Adana - İzmir Uçak Seferi

13 Şubat 2016Adana Şakirpaşa havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına uçak bileti

Adana Şakirpaşa havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına uçak bileti satın almanız konusun da bizler yardım edebilmemiz için burada bekliyoruz. O zaman sizler de her dakika seçebilirsiniz ve Adana—İzmir uçak bileti neden lazım ise hemen tedarik edebilirsiniz. Bulunduğunuz yer ev, araba, otobüs, tatil, iş yeri, cafe, okul hiç fark etmeksizin biletkess.com adresine her türlü tarayıcınız ile giriş yapabilirsiniz ve sonra da mükemmel denilen biletleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Günümüzün en çok tercih edilen biletleri arasında da bu iki şehir bulunmaktadır. Bunlara da aynı zamanda popüler uçak bileti kategorisin de ziyaret edebilirsiniz. Günümüzün mükemmel denecek hizmetlerine de bu adresten ulaşabilirsiniz. Şimdi tekrardan iyi düşünün ve bu adresi seçiniz. Sadece bilet satışı yapmadığımızı da sitemizi incelediyseniz çok iyi anlamışsınızdır. Günün tüm güncelliklerini ve uçak firmalarının verilerini direk aktararak sizleri her şeyden haberdar etmekteyiz. Pratik bir yapı ile karşınızdayız ve tüm bu saydıklarımızın hepsini ana sayfamız da bulabilirsiniz. Herhangi bir bulamadığınız işlem sonrasın da ise arama motorumuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes havalimanı: Şuan Gaziemir ilçesin de bulunmaktadır. İlk yapıldığın da ise Cumaovasın da yer almaktaydı. Ancak teknik yetersizlikler nedeniyle ve diğer sebeplerden dolayı Cumaovasın da geceleri uçuş yapamamaktaydı ve yer değişikliği yapılmasına karar verilmiştir. 2000’li yıllar da ise nüfus git gide arttığından ise belirli çalışmalar yapılmaya başlanmıştır ve gelişerek modern bir havalimanı yapılmaya karar verilmiştir. Günümüz de süper hizmet veren ve modern anlamda da birinci sınıf kategori de yer alan bir limandır. Sivil örgütlenme kategorisinde de CAT III  seviyesin de bulunmaktadır.

 

İzmir: En kalabalık üçüncü şehridir. Konak meydanını, Saat kulesini, Tarihi asansörü, İzmir Agorası, Efes’te yer alan Celsus kütüphanesini, Pergamon’u ve Foça gibi muhteşem ilçeyi içerisin de bulundurmaktadır. Daha saymakla bitmeye plajları, koyları, Fuarları, Sanat anlamın da değerli mekanları, kültürel müzeleri, Spor tesisleri ve birçok kategori de en iyi olmayı başarmıştır.

 

Adnan Şakirpaşa havalimanı: (ICAO), Cat I seviyesin de bulunuyor. 1937 de kurulup, 1956 da uluslararası havalimanı olup, 1993’ün 30 Ekim tarihin de ise iç ve dış hatlar olarak sınırsız bir şekilde gece gündüz hizmet vermeye başlamıştır. 1995 de liman statüsünde bulunmuştur. Bu söylenen tüm süreçler arasın da çok önemli modernleşmesi ve çoğu kez de yenilenmeye tabi tutulmuştur. İçin de 569 araçlık otopark bulunmaktadır. İl merkezine en yakın alanlardan bir tanesidir. Ayrıca içerisin de birçok satış dükkanı vardır ve kurumsal düzeyde hizmet veren bayilerde vardır. Yakın yerlerinden de kalacak pansiyon ya da otel bulabilirsiniz.

 

Adana: Çok sıcaktır ve yaz kış bu sıcaklığını korumayı başarmaktadır. Eski Bağdat demiryolu da bu il de bulunmaktadır. Aynı zaman da Hattuşaş (Boğazkale)’ de bulunan Hitit kava yazıtlarına göre Kizzuwatna, M.Ö. 1335 dolayların da Hititlerin koruması altın da Adana’yı yöneten ilk kraldı. Buradan beri çok aşırı ilerleme kat eden bir ildir.  Adana’nın özü de günümüze kadar tam anlamı ile gelmeyi başarmıştır. Şehrin eski meclisi, Belediye binası da halan durmaktadır. Gezilecek yer olaraktan da il de ayrı ve ilçelerde ayrı mekanlar bulunmaktadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi