Gaziantep - Adıyaman Uçak Seferi

19 Şubat 2016Gaziantep havalimanından Adıyaman havalimanına uçak bileti

Gaziantep havalimanından Adıyaman havalimanına uçak bileti alabilmenin yeni yolunu sizler de artık biletkess.com adresin de öğrenebileceksiniz. Hem hızlı hem de gerçek hizmet boyutumuz ile sizlere istediğinizi sunabilmek istiyoruz. Güvenilir bir hizmetimiz de olduğundan aklınızdaki tüm soru işaretlerini bir kenara atma zamanı gelmiştir diyebiliriz. Çünkü limitsiz bir şekilde işimizi seviyoruz ve bundan da gerçekten haz duyuyoruz. Tek yapacağınız şey bizlerin sunduğu siteden alışverişlerinizi tamamlamaktır. Bunların dışında yapacağınız herhangi bir farklı şey bulunmamaktadır. O halde sizler de Gaziantep—Adıyaman uçak bileti satın almaya başlayabilir ve en uygun fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Bunun için de aynı zamanda erken rezervasyon yaparak ödemelerde daha düşük fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bugüne kadar her müşterimizi de memnun etmeye çalıştık ve daha da bunu ilerletmekteyiz. Tek tercih sizlerin bizleri mi yoksa daha çok farklı sitelerde seçim yapmanız mı olacaktır. Kurumsal anlayışımızı günden güne bir sıfır öne getiriyor ve rekabetçilerimizi geri de bırakmaktayız. Gaziantep—Adıyaman arası ise: 149 km’dir ve otobüs ile de 2 saat 8 dakika sürmektedir. Bu süreçte uzun olmadığından ötürü tercihinizi yine siz belirleyerek biletkess.com üzerinden alışverişiniz yapabilirsiniz ama eğer uçak biletlerine yönelir iseniz süreç 10 dakikaya inmektedir.  Daha fazlası için de web sitemiz de gezinmeye devam edebilirsiniz. Şimdi kısaca sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

 

Gaziantep havalimanı: (IATA, GZT, ICAO: LTAJ), Oğuzeli ilçe sınırları içerisin de ye alan bir havalimanıdır ve sürekli 7—24 hizmet içerisindedir. 1976 senesin de de hizmete girmiş bir havalimanıdır. 1998 de ise yenileme çalışmaların da bulunulmuştur. Günümüze kadar da modern halde gelmeyi başarmıştır. İlçelerden ve yan illerden de misafirlerini ağırlamaktadır. Hatta havalimanı da büyük bir şehirde yer aldığından ötürü illere ve ilçelere uçak firmaları servis kaldırmaktadır. Bunun da duraklarını sitemizden bakabilirsiniz.

 

Gaziantep: Birbirinden özel ilçeleri vardır ve de hepsi de ayrı tat, lezzet, kültür, özellik, yöresellik vb. şeyler katmaktadır. Bunun için de gittiğiniz de kesinlikle gezilecek yer listesi yapmanız gerekmektedir. Çünkü çok fazla olduğundan ötürü en önemlilerin altını çizmeniz gerekecektir. Yoksa çok şey katabilirsiniz.

 

Adıyaman havalimanı: (IATA, ADF, ICAO, LTCP), 1998 tarihin de sivil havacılık hizmetine açılmıştır. Sürekli olarak 7—24 uçuşlar gerçekleşmektedir. Yıllık 100 bin yolcu sayısı da 2010 senesin de görülmüştür ve de bu da Adıyaman havalimanı için çok önemlidir. 1. Türk hava yolları, 2. Anadolu jet, 3. Bora jet firmaları limanda hizmet vermektedir.

 

Adıyaman: Atatürk barajının bir kısmı Adıyaman da bulunmaktadır. Ayrıca doğuda da yer alsa da en hızlı büyüyen Türkiye şehirlerinden bir tanesidir. Bunların dışında da Adıyaman  hakkın da ekleme yapacak olursak Kommagene Krallığına ait kalıntılar Nemrut dağında bulunmaktadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi