Konya Uçak Biletleri

01 Eylül 2015Konya uçak bileti al

Konya’ya gitmek isteyen yolcularımızın dikkatine: Biletkess.com adresinin çok farklı çalışmaları olduğundan ve de sürekli yenilenen bir adres olduğumuz için bizleri seçerek sizler de en doğru kararları vermiş olabilirsiniz. İstediğinize de anın da ulaşacağınız yer olmak istiyoruz. Çünkü bizler sizler için git gide önem kazandık ve 2012 yılından sonra kısa sürede kurumsal kimlik edindik. Böyle bir ilkler ile sizin de karlı çıkacağınızı söylemek istiyoruz. Ucuz Konya uçak bileti ile ilgili araştırmalarınızın hiçbiri sonuçsuz kalmayacaktır. Nedeni de şudur: Bizler 7/24 hizmet verdiğimiz uçak bileti işini severek yapmaktayız. Severek yaptığımız için de bizleri tercih edenler her zaman memnun kalmaktadır. Eğer böyle arayışınız var ise o zaman farklı yerler de bulunmanıza bile dahil gerek yoktur. Sadece tek bir tıklama ile uçak bileti hazır hale gelir ve Konya yolculuklarınız başlar.

Birbirinden farklı uçak şirketlerinin biletlerini seçme imkanı bularaktan Online check—in yaparak hemen uçuş imkanları yaz ayları boyunca da kampanyalı olarak sizleri bekliyor. Biletkess.com üzerinden bilet bul işlemi sadece Türkiye için de geçerli bir sistem değildir. Yurtdışı da buna dahil olmaktadır ve de canınızın her istediğin de sitemiz üzerinden tatil planı yapabilirsiniz.  Her zaman her yerde uçak bileti konusunda bizler daha iyisini yapasıya kadar en iyi biziz diye iddia ediyoruz. Ve dediklerimizi de her geçen gün hızlı bir şekilde yapıyoruz. Yeri geldiğin de yetişen alıyor kampanyası oluyor, yeri geldiğinde de herkesin severek alacağı çok fazla düşük fiyatta uygun Konya uçak bileti olmaktadır. Bu yüzden gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktayız. Sizin de bu konuda bazı şeyleri dikkate almanızı önermekteyiz.

Yakın zaman içerisinde Konya’nın tüm her yerini baştan sona tanıtan bir makale hazırlayacağız ve de bu makalede sizler için en doğru adresleri ve yerleri belirleyeceğiz. Şimdilik ise bu makalede de Konya’nın bazı özelliklerini ve bilgilerini bulabilirsiniz. Bizleri takip etmeye her koşul da devam edin ve emin olabilirsiniz ki en çok kazançlı sizler çıkacaksınız.

Günler sürekli geçiyor ve yaz günleri geliyor. Bazı insanlar yazın memleketi olan Konya’ya bazıları da tatil amaçlı Konya seçimi yapıyor. Bir farklı görüş ile düşünmek gerekirse de tam tersidir ama her ikisi de sizlere hemen ve uygun fiyata uçak bileti gerektiğini gösterir. İşte bu noktada devreye biz yani biletkess.com giriyor. Siz de sitemize girerek online bilet al işlemi yapabilir ve de en uygun fiyatları ödeyebilirsiniz. Nereye gidecek olursanız olun bizler size yardım edebilmek amaçlı burada bulunmaktayız. Ayrıca nitelikli olarak sizlere hizmetimiz de bir sınır olmadığını da en iyi şekil de göstermek istiyoruz.

Nitelikli uzman ekiplerimiz site içinde günlük bir program yapıyorlar ve kampanyalı uçak bileti bittiği andan itibaren de hemen kaldırıyorlar. Böylece diğer sitelerdeki gibi herhangi bir karışıklık meydana gelmiyor. İsteyen, istediği zaman biletini alabilir ve hiçbir zaman da yanlışlıklara uğramaz. Para ödeme aşamasından sonra da bile sizlere çift sorulmaktadır evet ya da hayır butonu ile. Bu nedenleri bir kerecik bile göz önüne aldığınız da size en iyi gelecek sitelerden biriyiz diyoruz.

Şimdide yukarıda bahsettiğimiz gibi Konya bölgesinden biraz bahsedelim.

Konya:

 1. Taşı toprağı altın olarak bilinir.
 2. İnsan sevgisinin en iyisinin bulunduğu, hoşgörülü, bilgili, meslevi dünya görüşünün gelişip yaydığı Hz. Mevlana Konya da büyümüştür ve Konya’yı meşhur eden etmenlerden biridir. Her yıl 17 aralık haftasın da Şeb—i aruz yani vuslat veya kavuşma gecesi diyen Mevlana anısı için kutlamalar yapılmaktadır. Hz. Mevlana için kutlamalar yapılmaktadır. Şiirleri ile sadece Allah’a hizmet edileceğini aşılayarak 
 3. Tasavvufların adresi
 4. Hz. Mevlana türbesi
 5. Ekonomi bakımından da gelişmiş şehirlerimizden biridir
 6. Ovaları olduğundan tarım da gelişmiştir. Ama yine de sanayileşme öncelikleridir.
 7. UNESSO kurumunun dünya mirası dediği yerlerden biri de Çatalhöyük şehrin zengin ve önemli yerlerden biridir.
 8. Neolitik (cilalı taş devri) ait eserlerin ve Bizans döneminden kalan kültür ve sanatların bulunduğu bir bölgedir.
 9. Ayrıca bu şehirde yaşayan tüm toplulukların sanat ederlerine, kalıntılarına, miraslarına, tarihi eserlerine de tanıklık edebilirsiniz.
 10. Belediye şehir de tramway sistemini ücretsiz koyduğu için güzelim bu şehri ücretsiz bir şekilde gezme imkanınız bulunmaktadır. Canınızın istediğini bu şehir de doyasıya kadar yapabilirsiniz.
 11. Et ve de hamur işlemlerin de yemekleri ağırlıklı olmaktadırlar.
 12. Tahıl ambarı olan bir tarımı da ön plandadır.
 13. En meşhur etli ekmeğini sizler de Konya’ya gelince kesinlikle denemeden geri dönüş yapmayınız. Özellikle tavsiye etmekteyiz.
 14. Anadolu’nun hemen, h emen tüm şehirlerine kara, demir, havayolu ile ulaşmanız mümkündür.
 15. Konya mutfağının tüm tatlı, meze ve yemeklerini de tatmanız önerilmektedir.
 16. Merkezi konumu açısından iyi bir lokasyonu vardır.
 17. İstanbul’a 447 km olarak ele alınır ve uçak ile yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika da gidebilirsiniz.
 18. Pegasus hava yolları uçak bileti, Anadolı jet uçak bileti, Türk havayolları uçak biletleri bölgeye en çok sıklıkla giden ve popüler liste de yer alan uçak şirketleridir.
 19. Ovaları
 20. Yaylaları
 21. Manzarası
 22. Sıcak insanları
 23. Tarih öncesi alanları
 24. Doğallıkları ve de daha birçok yeri ile sizler de Konya’nın altını üstüne getiresiye kadar gezebilirsiniz.
 25. Ailecek gidilecek yerler arasında ilk 10’a girmektedir ve dini açıdan Türkiye’nin önemli şehridir.
 26. En önemlisi de son yıllar da çok fazla gelişme gösteren şehirler arasında kendini göstermektedir.

Konya havalimanından diğer havalimanlarına km. mesafeleri:

 1. Gazipaşa havalimanına 188 km.
 2. İstanbul’a 447 km.
 3. Isparta havalimanına 191 km.
 4. Nevşehir havaalanına 193 km.
 5. Antalya havalimanına 196 km.
 6. Ankara havalimanına da 242 km. olarak en güncel bir halde sizlere sunmaktayız.

Güncel listelerimiz ve uçak biletleri ile sunumlarımıza kaldığımız yerden en ince ayrıntısına kadar sitemizin ana sayfasından da rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Uçuş süreleri:

 1. Adana 50 dakika
 2. Ankara 40 dakika
 3. Antalya 50 dakika
 4. Bodrum 1 saat 30 dakika
 5. Gaziantep 1 saat 30 dakika
 6. İstanbul 1 saat 30 dakika
 7. İzmir 1 saat 30 dakika
 8. Trabzon 1 saat 20 dakika

Konum itibari ile iyi bir yer de olduğundan dolayı her yere çok kısa sürede de gitmiş oluyorsunuz. Bunu her zaman bilmeniz seçim yaparken daha iyi seçmeniz de yardım olabilir.

Fiyatlar:

 1. İstanbul 52 TL
 2. Antalya 112 TL
 3. İzmir 112 TL
 4. Adana 126 TL
 5. Diyarbakır 127 TL
 6. Ankara 129 TL
 7. Bodrum 146 TL
 8. Gaziantep 176 TL
 9. Trabzon 218 TL
 10. Erzurum 294 TL
 11. Samsun 160 TL
 12. Dalaman 116 TL

Olarak bilinmektedir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi

Popüler Konya Uçak Seferleri