Adana - Eskişehir Uçak Seferi

12 Şubat 2016Adana Şakirpaşa havalimanından Eskişehir Anadolu havalimanına uçak bileti

Adana Şakirpaşa havalimanından Eskişehir Anadolu havalimanına uçak bileti almak için artık hiçbir zaman zorlanmayacaksınız. Çünkü artık karşınız da alışverişin alışkanlıklarını değiştirecek biletkess.com adresi vardır. Sadece bizleri tercih ederek bilet almakla kalmayacaksınız. Bu iki şehir arasındaki yol mesafesini, bilet fiyatlarını, firma karşılaştırmalarını ve de iki şehrin tüm özelliklerini detaylı bir şekil de bizlerden öğreneceksiniz. Bunlar ve daha fazlası web sitemiz de yer almaktadır. Ziyaret ederekten hepsini de rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu andan sonra da ne yapacaklarınıza karar verebilirsiniz. Adana—Eskişehir uçak bileti aynı zaman da popüler uçak bileti sıralamasın da yer almaktadır. Sizler de bunlardan yararlanmak için direk linkten ulaşabilirsiniz. Adana—Eskişehir arası ise: 688 km’dir ve otobüs ile gidildiğin de 9 saat 52 dakika sürmektedir. Bu da pek tavsiye edilmeyen yol mesafeleri arasın da yer almaktadır. Eğer siz de bu yola katlanmayacaksanız tüm uçak  biletleri bu kategori de ziyaret edebilirsiniz. Ucuz uçak bileti arayışlarınızı da online uçak bileti web sitemiz olan burada dilediğiniz kadar sürdürebilirsiniz.

 

Adana Şakirpaşa havalimanı: Deniz seviyesinin üzerin de kalan bir havalimanıdır. Referans ısısı da 35 derecedir. İtfaiye kategorisine göre de CAT IX seviyesin de bulunmaktadır. 1937 senesin de faaliyet göstermeye başlamıştır. İçerisin de her türlü ihtiyacı karşılayacak bir mekan bulunmaktadır. Sürekli açık havalimanları arasındadır. Yurtdışı ve yurtiçine de düzenli seferler düzenlemektedir.

 

Adana: Büyükşehir kategorisin de bulunan ve nüfusu 2.165.595 olan şehirdir. İl Plaka kodu da 01’dir. Ayrıca Türkiye’nin de ilk illerindedir. Bu nedenle de çok eski bir tarihe sahiptir. Özellikle de bu il de Çinko, Krom, Kurşun, Manganez ve Demir elementlerinin yatakları bulunmaktadır. Kültürel açıdan da eskiyi günümüze taşıyan ve bir o kadar da modern kalmış olan şehirlerimizdendir. Daha saymakla bitmeyen çok fazla özellikleri vardır. Birkaç önemli noktaya da değinerek Adana hakkın da bilgilerimizi makalemiz de tanımlayacağız. Çünkü tam detaylı makalesi site de vardır ve de diğer makalelerimizde de bulunmaktadır. 15 ilçesi bulunmaktadır. En önemlisi de yaklaşık olarak 5,62 milyon kişiye ev sahipliği yapan bir şehirdir ve tarıma oldukça elverişlidir. Geniş ve düz arazileri de çoktur.

 

Eskişehir Anadolu havalimanı: Havacılık ve uzay bilimleri fakültesine ait bir limandır. Yurtdışı ve yurtiçi uçuşları bulunmaktadır. Yurt içinde genellikle sık uçuş yaptığı havalimanları: 1. Trabzon, 2. Gaziantep, 3. Diyarbakır, 4. İstanbul, 5. Adana, 6. Dalaman illeri ilk sırada gelmektedir. Corendon Airlines ve Türk hava yolları şirketleri de liman da önce gelen hava yolu şirketleridir.

 

Eskişehir:  İl eski bir tarihe dayanır ve bu yüzden de Eskişehir evleri çok ünlüdür. Ziyaret etmeniz de özellikle tavsiye edilmektedir. Şehir büyüktür ve üniversite şehri de demek çok doğrudur. Hatta havalimanının çoğu da öğrencilerden oluşmaktadır denilebilir. Türkiye’nin en kalabalık 25. Şehridir. 812.320 nüfusu vardır. 1. Eskişehir merkez, 2. Alpu, 3. Beylikova, 4. Çifteler, 5. Günyüzü, 6. Han, 7. İnönü, 8. Mahmudiye, 9. Mihalgazi, 10. Mihalıççık, 11. Sarıcakaya, 12. Seyitgazi, 13. Sivrihisar, 14. Odunpazarı, 15. Tepebaşı ilçelerine de kesinlikle gitmeniz gerekmektedir ve gezilecek çok yeri vardır.

Adana Şakirpaşa havalimanından Eskişehir Anadolu havalimanına uçak biletini alırken dikkat etmeniz gereken şeyleri az çok tahmin etmek zor değil tabiki her insanın doğal olarak bilet alacağı firma yada şirket yada web sitesi güvenli ve ucuz olması gerekiyor. bu soruları bu ölçülere göre hepimiz hareket ederiz. tabi güvenli ve ucuz sitelerden biriside www.biletkess.com dur.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi