Adana - İstanbul Uçak Seferi

13 Şubat 2016Adana Şakirpaşa havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçak bileti

Adana Şakirpaşa havalimanı: Deniz seviyesinin üzerin de bulunur ve şehre kısa bir yakınlıktadır. Bu da 3,5 km’dir. İtfaiye kategorisinin de CAT IX seviyesin de bulunuyor. Tüm her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir havalimanıdır. Günümüz de seçilmiş olan limandır ve dünya çapında da bilinmektedir. Özellikle de Almanya da çok fazla bilinmektedir. 1937 senesin de açılmış ve günümüze kadar hizmettedir. Çevre il ve ilçelere de yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. Hatta çeşitli servisler de kalkmaktadır. Adana otogarından da direk olaraktan Metro, Kamil koç, Ulusoy gibi kurumsal otobüs firmaları da gidiş geliş yapmaktadır. Bunları da sitemizden temin edebilirsiniz. İçinde aynı zamanda da taksirutları bulundurmaktadır. Özellikle de gelişen teknolojileri havalimanı yakından takip ettiğinden dolayı güvenlik en üst seviye de takibe alınmaktadır.

 

Adana: Adana en sıcak il, Türkiye’nin ilk şehri, en eski tarihe dayanan mekan olarak bilinir. Günümüz de gelmiş geçmiş en çok uygarlıkları bir arada tutmuştur. Büyük imparatorluklara da sık sık ev sahipliği yapmıştır. Şehir, Anadolu yarımadasının güneyin de ve Akdeniz kıyısın da yer almaktadır. Batılılar tarafından daha çok bilinen Kilikya olarak bilinen Çukurova’ya giriş kapısı olarak hizmet eden Akdeniz kuzeydoğu kenarın da bulunmaktadır. Tipik Akdeniz iklimine sahiptir. Kışları ılık ve yağışlık, yazlar ise sıcak ve kuraktır. En yüksek sıcaklık ise 2012 de nemle birlikte 53 derece, nemsiz olarak 45,7 olarak ölçülerek kayıtlara geçilmiştir. 3 bin yıl öncesine kadar tarihi uzanmaktadır.

 

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı: İstanbul havalimanı günümüz de tercih edilenler sırasın da hem Türkiye, hem de Dünya sıralamasın da ilkler de yer almaktadır. Bundan dolayı da sürekli yatırımlar yapılmaktadır. Lükste olması işin içine girince belirli kriterler de en önde sırada ilk ve tek havalimanı yapmaktadır. İlk açıldığı yıllar da ise bir zamanlar askeri amaçlı havalimanı olarak kullanılmıştır. Ardından İstanbul nüfusu artması, ekonomisi her geçen gün daha sağlamlaşması, yatırımlar artması, ülkeye talep artması gibi birçok nedenden dolayı sivil havacılığa da açılmıştır. Ardından günümüze kadar sürekli modern anlamda daha iyi olarak gelmiştir. Her 20 yılda bir de gelişmesi bulunmaktadır.

 

İstanbul: Anlatmaya bile gerek yoktur diyebiliriz. Çünkü bu şehir anlatılmaz yaşanır derece de özeldir. Ne gezilecek yerlerini ne de yenilecek yemeklerini, hatta millet sayısını bile sayılmayacak kadar çoğaltan bir şehirdir.  Boğazı ile tüm her yeri birbirine bağlayan esrarengiz şehir olaraktan da çoğu yer de geçmektedir.

 

Adana Şakirpaşa havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçak bileti almak artık çok kolay ve tek tık ile bunu başarabilirsiniz. Herkesin kullanabileceği gibi bir web site tasarladık ve sizlere sunduk. Bu siteden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Adana—İstanbul uçak bileti almak için geç kalmayınız. Çünkü kampanyalı uçak bileti de olduğundan anın da bir seçim yapabilir ve indirimli uçabilirsiniz. Adana ile İstanbul: 939 km olduğundan uzaklıkta bir o kadar 13 saat 25 dakikaya çıkmaktadır. Siz de bunu ele alarak uçak biletleri alırken iyi düşünebilirsiniz. Her alan da yardımcı olmak istiyoruz ve bizleri seçerekten de iyi bir dokunuş yapabilirsiniz. Eğer bizlerin de herhangi bir konu da yardım etmesini istiyorsanız bir telefon kadar uzakta olduğumuzu söylemek isteriz. İyi düşündüğünüz de biletkess.com adresinin çok kaliteli bir adres olduğunu da göreceksiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi