Tekirdağ Uçak Biletleri

03 Eylül 2015Tekirdağ uçak bileti al

Tekirdağ uçak bileti aklınızı başınızı alacak kadar şok edici fiyatlar da biletkess.com adresin de sizleri bekliyor. Hemen bilet alımı yaparsanız yaz indirimlerinden de yararlanma şansınız bulunmaktadır. Ucuz Tekirdağ uçak bileti almanın yolunu buldunuz. Peki, Tekirdağ’a gittiğiniz de oraya yabancı iseniz gideceğiniz yerleri biletkess.com sıralıyor ve zorluk çekmemenizi istiyor.

Bilet alımından önce listelerimize iyi bakınız ve hepsini de ayrı bir şekil de göreceksiniz. Çünkü müterisel odaklı çalışmalarımız %100 olumlu sonuçlar vermektedir. Uzman eller ile birlikte her dakika ne yenilik sunsak ve insanlara iyi bir hizmet versek diye düşündüğümüzden bizleri tercih etmeme gibi riskiniz yoktur. Tamamen memnun bırakmak istiyor ve ikinci biletlerinizi de buradan alınız istiyoruz. İndirimli uçak bileti arayışlarınızı tamamladıysanız o zaman fazla gereksiz ya da kötü hizmet veren, ayrıca da bireysel hizmet veren yerler de zamanınızı harcamayacaksınız. Sizin istediğiniz gibi kurumsallığı teşkil eden bir yer de bulunabileceksiniz.

Uygun bir bileti rastgele mi aratmak istiyorsunuz? İşte o zaman da yeriniz ayrılmıştır biliniz. Sisteme girmeden ana sayfamıza bağlanın ve ilk size ucuz gelen bileti ya da bizlerin sunduğu listeye bakabilirsiniz. Bu konuların uzmanı olduğumuz ve işimizi severek yaptığımız için herkesi severek burada ağırlamaktayız. Resmen anlık verilerini aktarmıyor ve insanlar objektif gerçek bir hizmet alıyorlar. Sizin de arayışınız %100 memnuniyeti ise o zaman doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Tek tık ile alacağınız biletler en geç beş dakika da

Biraz Tekirdağ bölgesinin genel özelliklerine değinmek istiyoruz ve bizleri dinleyerek daha da bilinçli hale gelebilirsiniz. O zaman buyurun bir de biletkess.com farkı ile dinleyiniz.

Tekirdağ:

 1. Marmara bölgesinin Trakya yarımadasın da yer almaktadır ve 870.000 nüfusu vardır.
 2. Şehrin hemen, hemen çoğunluğu Akdeniz kıyıların da olduğundan da Akdeniz iklimi büyük çoğunluk ile görülmektedir.
 3. Yazlar sıcak ve kışlar ılıman geçmektedir. Bu nedenle yılın her günü ve ayı tatil yapılacak bir yer olduğunu göstermektedir. Süper tatillerinizi tamamlayacak günler de yazın önerilmektedir.
 4. Bölgede Milattan önceden beri Frigler, Hititler, Roma imparatorluğu, Bizans ve Osmanlı devletleri gibi çok sayıda toplumlar hüküm sürdürmüştür. Ayrıca tarihi eser ve kalıntılar konusun da çok şeyi bir ara da bulacağınız şehir olarak adlandırılmaktadır.
 5. Vatan şairimiz Namık Kemal’in evi müzesi, Macar önderlerinden Rakoczi’nin müzesi,
 6. Tekirdağ arkeoloji ve Etnografya müzesi
 7. Çorlu kalesi
 8. Hora feneri
 9. Rüstempaşa cami
 10. Mirliva hüseyin paşa cami
 11. Şarköy
 12. Kumbağ
 13. Yurt içinden çok fazla turist alan bir yerdir.
 14. Tekirdağ köftesi çok ünlüdür ve her zaman da insanlara ikram edilen bir yiyecektir. 2. Çılbırı, 3. Ciğer sarması, 4. Et yemekleri, 5. Damat parçası, 6. Akıtma, 7. Gaziler helvası, 8. Höşmerim, 9. Kaçamak, 10. Kandilli mantı, 11. Sebzeler ve diğer özel yöresel yemeklerini sizler de Tekirdağ’a gittiğiniz de doyasıya kadar tadabilirsiniz. En sevdiğiniz lezzette Tekirdağ köftesi olabilir.
 15. Tekirdağ Çorlu havalimanına demir, kara, deniz yolu ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca uluslararası kara yolu da bulunmaktadır.

16.Merkezi dahil olmak üzere 1. Çorlu, 2. Malkara, 3. Çerkezköy, 4. Şarköy, 5. Hayrabolu, 6. Saray, 7. Malkara, 8. Muratlı ve Marmara Ereğlisi olmak üzere 9 tane ilçesi vardır.

 1. Tarihi evlerini ziyaret edebilirisiniz

Arzuladığınız tüm hemen bilet al işlemini burada yapabilirsiniz ve şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.

Uçuş süreleri:

 1. Adana 1 saat 30 dakika
 2. Ankara 1 saat 30 dakika
 3. Antalya 1 saat
 4. Bodrum 1 saat 30 dakika
 5. Gaziantep 1 saat 50 dakika
 6. İstanbul 40 dakika
 7. İzmir 1 saat
 8. Trabzon 1 saat 10 dakika

Km. ve fiyat listelerimiz:

 1. İstanbul Atatürk havalimanına 77 km. 60 TL
 2. İstanbul Sabiha Gökçen 119 km. 45 TL
 3. Çanakkale 170 km. 145 TL
 4. Bursa 170 km. 127 TL
 5. Kocaeli 187 km. 137 TL
 6. Ankara havalimanına 126 TL
 7. Antalya limanına 259 TL
 8. İzmir havalimanına 259 TL

Olarak güncek fiyatlarımız ve sürekli değişen kampanyalarımız, indirimlerimiz devam etmektedir. Siz de indirimli uçak bileti bakmak için çok doğru bir adrestesiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi

Popüler Tekirdağ Uçak Seferleri


Kayıtlı uçak seferi bulunmuyor.