Bursa - ERZURUM Uçak Seferi

15 Şubat 2016Bursa Yenişehir havalimanından Erzurum havalimanına uçak bileti

Erzurum havalimanı: (IATA, ERZ, ICAO: LTCE), Sivil kategori de bulunan havalimanları arasın da bulunmaktadır. Aynı zaman da Erzurum il merkezi ile Aziziye sınırları içerisin de bulunmaktadır. Devlet Hava Meydanları işletmesi ile yönetilmektedir. Ama yine her havalimanı gibi ilk olarak doğu bölgesin de askeri amaçlı açılmıştır. 1993 tarihin de ise uluslararası seferlere açılmıştır. 2005 de yeni bir terminal binası kurulmuştur. Bugün de modern sayılacak terminal binalarından bir tanesidir. Liman da 1. Sun Express, 2. Türk hava yolları, 3. Anadolu jet: Türk hava yolları tarafından hizmet vermektedir. Firmaları hizmetini 7—24 sürdürmektedir. Doğu bölgesi olmasına rağmen iyi işlektedir ve de yan illerden de ziyaretçiler çok sık gelmektedir. Ayrıca hem iç hem de dış hatlar hizmet vermektedir.

Erzurum: En kalabalık yirmi birinci şehirdir. Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin en büyük üçüncü ilidir. 1. Erzurum Merkez, 2. Aşkale, 3. Aziziye, 4. Çat, 5. Hınıs, 6. Horasan, 7. İspir, 8. Karaçoban, 9. Karayazı, 10. Köprüköy, 11. Narman, 12. Oltu, 13. Olur, 14. Palandöken, 15. Pasinler, 16. Pazaryolu, 17. Şenkaya, 18. Tekman, 19. Tortum,20. Uzundere, 21. Yakutiye ilçeleri bulunmaktadır. Her bir ilçe de büyük bir önem arz etmektedir. Bunun için doğal anlam da ve de yöresel anlam da ilçelerin aktaracak çok şeyi vardır. Gittiğiniz de kesinlikle ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir. İl plaka kodu ise 25’dir.

Bursa Yenişehir havalimanı: (IATA, YEI, ICAO: LTBR), 1944 senesin de bir askeri üst olarak kurulmuştur ve daha sonrasında da sivil havacılık olaraktan tercih edilmeye başlanmıştır. Günümüz de en iyi imkanlara sahip olan havalimanlarındandır. İlk olarak askeri bir üst olarak açılsa da limanın yaşı 72’dir ve bu sürece gelesiye kadar çok zorluktan geçmiştir. Günümüz de ise çok iyi bir konum da olarak hizmet vermektedir. Eski adı ise Yunuseli havalimanıdır.

Bursa: Türkiye’nin ilk 4 büyük şehri arasın da yer almaktadır. İlin eski adı ise Hüdavendigardır. Kuzeyin de Marmara denizi, Yalova, Kuzeydoğusun da Kocaeli, Sakarya, Doğusun da Bilecik, Güneyin de Kütahya ve Batısın da ise Balıkesir illeri bulunmaktadır. Spor alanların da çok sık etkinlikler ve yarışmalar düzenlenmektedir. Bunlar yaz ve kış durmaksızın düzenlenmektedir. Aynı zamanda da Tekstil, otomotiv, alışveriş, el sanatları, yöresel ürünler vardır. Kısacası sanayi şehri dememiz fazlası ile mümkündür.

Bursa Yenişehir havalimanından Erzurum havalimanına uçak bileti almak şimdi hem kolay hem de çok tasarrufludur. Bir tık öteniz de olan sitemizden dilediğiniz zaman yararlanabilir ve de sık satın alınan uçak biletlerini hemen görebilirsiniz. Unutmayınız ki birçok site de ekstra hizmetler ücretlidir ama sitemiz de hiçbir şekil de bilet satış haricin de hiçbir şekil de ücret almamaktayız. İşte bu yüzden de insanlara tam anlamı ile istedikleri bir hizmeti sunabilmekteyiz. Bursa—Erzurum uçak bileti almak sizler için yaz ve kış fark etmeksizin tek tık da bulabilirsiniz. Bizler misafirlerimiz ile her bilgiyi paylaşıyoruz ve uzman ekiplerimiz de profesyonel çalışmalarını sizler ile paylaşmaktadırlar. Ayrıca da Bursa ile Erzurum arası 1236 km’dir ve otobüs ile toplam da 17 saat 39 dakika sürmektedir. Bu uzunluktaki  yolu çekmek istemez iseniz sitemizden uçak bileti alarak işleri daha da hızlandırabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi