Adana - Ankara Uçak Seferi

11 Şubat 2016Adana Şakirpaşa havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

Adana Şakirpaşa havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti almak isterseniz sitemizi daima tercih edebilirsiniz. Bizleri neden tercih ettiğinizi web sitemizi daha fazla inceleyerek anlayabilirsiniz ama konumuz Adana—Ankara uçak bileti ve sizler de bu bileti satın almak için güvenilirliğin, ucuzluğun adresin de bulunuyorsunuz. Artık hızlı bir şekilde biletinizi alabilirsiniz. Yepyeni kampanyalarımızı da yakın da takip edebilirsiniz. Eğer takip etmek yerine sizlere bilgi gelmesini istiyorsanız hemen E—bülten aboneliğine başvurabilirsiniz ve ücretsiz şekil de arada bir kampanyalarımızı mail adresleriniz de görebilirsiniz. Dip not: Her zaman aboneliği durdurabilme şansınız bulunmaktadır. Siz de şimdi bunu ele alaraktan kayıt yapabilirsiniz. Adana—Ankara arası: 490 km’dir ve 7 saat otobüs ile sürmektedir. Uçakla daha kısa sürmektedir. Siz de iki şehir arasın da hem bilgiyi hem bileti biletkess.com’dan temin edebilirsiniz. Alanın da uzman ekiplerimiz iki şehir arasın da tüm kampanyaları ve diğer bilgileri sizlere aktarmaktadır.

Adana Şakirpaşa havalimanı: Deniz seviyesinden 19.7 m yüksekte bulunan bir limandır. 1937 senesin de açılmıştır ve 1956 da uluslararası bir liman haline gelmiştir. Şehre 3,5 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1993 de ise tamamen kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır. Günümüz de ise milyonlarca yerli ve yabancı turist havalimanını tercih etmektedir. Bazen yıllık müşteri potansiyelinin de üstüne çıktığı görülmektedir. 1995 de havaalanı olma statüsüne hak kazanmıştır. 569 araç kapasiteli otoparkını içerisin de bulundurmaktadır. Ayrıca Cafe, restoran, banka ATM’lerini, PTT’yi, sağlık hizmetlerini ve birçok hizmeti içerisin de bulundurmaktadır. Liman CAT I seviyesin de yer almaktadır. En önemlisi de gelecekte daha da iyi bir havalimanı olması amaçlanmaktadır.

 

Adana: Adana bölgesi çok sıcaktır ve nerede ise kış görülmüyor demekte fazlası ile mümkündür. Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehridir. 1. Aladağ, 2. Ceyhan, 3. Çukurova, 4. Feke, 5. İmamoğlu, 6. Karaisalı, 7. Karataş, 8. Kozan, 9. Pozantı, 10. Saimbeyli, 11. Sarıçam, 12. Seyhan, 13. Tufanbeyli, 14. Yumurtalık, 15. Yüreğir ilçeleri vardır ve her biri de gezilecek görülecek yerleri içerisin de bulundurmaktadır. Ziyaret ederek birçok yerde hem eğlenebilir, hem de fotoğraflayabilirsiniz. Tarihi açıdan da zengin olduğundan ötürü sizleri birçok konu da bilgilendirecektir ve şaşırtacaktır. Akdeniz bölgesin de yer almaktadır. İl plaka kodu da birdir.

 

Ankara Esenboğa havalimanı: Liman tarihi açıdan da önem kaydetmiştir. Çünkü günümüz de yerini tutan pek fazla havalimanı yoktur. Dünya çapındaki uluslararası havalimanları arasına da girmeye hak kazanan limanlardandır. Pek çok kişi havalimanını tanır ancak geniş kapsamlı bilgisine sahip olmaz. Eğer sizler de tüm detaylarını öğrenebilmek istiyorsanız diğer havalimanları makalesine veyahut da sadece Ankara Esenboğa havalimanı makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada değinmemiz gereken nokta ise şudur: İçerisin de her türlü hizmetler bulunmaktadır. Bunların başın da taksi, EGO, Havaş, Restoran, kalacak yer ve tüm zorunlu ihtiyaçlardır. İstenilen kapasitede de otoparkı bulunmaktadır.

 

Ankara: Tarihini ön plan da sunmayı başarmıştır ve günümüz de Türkiye’nin başkenti olduğu kadar da en ileri seviyesindeki illeridir. Ekonomisi ön de olduğundan sürekli yatırımlar devam ediyor ve yepyeni tarihler yazılmaya şehir de devam edilmektedir. Ankara da akla gelebilecek her şeyi de bulmanız mevcut olduğunu bilebilirsiniz.

Adana havalimanından Ankara havalimanına ucuz ve güvenli olarak uçabilirsiniz. sizlerin bu yolculuk esnasında en rahat bir şekilde Ankara havalimanına ulaşabilmenizi en içtenlikle istiyoruz.
uçuş esnasında lütfen kemerlerinizi takmayı unutmayın.

Ankara uçak bileti için yapmanız gerekeni artık biliyorsunuz ve de sizler de çok karlı çıkacaksınız.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi