Adana - Hatay Uçak Seferi

12 Şubat 2016Adana Şakirpaşa havalimanından Hatay Antakya havalimanı

Adana Şakirpaşa havalimanından Hatay Antalya havalimanı konusun da araştırmalarınız sürdüğü için biletkess.com adresin de bulunuyorsunuz ve de dilerseniz artık bu konuyu olumlu olaraktan sonuca bağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Bu site de tüm havayolu şirketlerini bir arada bulabilir ve direk bir karşılaştırma yaparak biletinizi satın alabilirsiniz. İşte bu kadar kolay ve basit bir yöntemdir. Üstelik sitemiz de 7 yaşındaki bir çocuğun da, 70 yaşındaki bir olgun bireyin de kullanacağı gibi tasarlanmıştır. Bir o kadar da özel tasarımlar arasın da yer almaktadır. Sizlerin de Adana—Hatay uçak bileti konusun da isteklerini karşılayacaktır. Şimdi nerede bulunursanız bulunun uçak bileti almak istiyorum demeniz bile yeterli olacaktır. Adana—Hatay arası ise: 191 km’dir ve 2 saat 44 dakika sürmektedir. Bu  süreyi kısaltabilmeniz için uçak bileti almanız tavsiye edilir. Biliyorsunuz ki 21. Yüzyıl da en çok gerekli olan zamandır ve sizler de bunu bu site de rahatlıkla temin edeceksiniz. Sizlerin zamanı değerli olduğundan ötürü de diğer hizmetlerimizden biri olan makalelerimiz de bile asla gereksiz kelimelere makale yazarlarımız yer vermemektedir ve her zaman da bilgi almanızı sağlamaktayız. O zaman sizler de dilediğiniz zaman bizleri tercih etmemek için hiçbir sebep bulamayacaksınız.

 

Hatay Antakya havalimanı: (IATA, HTY, ICAO: LTDA), 9 Aralık 2007 tarihin de hizmete girmiştir. Başbakan Recep Tayip Erdoğan tarafından açılmıştır. Dış hatlar anlamın da ilk olaraktan KKTC (Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) uçuşları başlamıştır. Bu tarih ise 4 Eylül 2008’dir. 20 Haziran 2008 tarihin de ise uluslararası bir havalimanı ilan edilmiştir. Rakımı 25 ft 8 metredir. 1. Anadolu jet, 2. Bora jet, 3. Hamburg Airways, 4. Türk hava yolları, 5. Pegasus hava yolları, 6. Nas Air uçak şirketleri hizmet vermektedir. Havalimanın da sürekli bir artış söz konusudur. Diğer bilgilerini de detaylı bir şekil de inceleyebilmek isterseniz sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Hatay: 2014 de nüfusu: 1.519.836’dır. Akdeniz bölgesi içerisin de yer almaktadır. İlçeleri ise: 1. Altınsözü, 2. Antakya, 3. Arsuz, 4. Belen, 5. Defne, 6. Dörtyol, 7. Erzin, 8. Hassa, 9. İskenderun, 10. Kırıkhan, 11. Kumlu, 12. Payas, 13. Reyhanlı, 14. Samandağ, 15. Yayladağı ilçeleri vardır ve hepsinin ayrı güzellikleri olduğu bir gerçektir. Hatta hepsi için bir makale yazılsa satılar dolardı demek fazlası ile mümkündür. Çünkü tarihi açıdan Hatay ilimiz çok önemlidir. Doğusun da ve güneyinde de Suriye, batısın da Akdeniz, kuzeybatısın da Adana, kuzeyin de Osmaniye ve de kuzeydoğusun da Gaziantep yer almaktadır. İl plaka kodu ise 31’dir.

 

Adana Şakirpaşa havalimanı: 30 Ekim 1993 senesinin ardından iç hatlar ve dış hatlar 7—24 hizmet vermeye başlamıştır. Şehre çok yakındır. Şehrin için de olduğunu da söylemek mümkündür. Türkiye de yolcu taşıma bakımından da 8. Sırada bulunan bir havalimanıdır. Uluslararası sivil havacılık organizasyonu kategorisin de ICAO sınıflandırması ile birlikte CAT I seviyesin de bulunmaktadır.

 

Adana: Adana çok sıcak bir ildir ve yaz, kış sıcaklığını göstermektedir. Günümüz de ismi çok fazla duyulmaktadır ve her zaman da tatil yerlerinden bir tanesidir. Turist bakımından Türkiye açısından çok değerlidir. Ekonomik ve kültürel açıdan da ele alırsak tam anlamı ile değerli diyebiliriz.

Aslında insanın yolculuk yapacağı il'in yada şehrin özellikleri, tarihi yerleri, insanları ve kültürü önemlidir. ki gezerken yolculuk yaparken rahat ve güven içerisinde kendisini hissetmesi gerekir. tabi havaalanının özellikleri o kadar da önemli olmasada aslında yolları şehre yakınlığı falan gibi detayları önemlidir.

Diğer makalelerimizi de ziyaret etmeyi unutmayınız. Saygılarımızla biletkesss.com olarak iyi yolculuklar dileriz…

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi