Mardin Uçak Biletleri

10 Ağustos 2015Mardin uçak bileti

Mardin uçak bileti konusun da sizlerin de galiba yeni adresi belli oldu. Çünkü bu site de yer alan herkes istediğine tek tıklama ile ulaşmaktadır. Sizin için de Mardin şehrine gitmek yazın önemli ise o zaman bilet fiyatınızı da düşük tutmanızı tavsiye ederiz hatta tavsiye etmekle kalmaz sizlere sistemimizin en iyi uçuşlarını sunarız. Bizleri tercih ettiğiniz her zaman biletinizin hazır olduğunu görebilirsiniz. Aynı anda birden fazla bilette alımı yapabilirsiniz. Hatta uçak şirketleri bazen sistem de belirli biletten sonrasın da bir bilet ücretsiz ya da düşük fiyatlar da sunabiliyorlar. Buna da kombine indirimli bilet deniyor. Sizin de görüşleriniz de böyle bir şey var ise ailecek ya da arkadaşlarınızla online rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Mardin’e gidiyor musunuz? Geliyor musunuz? Yoksa hem gidiş hem de geliş bileti mi almayı mı düşünüyorsunuz? Düşünceniz her ne ise sizlerin biletini sistemde bulunur. En güncel bilet acenteliğine sahip olduğumuz için aynı anda gidiş—dönüş butonuna tıklayarak biletinizi alabilirsiniz.

Hemen, hemen her bilet alma da tüm havalimanlarını görebiliyorsunuz ve tabi ki de uçak güzergahı düzenleyen uçak firmalarını da. Hedefiniz hem kaliteli uçak bileti hem de düşük fiyatı bir arada bulabiliyor muyum diye düşünüyorsanız hemen öyle fikri kafanızdan atabilirsiniz. Tek sebebi de çalışmalarımızı özenle yaparak insanlara gelmiş geçmişin en iyi hizmetini sunmaktayız.

Bu anlatılanlar çerçevesin de istediğiniz gibi biletinizi almanız mümkün olacaktır. Daha fazlası için de sitemiz üzerinden incelemeler yapabilirsiniz. Havalimanları, uçak biletleri, aktarmalar, sistemler, güven, sıkıntıların, gideceğiniz yerlerin ön bilgilerini, indirimler, kampanyaların hepsini biletkess.com adresine bırakın ve sizin düşündüğünüz sadece ve sadece keyifli bir uçuş deneyimi olsun. Tatillerinize sinirsiz, stressiz, uygun fiyata, rahat, huzurlu gidiniz ve bu da sizi en mutlu eden etmenlerden olabilir.

Beklentilerinizi karşılamaktan bile daha iyi hizmet veren Türk hava yolları uçak bileti almak sadece yurtiçin de 100 TL’nin altındadır. Üstelik geliş ve gidişleriniz de bu fiyat için de olabiliyor. Bilmeniz gereken daha bu gibi çok avantaj olabiliyor ve de diğer bazı siteler bunları sunmayınca sizlerin de yüksek maliyetler de bilet alması gerekebiliyor. Bu nedenle devir tasarruf devri ise biletkess.com ucuz uçak bileti konusun da daima yardım etmeye hazırdır. Bir farklı açıdan düşünmek gerekirse de örneğin Türk hava yollarının orijinal web sitesine girdiniz ve indirimli bilet almak istiyor ama yüksek fiyatlar sürekli karşınıza geliyor ise diğer firmanın web sitesine gitmek zorun da kalacaksınız ve böyle, böyle sizlerin çok zamanı gidecektir. Bunun yerine biletkess.com sitesi üzerinden hem firmaların kim olduklarını tanıyabilir hem de tüm kampanyaları hiç uğraşmadan ana sayfamız da görebilirsiniz. Üstelik web sitemize sürekli, sürekli uğramak istemeyen kişiler de E—bülten aboneliğinden faydalanarak günlük ya da ne zaman bir kampanya olursa e—postaların da direk olarak görebilirler.

Telefon uygulamamızdan da her haber ve yenilikten haberdar olabilirsiniz.

Şimdi ise kısa notlarımız ile Mardin bölgesini biraz yakından tanıyalım ve neler olduğunu görelim:

 1. Güney Doğu Anadolu’nun tarihi dokunuşlarından bir yerdir ve de istediğiniz zaman doyasıya gezeceğiniz yerlerden biridir. 775.000 nüfusa sahiptir.
 2. Denize kıyısı yoktur. Ancak karasal iklimi ve de Akdeniz iklimini yaşayan bir bölge olarak tanırız.
 3. Kış ayları genellikle soğuk ve yağışlıdır. Ova kesimleri biraz daha ılıman olarak geçmektedir. Yazları ise sıcak ve kurak geçmektedir.
 4. Mardin konumu itibari ile en eski medeniyetleri bile barındırmış bir şehirdir.
 5. Eski medeniyetleri bulundurması, tarihi ipek yolu üzerinde bulunması, tarihi uzun geçmişe sahip olması nedenlerinden çeşitli kervansaraylar ve hanlar bulunmaktadır.
 6. Mardin’i 80 ilden ayıran özellikte şudur: Hemen, hemen dünyadaki çok sayıdaki inanış topluluğunu bulundurmuştur.
 7. Süryani mimarisine örnek manastırlar, kiliseler,
 8. Artuklu mimarisini yansıtan medreseler, camiler
 9. Anadolu medeniyetlerine ait kaleler
 10. Mor behnam kilisesi,
 11. Meryemana manastırı
 12. Latifiye camisi
 13. Harzem medresesi
 14. Erdemenşt kalesi
 15. Kız kalesi
 16. Melik mamut cami
 17. Midyat, Nusaybin, Kızıltepe en kalabalık ilçeleridir ve toplam 9 ilçesi bulunmaktadır.
 18. 1999 yılın da kurulan Mardin havalimanı üzerinden yurtiçi uçuşları yapılmaktadır.
 19. Sıkça rastlayabileceğiniz doğal güzellikleri ve mimarileri vardır
 20. Manzaraları eşsiz güzelliklerin önüne bile geçebilir
 21. Mardin sokaklar ve meydanları görülmeye değer bir nitelik taşımaktadır
 22. Ulu cami
 23. Çarşılarında hemen, hemen her türlü esnaf ve zanaatkar bulunur.
 24. Bakır, ahşap ürünleri, el dokumacılığı yayındır
 25. En güzel hediye olarak Mardin’in takısı olan Telkari satın alabilirsiniz.
 26. Zamanında da Hristiyanlar yaşadığından onların dinin geliştiği bir yerdir ve bu yüzden kilise görmeniz mümkündür
 27. Süryani şarabı da bulunmaktadır
 28. 3000 yıllık Mardin geçmişinden bugüne kadar birçok yemeğini de beraberinde getirmiştir ve en çok seveceğiniz tatları bir ara da bulunduran restoranlar bulabilirsiniz. Gittiğiniz her yer de sizi en iyi şekilde karşılayacaklardır. Sizlerin memnun olacağından da şüpheniz olmasın
 29. Kapalı pide olarak adlandırılan Sembusek, Süryaniler tarafından paskalya günlerin de yapılan Çörek Kiliçe, et ve sebzelerle yapılan kıbbe mabrume ve ekşi erik, etle yapılan Alluciye sizin sevecekleriniz arasında yer alabilir. Bölgede içli köfte, mumbar dolması, kaburga dolması, patlıcan dolması, şehriyeli bulgur pilavı gibi yemeklere de rastlarken en özel dedikleri 1. Havuçlu pilav, 2. Zingil, (hamurla hazırlanır) 3. Kayısılı işkembe dolması gibi de tatları tadabilirsiniz.
 30. Tüm bunların dışında etkinlikleri ve faaliyetlerini de özel günler de sokaklar da, meydanlar da görebilirsiniz.

Biletkess.com hizmet vermeyi henüz daha bitirmedi ve bu konuda sınırsız hizmetlerimizden bile değildir. Bu makalede gördükleriniz sadece bir kısmıdır.

Uçuş süreleri:

 1. Adana 1 saat 30 dakika
 2. Ankara 1 saat 30 dakika
 3. Antalya 1 saat 40 dakika
 4. Bodrum 1 saat 20 dakika
 5. Gaziantep 1 saat
 6. İstanbul 1 saat 20 dakika
 7. İzmir 1 saat 30 dakika
 8. Trabzon 1 saat 20 dakika

Km. mesafe bilgiler:

 1. Diyarbakır 83 km.
 2. Batman 86 km.
 3. Şırnak 127 km.
 4. Siirt 135 km.
 5. Şanlıurfa Güney Anadolu projesi 155 km.

Olarak güncel veriler olarak bilinmektedir. Sizin için de olanaklar hep böyle kolay bir siteden olacaksa bizleri seçmeye devam edin ve asla olumsuz bir sonuç almazsınız. Çünkü işimizi severek yapmaya devam ediyoruz.  

Mobil uyum, android ve app store bilet uygulamaları sayesinde online Uçak biletini akıllı cep telefonundan kredi kartına güvenle biletini alabilirsiniz. 

Bilet siteniz: www.biletkess.com

Popüler Mardin Uçak Seferleri


Kayıtlı uçak seferi bulunmuyor.