Bursa - İzmir Uçak Seferi

17 Şubat 2016Bursa Yenişehir havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına uçak bileti

Bursa Yenişehir havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına uçak bileti alabilmek istiyorsanız sizler de biletkess.com adresinde hızlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bizler imkanlarınıza imkan ekliyoruz ve her şeyi de bir arada görebilmenizi sağlıyoruz. İşte bu yüzden de daima tercih edilen bir adres olmaya devam etmekteyiz. 7—24 de açık sitemiz olduğundan uçak bileti kaçırdım ya da şu saatte kampanya vardı yakalayamadım gibi bir söz konusu olmayacağına söz verebiliriz. Bunu söyleme sebeplerimiz birçok web sitesin de insanlar mağdur olmaktadır. Çünkü eski kampanyalarını kaldırmayı unutuyorlar ve insanlar yeni sanarak bakmadan son güne kadar bekliyorlar. O gün ise üzücü tablo ile karşılaşacak daha fazla ödeme yaparak bilet almak zorunda kalıyorlar. Sizler de bu mağdur olan kişilerden olmayınız diye sitemize bakan alanında uzman ekipler sürekli güncelleme yapmaktadır ve bu konu da çok hassas davranmaktadır. Bu gibi birçok alan da özenli profesyonel çalışmalarımız vardır ve de hepsini incelemeniz sadece sizlere kalmıştır. O zaman sitemize hepiniz davetlisiniz. Bu biletler arasında da en çok tercih edilen tabi ki de başlıktan da anlaşıldığı gibi Bursa—İzmir uçak biletleri bulunmaktadır. Sizde uçuşlarınız da daha çok kar etmek ve bilgili misafirlerimizden olmak isterseniz buyurun diyoruz. Bursa—İzmir arası 322 km’dir ve 4 saat 36 dakika otobüs ile sürmektedir ama bu süre yerine uçak ile giderek 23 dakikaya indirebilirsiniz. Daha bu tarz birçok bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Her yeri ayrı analiz ederek sizler ile paylaşmaktayız.

 

Bursa Yenişehir havalimanı: (IATA, YEI, ICAO: LTBR), askeri üst olarak açılmış olan havalimanı kurulduğu günden beri günümüze kadar kullanılmaya devam etmiştir. Şuanda da en önemli havalimanları arasında bulunmaktadır. Sivil havacılık sektörüne ise 2000 tarihin de geçilmiştir. İlk ismi Yunuseli havalimanıdır ve ismini de bulunduğu yerden almıştır. Şuandaki ismini de bulunduğu yerden dolayı almaktadır. Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından işletilmektedir. Son derece güvenlik sistemi ile donatılmıştır ve sıkı bir hizmet verilmektedir. Liman 7—24 hizmettedir.

 

Bursa: Bu şehirde bulunuyorsanız kesinlikle 1. Koza han, 2. Cumalıkızık, 3. Saltanat kapısı, 4. Yeşil Türbe, 5. Tophane, 6. Uludağ, 7. Suuçtu Şelalesi, 8. Uluabat gölü, 9. Irgandı köprüsü, 10. Tirilye, 11. Ulu cami, 12. Cumhuriyet caddesi, 13. Zafer plaza, 14. Bursaspor Timsah Arena Stadyumu yerlerini kesinlikle ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu yerlerin size çok şey katacağını da bilmeniz gerekir. Osmanlı eserlerine de bölge de çok fazla rastlamanız mümkündür.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanı: Bu havalimanın da aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Çünkü en modern olan limanlardan olduğu kadar da Dünya çapın da bir ünü vardır. Yurtdışına çok sık uçak kalkan ikinci havalimanıdır ve sıralamada bazen 3’e yükselmektedir. Bu sıralama Türkiye içidir. İsmini dönemin başbakanı ve Cumhurbaşkanı bir önceki dönemler de başkanlık yapmış olan önemli kişinin ismini vermiştir. Bugün Gaziemir ilçesin de hizmet vermektedir.

 

İzmir: İzmir de kesinlikle 1. Saat kulesi, 2. Tarihi İzmir kemeraltı çarşısı, 3. Konak İskelesi, 4. Kızlarağası Hanı, 5. Agora Harabeleri, 6. İzmir Arkeoloji müzesi, 7. Dario Moreno sokağı, 8. Tarihi Asansör binası, 9. Kıbrıs şehirleri caddesi ve ara sokakları, 10. Kordon boyunun tamamı, 11. Konak Mask Müzesi, 12. Atatürk müzesi, 13. İzmir Fuarları, 14. İzmir Fuar Lunapark, 15. Zübeyde Hanım’ın kabri adreslerini ziyaret ederek gününüzü çok iyi değerlendirebilirsiniz. Bunlar sadece belirli ilçesinde olanlardır. İzmir’in tüm ilçeleri de değerlidir ve gezmenizi de kesinlikle önermekteyiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi