Kastamonu Uçak Biletleri

01 Eylül 2015Kastamonu uçak bileti

Ucuz Kastamonu uçak bileti alımı yapmadan önce en az bir kere biletkess.com adresine uğramanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü uygun olacak tüm fırsatları kaçırmamanızı istiyoruz. Bugüne kadar bildiğiniz tüm online bilet satışı yapan siteleri unutabilirsiniz. Yepyeni yenilikler ile gelen site de adeta da kendinizi kaybedeceksiniz ve çok fazla seçme şansınız olduğundan hangisini seçsem diye karar vermekte zorluk bile çekebilirsiniz. Bu kadar bir avantaj başka olmaz. Üstelik tatilinizi daha önce ayarlamadıysanız otel rezervasyonu konusun da bile yardımcı olmaktayız.

Bizler tüm çalışmalarımı da

 1. Yasallığa,
 2. Olumlu anlara
 3. İnsanları mutlu olasını
 4. Hizmetimizin daima en iyi şekil de yansımasını 

Yapmadan hizmet vermekten yana değiliz. Bunlar tamamen olduğu zaman dolay, doya sizlere hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz adres olan Kastamonu’ndan diğer limanlara en uygun fiyat aralıklarını da görüntüleyebilirsiniz. Bu makalemizin en altında da fiyat listelerini zaten göreceksiniz.    Sıkça sorulan soruların karısın da bundan sonra ne takılı kalacaksınız ne de kafanız da bulunan sorular ile zorluklar yaşayacaksınız. Tamamen beklentilerinizi karşılayacak bir site olacaktır. Ucuz uçak bileti yönlendirmesini yani ara butonuna bastığınız an karşınıza genel bir sıralama çıkacaktır. Oradan beri de biletinizi hazır hale getirtebilirsiniz.

İnsanların arzularına ulaştığımızı düşünsek bile yeni hedefler belirleyerek daha da iyisini yapmak istiyoruz. İşte bu yüzden biletkess.com diyor ki: Biz en iyisini yapasıya kadar sizler bunu kullanacaksınız ve mükemmel sistemimizi her zaman ücretsiz olarak kullanarak bilet aratabilirsiniz.

Kastamonu:

 1. Atatürk’ün şapka devrimini yaptığı yer olarak bilinmektedir ve de en önemli bölgelerimizin için de yer alır.
 2. Merkezi alanlar Ilgaz dağları ile çevrili olsa dahil Cide, Abana, İnebolu, gibi Karadeniz’ e kıyısı olan ilçeleri de bulunmaktadır.
 3. Ilgaz dağları kışın turistlik amaçlı hizmet vermektedir. Eğlenceli aktiviteleri ve faaliyetleri ile sizlerin de eğleneceği yerlerden biri olabilir.
 4. 130 bin nüfusludur.
 5. 1959 yılında Kastamonu havalimanına başlanmıştır.
 6. Dağdaki oteller de kışın faaliyetler ve de etkinlikler olsa da turizm açısından önem gören yerlerde oldukları için dört mevsim konaklama hizmeti bulunmaktadır
 7. Kastamonu iline gittiğiniz de kesinlikle: 1. Tirit, 2. Etli ekmek, 3. Kuyu kebabı, 4. Pastırma, 5. Çekme helva, 6. Banduma, 7. Simit Tiridi, 8. Ala pilavı, 9. Döner, 10. Paça, (çorba değil, börek anlamın da yenilmektedir.) 11. Etli pastırma yemeklerinden illaki tatmanız önerilmektedir.
 8. Yeşillik alanı çoktur.
 9. İlçeleri ise: Abana, Cide, Çatalzeytin, Daday, Hisarönü, İnebolu, Pınarbaşı, Seydiler, Şanpazar, İhsangazi, Araç, Bozkurt, Azdavay, Devrekani, Küre, Tosya ve Merkez ilçeleri bulunmaktadır.
 10. Yöresel ürünlerinizi de tamamen tatmanızı önermekteyiz ve saydığımız yöresel ürünlerinden daha fazlası da vardır.
 11. Doğal alanları çok olduğundan piknik yapılacak yerleri vardır.
 12. Etnografya müzesi
 13. Kastamonu kalesi
 14. Antik çağdan Osmanlı zamanına kadar olan eserlere de bakma şansınız da bulunmaktadır.
 15. Anadolu’nun eski göçmenlerinin bulunduğu yerleri de görmeniz bulunmaktadır.
 16. Zımbıllı Tepe Höyüğü Roma dönemine aittir.
 17. Kazılarda devam ettiğinden sürekli ve her sene yepyeni eserler ile de karşılaşmanız mümkündür.
 18. Pompeippolis Antik kenti
 19. Taşköprü
 20. Efes Antik kenti
 21. Mağara turizm
 22. Gezginlerin meraklı olduğu yerler adeta da doğaldır
 23. Doğa yürüyüşleri
 24. Kuyluç mağarası
 25. Sarpunalınca mağarası
 26. Ilgarani mağarası
 27. Ilgaz dağı milli parkı ve bu parkın için de kayak alanı bulunmaktadır. Aynı zaman da milli park Kastamonu’ya 40 km. uzaklıktadır.
 28. En güzel esrarengiz güzellikler bu bölge de yer almaktadır ve herkesin de ilgisini çekmektedir.
 29. Yemyeşil ormanları
 30. Snow Board’da yapabilirsiniz.
 31. Yaz aylarında da uzun sahillerin de güneşlenip denize girebilirsinizç
 32. İnebolu bölgesin de Boyranaltı plajı, Gemiciler köyü plajı, Yakaören köyü plajı, Abana da halk plajı, tatil köyü plajı, Çatalzeytin de ise Ginobolu plajı denizi tatil için uygun yerler arasın da yer almaktadır.
 33. Bakır doğası ve de özgür değerleri ile adeta da yaşanacak yerlerden birisidir. Kastamonu o kadar çok soğuklar karasal iklimlere göre görülmez.

Ve daha fazla bilinen bölgeleri de vardır. Sizler de bu konu da nerede tatilinizi yapmak istiyorsanız özgürce yapabilirsiniz.

Uçuş süreleri:

 1. Adana 1 saat 40 dakika
 2. Ankara 50 dakika
 3. Antalya 1 saat
 4. Bodrum 1 saat 20 dakika
 5. Gaziantep 1 saat
 6. İstanbul 1 saat 20 dakika
 7. İzmir 1 saat 10 dakika
 8. Trabzon 1 saat

Havalimanları arası km. farkları ve fiyatları:

 1. Sinop havalimanı 132 km. 117 TL
 2. Ankara Esenboğa havalimanı 146 km. 60 TL
 3. Merzifon havalimanı 154 km. 60 TL
 4. Samsun Çarşamba havalimanı 230 km. 86 TL
 5. Tokat limanı 244 km. 145 TL
 6. İstanbul 94 TL
 7. Bodrum 311 TL
 8. Trabzon 304 TL
 9. Antalya 227 TL
 10. Dalaman 1,150 TL
 11. İzmir 224 TL olarak en güzel verileri bilinmektedir. Sizin için de her zaman yenilikleri sunacağımızı bilebilirsiniz. 

 

Popüler Kastamonu Uçak Seferleri


Kayıtlı uçak seferi bulunmuyor.