Bursa - Ankara Uçak Seferi

15 Şubat 2016Bursa Yenişehir havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

Bursa Yenişehir havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti aramalarınızı artık biletkess.com üzerinden çok basit bir şekil de yapabileceksiniz. Sistemimiz çok hızlı ve de kullanışlı olduğundan ötürü 7’den 70’e kadar herkes rahatlıkla kullanabilir. Birinci sınıf isteklerinizin de hepsini de tek tık ile yapabilirsiniz. Bursa—Ankara uçak bileti almanız için hem uçak bileti kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Hem de popüler uçak bileti sıralamasını ziyaret ederek en uygun bilet karşılaştırmalarını direk olaraktan yapabilirsiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası sitemizin ana sayfasın da sizleri beklemektedir. Başarılı web sitemiz günden güne ününü arttırmaktadır ve insanların tüm taleplerini karşılamaktadır. Sizler de bu iki şehir arasındaki online uçak bileti arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz. Bursa’dan Ankara’ya gidiş ise: 382 km’dir ve 5 saat 27 dakikadır. Bu süreyi dilerseniz uçak bileti alarak kısaltabilirsiniz. Böylelikle zamanınızın çoğu da sizlere kalmış olabilir. Bizler her şeyi ele alan bir adres olduğumuz için müşteri odaklı çalışıyoruz ve elimizden geldiğince de % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bizleri tercih etmek ile zaten en doğru kararları vermiş oluyorsunuz. Bizleri aynı zamanda da sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve neler olacağını çok rahat bir şekilde sitemizi ziyaret etmeden görebilirsiniz.

 

Bursa Yenişehir havalimanı: (IATA, YEI, ICAO: LTBR), ilk olarak 1944 yılın da bir askeri üst olarak kurulmuştur. Bugün Bursa’nın konumunu herkes bilir ve o zamanlar da konum itibarı gün geçtikçe artması, ekonomisi daha iyi olması ve de en önemlisi nüfusu ile gelen ziyaretçilerin artmasından ötürü sivil havacılık hizmeti verilmeye başlanmıştır. Sivil havacılık 3 Kasım 2000 tarihin de hizmete girmiştir. 7 adet park yeri vardır ve apronları da içerisin de eklenmiştir. CAT II kategorisin de bulunmaktadır ve en modern havalimanlarından bir tanesidir. Devlet Hava Meydanları (DHMİ) tarafından işletilmektedir. En iyi havalimanları arasın da bulunmaktadır. Eski ismi ise Yunuseli havalimanıdır ve adını ise bulunduğu yerden almaktadır. 1 Haziran 2001 tarihinde de 7—24 çalışacak şekil de hizmete açılmıştır. Hem iç hatlar hem de dış hatlar hizmeti verilmektedir.

 

Bursa: En kalabalık dördüncü şehirdir. 2.787.539 tekil kişilik nüfusu bulunmaktadır. Dünya da 48. Türkiye de ise 1. Sıra da yer alan yaşanılabilir şehirdir. Marmara bölgesin de bulunmaktadır. 1. Osmangazi, 2. Nilüfer, 3. Büyükorhan, 4. Yıldırım, 5. Gemlik, 6. Gürsu, 7. Harmancık, 8. İnegöl, 9. İznik, 10. Karacabey, 11. Keles, 12. Kestel, 13. Mudanya, 14. Mustafakemalpaşa, 15. Orhaneli, 16.Orhangazi, 17. Yenişehir ilçeleri bulunmaktadır. Bursa hemen, hemen birçok koşul da günümüzün en modern ve iyi kategorilerde ön sıradadır. Özellikle Tekstil, otomotiv, ormancılık ve diğer alanlar da çok önemli bir yere sahiptir.

Ankara Esenboğa havalimanı: Havalimanı dünya sıralamasın da ilk sıralar da bulunmaktadır ve de sürekli tercih edilirliği bulunmaktadır. Dünya standartlarında da ilk sıradadır. En önemlisi ise Ankara başkent olduğu için iş anlamın da yurtdışından hem turist anlamın da hem de iş için gelen ve havalimanını çok fazla kullanan kişi vardır. Büyük şehirlerden biri olduğundan öğrencisi, halkı, yan illerinden gelenlerini daha ekstradır. Bu yüzden hiç yıllık yolcu sayısı düşüşü yaşamadan sürekli artış göstermektedir.

Ankara: Türkiye’nin başkentidir ve Türkiye’nin 2. Kalabalık ilidir. İl de bulunmayan hiçbir şey yoktur. Günümüzün tüm imkanlarınsa sahiptir ve ilk Dünya’nın en büyük parkı da yapılmaktadır. Atatürk’e ait birçok eser de burada bulunmaktadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi