Gaziantep - Ankara Uçak Seferi

19 Şubat 2016Gaziantep havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

 

Gaziantep havalimanı:                 (IATA, GZT, ICAO: LTAJ), şehir merkezine 20 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Uluslararası bir havalimanı statüsündedir. 1998 de de tadilat ile yenilenmiş ve son derece de modern bir liman statüsü kazanmıştır. 400 tekil araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır. Yenilenme sürecinde ise pisti, yolcu terminali genişleterek daha geniş haklar da verilmiştir. Bununla birlikte birçok alan da yenilikleri olmuştur ve her zaman memnun kalınmıştır.

Gaziantep:  Buraya gittiğiniz de kesinlikle baklava ve diğer yöresel et yemeklerinden tatmanız gerekmektedir. Aynı zamanda en kalabalık sekizinci ildir. Yaşanılan en eski şehirlerden bir tanesidir ve halan da bu hükmünü sürdüren en eski şehirler arasın da bulunmaktadır. Biraz farklılıklar geçirse de günümüze kadar en iyi şekil de gelmeyi başarmıştır.

Ankara Esenboğa havalimanı: Sürekli olaraktan zaten bilinen ve önemli olduğunu da bildiğimiz havalimanları arasındadır. Esenboğa birçok alan da ödül almıştır ve açılışları da hep önemli bir şekilde resmi açılışlar ile yapılmıştır. Günümüzde de insanların ağızlarından eksik olmayan bir havalimanıdır.

Ankara: Türkiye’nin önemli ve de başkentidir. Ekonomi, nüfus, kalkınma, yönetim, yatırım ve yenilikler bakımından çok güzel bir şehirdir. Şehir için de birçok savaş ve eylem yapılmıştır. Limitsiz şehir de denildiği için ne ararsanız bulabilirsiniz. Ziyaret edilecekte çok fazla yeri vardır.

Gaziantep havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti artık en uygun fiyatların bile daha altın da sunulmaktadır. Bundan sizler de yararlanmak istiyoruz derseniz tek tık işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Böylelikle amaçlarınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bizler sizlere birçok seçenek sunmaktayız ki zaten o yüzden müşteri memnuniyeti de en üst seviye de sağlanmaktadır. Sizler de bunu bizlerden talep etmeden yaptığımız için kaliteye, profesyonelliğe ve birinci sınıfa önem vermekteyiz.  Gaziantep—Ankara uçak bileti popüler listemiz de bulunmaktadır. Bunun bir diğer sebebi ise iki şehrin de en büyük 10 il arasında bulunmasıdır. Normal şartlar da fırsatlar üst, üstte geldiğinde yararlanabilirsiniz ama bu fırsatlar yokken ne yapacaksınız beklemek zorunda mı kalacaksınız. Tabi ki de hayır. Çünkü biletkess.com adresin de fırsatlar asla bitmez. Durmadan hep yeni firmalar ile anlaşarak hepsinin imkanlarını da sizler ile paylaşmaya devam etmekteyiz. Bizleri seçmeniz bile uçak bileti satın al işlemi yaparken direk bir sıfır önde olmanızı sağlamaktadır. İşlemlerinizi daima güvenilir bir şekilde yapmaya da söz vermekteyiz. Dilediğiniz her imkanı bir arada bulunduruyoruz ve arzu ettiklerinize ulaşmakta yardımcı olmaktayız. Bu iki şehrin km arası ise: 673 kilometredir ve 9 saat 37 dakika da otobüs ile sürmektedir. Eğer bu mesafeyi kısaltmak istiyorum derseniz de uçak ile birlikte 45 dakikaya indirebilirsiniz. Bunun dışında da birçok imkanlarımızı sizlere sunmaktayız. Hepsini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi