamın da hizmetine devam etmektedir.

 

Balıkesir: İlçeleri ise: 1. Altıeylül, 2. Ayvalık, 3. Balya, 4. Bandırma, 5. Bigadiç, 6. Burhaniye, 7. Dursunbey, 8. Edremit, 9. Erdek, 10. Gömeç, 11. Gönen, 12. Havran, 13. İvrindi, 14. Karesi, 15. Kepsut, 16. Manyas, 17. Marmara, 18. Savaştepe, 19. Sındırgı, 20. Susurluk ilçeleri bulunmaktadır.

Gaziantep havalimanı: (IATA, GZT, ICAO: LTAJ), Havalimanı aynı zamanda da taksi yolu olaraktan da hizmet vermektedir. İtfaiye binası 2011 senesin de en modern statüye kavuşmuştur ve iyi bir seviye de bulunmaktadır. Bununla birlikte de güvenlik önlemleri sıkı bir şekilde devam etmektedir. Otel, pansiyon, hotel vb. gibi kalacak yer hizmetleri için de limana yakın yerleri tercih edebilirsiniz. İçerisin de zaten her türlü hizmeti barındırmaktadır. Sürekli de kendini yenileyen bir liman olduğundan da tercih edilmesi günden güne artış göstermektedir.

 

Gaziantep: Gezilecek yer anlamında 1. Orkide bahçe, 2. Zeugma Müzesi, 3. Zincirli bedesten, 4. Tarihi Antep evleri, 5. Bakırcılar çarşısı, 6. Gaziantep kalesi, 7. Hasan Süzer Etnografya müzesi, 8. Yesemek açık hava müzesi, 9. Bayazhan Gaziantep kent müzesi, 10. Gaziantep oyun ve oyuncak müzesi, 11. Dülük antik kenti, 12. Rumkale, 13. Araban kalesi, 14. Hanlar, 15. İpek yolu yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Daha da fazla gezilecek yerler bulunmaktadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi