Adana - Gaziantep Uçak Seferi

12 Şubat 2016 

Adana Şakirpaşa havalimanından Gaziantep havalimanına uçak bileti

Adana Şakirpaşa havalimanı: Liman içerisin de Elektronik sistemlerin tümü, linkler hizmeti, araç kiralama bayileri, yolcu bilgilendirme hattı, Turizm danışma, diğer tesisler, güvenlik, ARFF (uçak kaza kırım ve yaygınla mücadele konusunda) diğer tesisleri içerisin de bulundurmaktadır. Bunların dışında da bilgi vermek gerekirse Pist uzunluğu 2750 x 45’dir. Yüzey asfalttır. Taksirutlar’ın uzunluğu ise 3520 x 23’dür. Kaplaması da asfalttır. 9 tane de uçak firması liman da hizmet vermektedir. Bu konu da bir ilkleri de bu havalimanı da bulunmaktadır. 2008 ve 2013 arasın da küçük düşüş haricin de bir gerileme bulunmamaktadır. 1937’den beri de günümüze kadar hizmet vermektedir. Kurulduktan sonra uluslararası havalimanını zamanla almış  ve günümüze  hem yurtiçi hem de yurtdışı hizmetler de bulunmaktadır.

Adana: Türkiye’nin ilk şehridir ve maden kaynakları bakımından zengindir. 15 ilçeyi içerisin de barındırmaktadır. Türkiye’nin hem büyük hem de önemli şehirleri arasın da bulunur. Ayrıca alanın da uzman bir şehirdir ve birçok da düz ve tarım alanı arazisini içerisin de barındırır. Bu kategoride de oldukça zengin olduğunu söyleyebiliriz. Varda köprüsünü, Dilberler sekisi, Adana garı, Taş köprü, Sabancı Merkez cami, Beyaz evler mahallesi Adana da bulunmaktadır. Hep de ön plan da olan şehirler arasındadır.

Gaziantep havalimanı: (IATA, GZT, ICAO: LTAJ) Oğuzeli ilçe sınırları içerisin de yer almaktadır. Şehir merkezine de 20 km. uzaklıktadır. Uluslararası bir konum da bulunmaktadır. Sadece sivil olarak havalimanı hizmeti vermektedir. Pist boyutu da 3000 x 48 ve 3000 x 30’dur. Kaplama yüzeyi betondur. 400 araçlık otopark bulunmaktadır. İçerisin de 1. Anadolu jet, 2. Atlas jet, 3. Onur air, 4. XL Airways, 5. Türk hava yolları, 6. Sun Express, 7. Pegasus hava yolları hizmet vermektir. İçerisin de aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Gaziantep: Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesin de bulunan illerinden bir tanesidir. 1. İl merkezi, 2. Araban, 3. İslahiye, 4. Karkamış, 5. Kilis, 6. Nizip, 7. Nurdağı, 8. Oğuzeli, 9. Şahinbey, 10. Şahitkamil, 11. Yavuzeli ilçeleri bulunmaktadır. Her biri de görülmeye değer derecedir ve bölgesel olarak çok özeldir. Yöresel ürünleri de ön plan da bulunmaktadır. En kalabalık sekizinci ilidir. 2014 de nüfusu ise 1.889.466 tekil kişidir. Hala yaşanılan en eski antik kent olduğu bilinmektedir ve de Dünya’nın halan daha yaşanılan en eski şehirlerinden bir tanesidir. Geleneklerine de çok önem verirler ve kesin olarak  gittiğimiz de geleneksel ürünlerinden satın almanız gerekmektedir.

 

Adana Şakirpaşa havalimanından Gaziantep havalimanına uçak bileti satın almak için en doğru adres burasıdır. Tıklamalar ile alacağınız biletler sizlerin zamandan fazlası ile tasarruf edebilmesini sağlayacaktır. Adana—Gaziantep uçak bileti aynı zaman da ucuz uçak biletleri arasın da sıralanmaktadır ve sizler de bir göz gezdirebilirsiniz. Tüm uzman ekiplerimiz bir sıralama yaparken diğer kurumsal web sitelerdekileri önemle izlemektedir ve sonra sizlere sunmaktadır. Siz de tüm bunları ele alarak bir seçim yapabilirsiniz. O zaman biletkess.com adresi tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz. Tüm popüler uçak biletleri kategorisi gibi seçimleri de sizler rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Adana ile Gaziantep arası: 206 km’dir. Otobüsle gidildiğinde de 3 saat sürmektedir. İsterseniz bu 3 saati de uçak ile giderek kısaltabilirsiniz. Her zaman sitemizi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Diğer hizmetlerimizden de ücretsiz şekil de yararlanabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi