Bursa - Konya Uçak Seferi

17 Şubat 2016Bursa Yenişehir havalimanından Konya havalimanına uçak bileti

Konya havalimanı: (IATA: KYA, ICAO: LTAN), il merkez de bulunmaktadır. Bursa havalimanı gibi bu havalimanı da 2000 senesin de sivil trafiğe açılmış bir havalimanıdır. Türk hava kuvvetleri ile birlikte Devlet Hava Meydanları (DHMİ) ortak işletmektedir. 3. Ana Jet üstü komutanlığı da burada bulunmaktadır. Terminal bilgilerine değinecek olursak 2 bin 650 metre 2 kapalı alan da yer almaktadır ve içinde 272 tekil araçlık otopark bulunmaktadır. İçinde bulunan tüm hava yolu şirketleri yılın tüm günü ve 7—24 hizmet vermektedir. Yüzeyi beton ve asfalttır. Birçok mağazayı (kurumsal ve bireysel anlamda hizmet veren şirket bünyelerini) içerisin de bulundurmaktadır. İnsan ihtiyaçlarına da özen göstererek müşteri memnuniyeti hep üst seviyeye çıkmaktadır.

 

Konya: Mevlana deyince akla ilk Konya gelir ve dini açıdan da ön planda bir şehirdir. Ereğli ilçesinde deprem olmaz ve fay hattı geçmeyen güvenli bölgeler arasın da yer almaktadır. Tarım için bütün tarlaları da elverişlidir. Bu yüzden tahıl gıdaları alanında ülkemizin önemli tedarikçilerin yer aldığı bölge de diyebiliriz. Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük şehridir. Mevlana müzesini de, Aziziye camiyi de gittiğiniz de kesinlikle ziyaret etmeniz gerekmektedir. Nüfus bakımından ise en kalabalık yedinci şehridir. Çatalhöyük, 2012 de UNESCO dünya mirasları arasında yer almıştır. Kısacası ülkemiz de önemli bir şehirdir.

 

Bursa Yenişehir havalimanı: (IATA: KYA, ICAO: LTAN), fazla genel bilgilerinden bahsetmeyeceğiz. Çünkü yeterli kadar bahsettiğimizi düşünüyoruz ve makalelerimiz de kalite açısından gereksiz sözcüklerin hiçbirine yer vermiyoruz. Bu nedenle ince detaylı bilgilerinden bazılarını sizler için aktaracağız. Liman, Yenişehir ilçesine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. 7 adet park yerine sahiptir ve apron eklenmesi de sonra yapılmıştır. İçinde 3000 x 45 boyutun da iki tane pist bulunmaktadır. Güvenliği sık, sık denetlenmektedir ve kontrolleri de en üst düzeydedir. İçerisinde yer alan Türk Hava yolları uçak şirketi kısa bir süre için haklarını Sun Express firmasına devretmiştir. 3 Kasım 200 tarihin de resmi açılış ile açılarak ilk uçuşunu başlatmıştır.

 

Bursa: Gezilecek yerleri çok fazla olan ve her yerinin de ayrı güzel bilindiği bir şehirdir. Özelliklerini sıralayacak olursak çok fazla yer kaplar ki bizler bunu düşünerek sizlere sitemizde Bursa makalesini baştan sonra özellikleri ile sıraladık. Ama önemli yerlerini gezmeniz gerçekten de tavsiye edilmektedir. Önemli yerlerinden Osmanlı tarihini anlatan tarihi ve özel yerlere kesinlikle gidiniz. Bursa’da bulunduğunuz sürece çok sağlıklı günler geçireceksiniz. Çünkü yaşanabilir şehirlerarasına da bulunmaktadır.

 

Bursa Yenişehir havalimanından Konya havalimanına uçak bileti almak artık çok basit ve kolaydır. Güvenilir uçak bileti sitemizden sizler de hemen şimdi ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz. Bursa—Konya uçak bileti sitemizde asla tükenmez. Çünkü durmaksızın hizmet veren tüm Türkiye de yer alan uçak firmaları ile çalışmaktayız. Sizlerin de tercihleri ne ise bizlere söyleyerek iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. En yeni fırsatlar ve olmazsa olmazlar biletkess.com adresin de sizleri beklemektedir. Bu iki şehir arası 487 km’dir ve otobüs ile gidiş ya da geliş 6 saat 57 dakikadır ama bunun yerine uçmayı tercih ederseniz bu süreyi direk 33 dakikada tamamlayabilirsiniz. İşte sürenizi bu kadar fazla kısaltmış oluyorsunuz. En önemlisi de sitemizde bulunan uçak bileti sisteminden aylar öncesinden bile uçak bileti alabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi