Bursa - Malatya Uçak Seferi

17 Şubat 2016Bursa Yenişehir havalimanından Malatya Erhaç havalimanına uçak bileti

Bursa Yenişehir havalimanından Malatya Erhaç havalimanına uçak bileti almak isteyenler artık çok şanslı. Çünkü bizler her alan da hizmet verdiğimiz için ne gerekiyor ise yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizlerin yapması gereken şey ise sadece ve sadece biletkess.com adresini seçmektir. Bunun dışında hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Üstelik birçok ekstra hizmetimiz de bulunduğu için hangisini tercih etmek isterseniz kısa sürede seçebilir ve ödemenizi de güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bursa—Malatya uçak biletleri bazı günler ya da özel günlerde indirimli uçak bileti ile bu sitede karşılaşabilirsiniz. O hal de sizler de ne zaman isterseniz sitemizden biletinizi satın alabilirsiniz. Bu iki şehir arası 1032 km’dir ve bu da otobüs ile 14 saat 45 dakika gibi çok fazla mesafedir. Bu süreyi otobüse harcamaktan ise Malatya’ya 1 saat 9 dakika da uçuş yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Sitemizden bu kaliteli hizmeti şimdi alaraktan daha sonra ödeme yapabilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki hizmetlerimizin hepsi de sizleri bekliyor ve tek tık ile bunları gerçekleştireceksiniz. Biletkess@gmail.com adresine de günün her saati mail atabilirsiniz. Artık bilet konusun da uzman olduğumuzu tüm arama motorlarımız da kanıtladık ve bu yüzden de analizlerimiz her kelimede yer almaktadır. Hangi kelimeyi aratırsanız aratın bilet ile ilgili bizler çıkmaktayız. Yan hizmetlerimizde de bunlar geçerlidir.

Bursa Yenişehir havalimanı: Günümüze kadar birçok değişikliğe uğrayarak gelmiştir ve şimdi Uluslararası çapta hizmet vermektedir. Kalite konusun da ise hiçbir şeyi aratmamaktadır ve insanlara kesin bir hizmet vermektedir. Çünkü kendini kanıtlamış olan havalimanları arasında bulunuyor. Zaten Türkiye’nin en büyük nüfuslu ilk beş şehri içinde olduğundan da havalimanı oldukça önem kazanmaktadır ve bu önemini oldukça fazla gösterebilmektedir. Günümüzde de yıllık yolcu sayısını milyonlara kadar aşırı arttırmıştır.

Bursa: Bu şehir de olmak başlı başına bir ayrıcalıktır. Çünkü her anlamda gezilecek yerleri ve görülecek çok doğal alanları vardır. Resim çekebileceğiniz belgesel, kartpostal gibi alanları da vardır. Özellikle kışın Uludağ’ı vazgeçilmez bir alan haline gelmektedir. Yaz Turizm’i ise her alan da kendini göstermektedir. En az 10 kategoride de çok profesyonel şehirdir. Osmanlı İmparatorluğunun başkentidir ve değerli eserleri bu şehirdedir.

 

Malatya Erhaç havalimanı: (IATA: MLX, ICAO: LTAT), hem sivil hem de askeri amaçlı kullanımı sürmektedir. Şehir ile arasında 34 km bulunmaktadır. Toplamında ise 8.590.890 metre 2 alan üzerine kurulmuştur. 8 uçak firması içerisin de hizmet vermektedir. 2007 senesine kadar normal sivil havacılık yapan Erhaç limanı, 2007 de uluslararası havalimanı statüsüne kavuşmuştur. 98 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır.

Malatya: İlçeleri: 1. Akçadağ, 2. Arapgir, 3. Arguvan, 4. Battalgazi, 5. Darende, 6. Doğanşehir, 7. Doğanyol, 8. Hekimhan, 9. Kuluncak, 10. Kale, 11. Pütürge, 12. Yazıhan, 13. Yeşilyurt ilçeleri bulunmaktadır. Bu ilçelerin de her birinde doğal alan anlamında çok fazla yer bulabilirsiniz ama Malatya da çok aşırı soğuk ile karşılaşabilirsiniz. Doğu Anadolu bölgesidir ve en kalabalık 28. Şehrimizdir. Kayısısını Dünya çapın da duyurmuştur. Doğu Anadolu bölgesinin Yukarı Fırat bölümün de bulunmaktadır. Gittiğiniz de ziyaret edeceğiniz yerlerin listesini yapmanızı tavsiye ederiz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi