Adana - Samsun Uçak Seferi

14 Şubat 2016Adana Şakirpaşa havalimanından Samsun Çarşamba havalimanına uçak bileti

Adana Şakirpaşa havalimanından Samsun Çarşamba havalimanına uçak bileti ilgili her konu da bizler yardım etmeye hazırız. Sizlerin Adana—Samsun uçak bileti alması durum da birçok indirimlerden yararlanacağını da söyleneceğini söyleyebiliriz. Kısacası biletkess.com adresin de şah ve mat yapacaksınız. Bizler müşteri olarak değil, tüm herkesi misafir olarak görürüz. Bura da her insan değerlidir ve bizler sizleri birer dost gibi görmekteyiz. Site trafiğimiz de bu yüzden çok fazladır ve sürekli artışta olmasına rağmen de hiçbir zaman tıkanmıyor. Çünkü bizler profesyonel adımlar ile sitemizi yönetiyor ve sizler burada bulunduğunuz sürece güvenli bir alışveriş yapacağınızı da bilmenizi isteriz. Alanın da uzman ekiplerimiz sürekli çalışmalarını sürdürmektedir ve tüm verileri de anın da paylaşmaktadır. İşte bu yüzden hiçbir zaman yanlış bir şey yapmamış oluyorsunuz. Bu veriler arasında da güncel olaraktan bir tanesi de iki şehir arasındaki km’dir. Adana—Samsun arası: 729 km’dir. Otobüs ile gidiş: 10 saat 26 dakikadır. Sitemizi de ziyaret ederseniz ana sayfamız da en iyi olan hizmetlerimizi değil, tüm hepsini sizlere yansıtmaktayız. Bunları bulamadığınız takdir de de yok demeyiniz. Çünkü arama motoruna tek bir kelime yazsanız da sizlerin karşısına birbirinden güzel makaleler çıkacaktır. İçlerinden birini seçerek ulaşmak istediğinizi okuyabilirsiniz. Bunlar arasın da neler var derseniz otogar, (ilçeler ve iller ayrı olarak ele alınmaktadır) havalimanları, bilgi içerikli içerikler, Sıkça Sorulan Sorular (SSS) ve daha birçok makaleye direk ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

 

Adana Şakirpaşa havalimanı: Adana limanı turist açısından çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle de Almanya arasın da çok fazla gidiş geliş olmaktadır. Bu nedenle liman sürekli doludur. Bununla birlikte de metropol şehir olmasından için de yerli halk, iş insanları, sürekli yolculuk yapan gezginleri, öğrencileri ve yerli yabancı turisti bulundurduğundan hep yoğunluk artmaktadır. Yıllık yolcu sayısı da çok fazladır.

 

Adana: Büyük belediye şehridir. Sıcaklık anlamın da aşırıya kaçtığı bile olmuştur. En sıcak olduğu tarih ise 12 Haziran 2012 de nemle birlikte 53 derece ve nemsiz olarak ele alındığın da 45,7 derecedir. Bu yüksek derece daima olmasa da şehirde 30 + derece hep mevcuttur. Bu yüzden yazları sıcak, kışları ise normal veya serin geçmektedir. Birçok akarsu il için de mevcuttur ama Seyhan ve Ceyhan nehirleri il de en önemli akarsulardır. Adana’nın tarihçesinin asıl özü itibarıyla Tarsus’un tarihçesiyle bağlantılıdır.

 

Samsun Çarşamba havalimanı: (IATA: SZF, ICAO: LTFH), İsminden de anlaşıldığı gibi Çarşamba ilçesin de hizmet vermektedir. 1994 ile 1998 yılları arasın da inşaatına tamamlanmış ve 15 Aralık 1995 senesin de dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Başbakan Mesut Yıldız tarafından resmi açılış ile açılmıştır. Çarşamba ilçesin de olmadan önce ise Samsun Merkez ile şehirden 162 km uzakta bulunan Kıranköy mezarlığı—Asker hastanesi arasın da bulunmaktaydı. Eski liman 1958 de açılmıştır. Geçmişi uzundur ve yazının devamındaki detaylara da dilerseniz sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Samsun: En kalabalık on altıncı şehirdir. Karadeniz bölgesinin Orta Karadeniz bölümün de yer almaktadır. Ayrıca bölgenin en kalabalık şehridir. Havalimanının olmasının bir nedeni de budur. İl plaka kodu ise: 55’dir. 1. 19 Mayıs, 2. Alaçam, 3. Asarcık, 4. Atakum, 5. Ayvacık, 6. Bafra, 7. Canik, 8. Çarşamba, 9. Havza, 10. İlkadım, 11. Kavak, 12. Ladik, 13. Salıpazarı, 14. Tekkeköy, 15. Terme, 16. Vezirköprü, 17. Yalakent ilçelerine sahiptir. Buraları da özenle ziyaret etmeniz tavsiye olmaktadır.

İyi yolculuklar ve iyi günler dileriz: Biletkess.com adresi sizleri büyük bir heyecanla Adana—Samsun uçak biletleri almaya beklemektedir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi