Van Uçak Biletleri

03 Eylül 2015Van uçak bileti al

Van’dan başka bir havalimanına gitmek için sizler de direk uçuşlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bizim istediğimiz yani sunduğumu listeden de seçim yapabilirsiniz. Daha önce belirlemiş olduğunuz yerleri biletkess.com sisteminden bularaktan da istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bu nedenle bizleri tercih etme konusun da her zaman aklınız da bir soru işareti kalmasın. Direk seçersiniz ve de gitmek istediğiniz yerde tarihiniz de olabilirsiniz.

Van uçak bileti deyine aklınızı karıştıracak tüm sorunlara yanıt getirmekteyiz. Bunlara ister sıkça sorulan sorular diyebilirsiniz. İsterseniz de sadece bana ait olan özel sorular. Her ne aklınız da takılı ise onların cevaplarını sitemizden alacak ve imkanınız var ise telefon açarak cevap bulacaksınız. Bizlerin yardımcı olabileceği her konu da elimizden geleni yapmaya varız. Sizin de bu konu da istekleri çok geçmediyse bizleri tercih etmelerini söylemekteyiz. O yüzden hadi, durma seçin ve gerekli şekilde tatil bileti alacağınız noktanın tarihine ayırtma yapınız. Tabi sonra da sadece bilet gününü bekleyeceksiniz. Her konu da ilerleme sağlamamızdan dolayı sizlere bilet gününüzü de bildirmekteyiz. Hatta rezervasyon yaptıysanız ödeme gününün geldiğini hatırlatmaktayız. Böyle bir profesyonel hizmetimiz olduğundan bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ucuz Van uçak bileti hazır değil mi? Başka siteler de cebinize uygun bir Van bileti bulamadınız mı? Memleketiniz olan Van’a ya da tatil yapmaya mı gidiyorsunuz? Tüm bunların ve daha fazlasının çözümü için biletkess.com yardımcı olmaya devam ediyor. Siz de bu konu da görüşlerinizi yorumlara da belirtebilirsiniz.

Şimdi ise Van’dan bahsedelim.

Van:

 1. Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Yüz ölçümü oldukça geniş bir şehirdir ve 1.060.000 nüfusu vardır.
 2. Karasal iklim etkindir.
 3. Kışları sert, yazlar ise sıcak geçer.
 4. Van gölü sayesin de iklim biraz daha düşük olmaktadır.
 5. Akdamar kilisesi
 6. Mahi çayı üzerin de bulunan şeytan köprüsü
 7. Halime hatun kümbeti
 8. Urartular tarafından yapılmış Van kalesi
 9. Tarihi yerleri
 10. Camileri
 11. Van deyince de akla meşhur kahvaltılar gelmektedir. Tüm kahvaltıları da vazgeçilmez değerdedir ve de gittiğinizde kesinlikle kahvaltı yapmanızı önermekteyiz.
 12. Ciğer kavurması da çok meşhurdur.
 13. 1. Tandır balığı, 2. Murtuğa, 3. Serpme kahvaltı, 4. Lor peyniri, 5. Kavurmalı uşgun ekşilisi, 6. Ciğer köftesi, 7. Gavut gibi özel yemeklerinizi tatmanız gerekmektedir.
 14. Van gölü
 15. Erek gölü
 16. Muradiye şelalesi
 17. Adır kilisesi
 18. Van evleri
 19. Güzel ve doğal alanları
 20. Görülecek eski alanlar
 21. Tarihi eserler
 22. Bölgeler
 23. Şehir de Ferit Melen havalimanı bulunmaktadır. Kara ve demir yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.
 24. Erciş, Muradiye, Başkale başta olmak üzere toplam da 11 ilçesi bulunmaktadır. Siz de seçimleriniz de bu yerlerden bazılarını bulundurarak çok güzel tatiller de bulunabilirsiniz. Her zaman özel dediğiniz yerleri de görmeniz mümkün olacaktır.
 25. Yöresel mutfak konusunda saydıklarımızdan daha iyi bir zenginliğe sahiptirler ve de çok güzel yerleri bulunuyor. Restoran açısından güzel yerler olduğu gibi de şirin konseptler bulunuyor.
 26. Osmanlının tipik özellikleri kentte halan daha devam etmektedir.

Bizlerden bu kadar ve bizi dinlediğiniz için teşekkür ederiz. Şimdi ise diğer sunduğumuz hizmetleri dinlemeye devam edebilir ve bu bilgiler de size çok yarayacaktır.

Havalimanları arası uçuş süreleri:

 1. Trabzon 1 saat 20 dakika
 2. İzmir 1 saat 40 dakika
 3. İstanbul 1 saat 30 dakika
 4. Gaziantep 1 saat
 5. Bodrum 1 saat 40 dakika
 6. Antalya 1 saat 20 dakika
 7. Ankara 1 saat 50 dakika
 8. Adana 1 saat 30 dakika olarak ele alınmaktadır.

Diğer bölgelerin de uçuş sürelerini sitemi üzerinden anın da öğrenebilirsiniz.

Km. ve de fiyatlar:

 1. Yüksekova 129 km. 269 TL
 2. Ağrı 135 km. 119 TL
 3. Siirt 140 km. 194 TL
 4. Muş 148 km. 121 TL
 5. Şırnak 165 km. 147 TL
 6. İstanbul havalimanı 120 TL
 7. Adana 116 TL
 8. Antalya 173 TL
 9. Samsun 272 TL
 10. Antakya 890 TL
 11. Ankara 146 TL
 12. İzmir 182 TL
 13. Bodrum 276 TL
 14. Kayseri 289 TL
 15. Konya 457 TL

Ve daha fazlasına bakmak için de sistemden havalimanları yazarak bakabilirsiniz. Bu saydıklarımız Van arasın da fiyattır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi

Popüler Van Uçak Seferleri


Kayıtlı uçak seferi bulunmuyor.