Sinop Uçak Biletleri

02 Eylül 2015Sinop uçak bileti al

Sinop uçak bileti alacak beyler ve bayanlar indirimli fiyatları gördükten sonra almasını özen olarak tavsiye etmekteyiz ve yaz tarifelerini de sitemizin ana sayfasından direk olarak inceleyebilirsiniz. Gördüğünüz her yer için bizler birçok yenilikler yaparak ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Ekonomi sınıfı uçak bileti arayışlarınızın da daha dolmadığını belirtmek isteriz ve de çok fazla uçak şirketi bulunduğu için aradığınızı hemen bulacaksınız. Bizim çalışma prensibimiz şudur: Bizi tercih etmiş olan ve de edecek olan kişiler memnun kalasıya kadar hizmet vermektir. Böyle bir hizmet talebin de olduğunuz için her zaman ve her yer de limitsiz bir şekilde sizlerin yararlanması kolaydır.

Ev de, işte, araba da, otobüste, sokakta, kafe de, tren de, uçakta yani kısacası sizler hareket ettiğiniz ve de internetinizi kullanabildiğiniz her yerden beri sitemiz aracılığı ile hemencecik bilet alımı yapabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz yerlere bilet alabileceğinizi göreceksiniz. Yer ya da bölge bile fark etmeden bunları sizin için maneviyatımızı vererek araştırıyor ve vermiş olduğumuz bilgiler, bölgesel tanıtımlar, havalimanları çevrelerin de neler olduğu, bilet bulma veya bilet sorgulama işlemlerinden herhangi bir ücret almıyoruz. Eğer böyle düşüncelerinizin sonun da ucuz Sinop uçak bileti almak istiyorsanız başka yerleri tercih etmeden sitemizden siz de istediğiniz yere bilet alımı yapabilirsiniz. Yukarıda da dediğimiz gibi internetin çektiği her yerden rahatlıkla bilet alımı yapabilir ve de ödemeleri kafanız da asla büyütmenize gerek yoktur. Öyle bir yerden bir yere seyahat edebilmek için arabanız ile kredi çekecek kadar masrafa, otobüsler ile çok ama çok az fiyat verip saatlerce yolculuk yapmaya gerek kalmadan sizler de uçak bileti alımlarınızı buradan hemencecik yapabilirsiniz.

Biz sizin için sürekli olarak çabalıyor ve işimizin hakkını verdiğimizi düşünüyoruz. Yasal ve en iyi çalışmalarımız ile bizleri seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız. Sonuna kadar A kalitede bir hizmet bünyesi oluşturmaktayız. Bizler ile birlikte sizler de her zaman sonuçların da beklentilerinizi tamamlayabilirsiniz. Biletkess.com’un ilk amaçların da para kazanmak değil, insanlara iyi bir hizmet sunabilmek vardır. İnsanları bir kez alıp kazıklamak değil, daima sitemizi tercih ettirmek vardır. En yeni ve güncel sonuçları aylar sonra vermek değil çıktığı zamandan sonra vermeye başlamak vardır. Siz de böyle düşünceler ile gitmek istiyorsanız en doğru online bilet al merkezin de olduğunuzu tekrardan hatırlatmak istiyoruz.

 1. Kaliteli
 2. Sevgi
 3. Saygı
 4. Ciddi
 5. Kurumsal
 6. İlişkili
 7. Durdurak bilmeden
 8. %100 emin ve kesin bilgilerle
 9. Daima ilerleme çabasıyla
 10. Sonuçların da olumluyu almak amaçlı
 11. Hizmetimize sadece para kazanmayı değil, adımızı maneviyat hizmeti vererekten de duyurmayı
 12. En güzel turizm acentesi olmayı

Amaçlayarak ve de bunlardan daha iyi şeyleri birlikte tutup sizlere sunduğumuz için birçok kişi tarafından tercih edilmekteyiz ve de istediğinizi bu sitede yapacağınızı bilmenizi isteriz.

Ayrıca en güncel uçak şirketlerin de yer alan havalimanları arası km. mesafelerini, saat ve de dakika mesafelerini.

Her makale sonrası bir havalimanından diğerlerine olan fiyatları sizler ile sunuyoruz.

Şimdi ise Sinop’u ele alarak maddeler halinde bahsetmek istiyoruz:

 1. Türkiye’nin uç noktasın da bulunmaktadır
 2. 200.00 nüfuslu bir yerdir ve küçük, şirin, ilgi çeken ve de küçük olduğu kadar adını duyuran yerler arasında bilinmektedir.
 3. Herkesin özenle sessiz olduğu için kafa dinleyeceği tatil seçimlerinden biridir
 4. Karadeniz bölgesinde yer almaktadır
 5. Hemen, hemen her mevsim aynı Karadeniz iklimini yansıtmaktadır
 6. Ne sıcak ne de soğuk yerler arasın da olduğundan da pek soğuk denilen yerlerden değildir.
 7. Yağışların en bol olduğu zaman da ise bozkır iklimi hafif görülmektedir.
 8. Milattan önceden kalan Sinop kalesi,
 9. Selçuklu döneminden kalan Alaaddin cami,
 10. Seyid Bilal Hazretleri türbesi
 11. Karakum plajı
 12. Yerleken şelalesi
 13. Ufak göletler
 14. Doğayla baş başa nefes almalarınız (bol, bol oksijen almadan çok daha iyi yerleri olduğu da söylenmektedir ve çoğu parkta çok temizdir)
 15. İçli tava ve Sinop mantısı da çok sevilenlerden olduğu kadar da 1. Mısır, (süt ve diğer çeşitleri) 2. Nokul, 3. Mısır çorbası, 4. İçi etli hamur, (Sinop mantısı olarak geçse de birçok yerde farklı yapımları da vardır.)
 16. Boyabat, Ayancık, Dikmen, Durağan, Saraydüzü, Gerze, Erfelek, Türkenli olmak üzere 8 ilçesi bulunmaktadır.
 17. 2013 yılından sonra bir tadilatı olan Sinop havalimanı yeniden hizmete girmiştir. Taksi veya otobüs ulaşımı ile şehir merkezine gidebilirsiniz.
 18. Çok eski yerlerden olması liman kenti olmasın da önemli rol oynamaktadır.
 19. Çok fazla güzellik alanları olarak alternatifi bulunur
 20. Sarıçam ve karaçam ormanları yürüyüş ya da görmeye değer yerlerden biridir.
 21. İnceburun gibi özel yerleri içinde bulundurmaktadır.

Sitemiz üzerinden her bilgiye ücretsiz bir şekil de ulaştığınız gibi de aşağıda verilen bilgileri de sizler için liste yaptık ve hepsi de en son güncelleme bilgisidir.

Uçuş bilgileri:

 1. Trabzon 1 saat 20 dakika
 2. İzmir 1 saat 30 dakika
 3. İstanbul 1 saat 30 dakika
 4. Gaziantep 1 saat
 5. Bodrum 1 saat 40 dakika
 6. Antalya 1 saat 10 dakika
 7. Ankara 50 dakika
 8. Adana 1 saat

Km. mesafeleri ve de havalimanlarına fiyat listesi:

 

 1. Kastamonu 132 km. 94 TL
 2. Merzifon 137 km. 60 TL
 3. Samsun Çarşamba 150 km. 86 TL
 4. Tokat 219 km. 145 TL
 5. Ankara Esenboğa 271 km. 59 TL
 6. İstanbul 116 TL
 7. İzmir 326 TL
 8. Adana 691 TL
 9. Antalya 532 TL
 10. Diyarbakır 192 TL
 11. Trabzon 264 TL
 12. Gaziantep 426 TL

Olarak kayıtlarımız da bulunmaktadır. Pahalı gördükleriniz ya da ucuz bulduklarınız için değerlendirmeyi şöyle yapabilirisiniz: Koltuk tipine göre (business sınıfı uçak bileti ya da ekonomi sınıfı veya diğerleri) km. mesafesine göre, aktarma yapılmasına ya da direk gidişine göre fiyat oynaması yapılmaktadır.

 

Bizleri seçtiğiniz ve dinlediğiniz için teşekkür ederiz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi

Popüler Sinop Uçak Seferleri


Kayıtlı uçak seferi bulunmuyor.