Tunceli Otobüs Biletleri

03 Eylül 2015Tunceli otobüs Biletleri al

Türkiye’nin Doğu Anadolu Beldesinde bulunan Tunceli birçok il’e komşuluk yapmaktadır. Bunlar ise Kuzey Batısın da Sivas’a, Kuzey Doğusun da Erzurum’a, Kuzeyin de Erzincan’a batısın da Elazığ’a doğusunda ise Bingöl’e dir. Bu şehirde toplam nüfus 87.000 civarındadır. Alanın Doğu Anadaolu’da olması bu alana bir çok turistinde akın etmesine sebep olur.

Peki, Turistler Geldiği zaman nereleri gezmeliler?

İlk olarak gezilebilecek yer “Mazgirt Kalesi” bu kalenin geçmişi Urartu zamanına dayanmaktadır. Mazgirt ilçesinde yer alan kale milattan önce inşa edilmiştir. Eski bir yapıt olması bu alana gelen turistleri büyük ölçüde etkilemiştir.

İkinci olarak ise “ Tahar Köprüsü” gezilebilecek yerlerin başında yer almaktadır. “Yusuf Ziya Paşa köprüsü” olarakta bilinen bu köprü Tunceli’nin tarihi yerlerinden biridir.

Üçüncü olarak ise “Bağın Kalesi” Mazgirt ilçesinde bulunan bu yapıtın inşası da milattan önceye dayanmaktadır. Bu sebeple bu alana çok turist azınlığı akın etmektedir.

Sizde bu tarihi alanları tarihi yerleri görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek üst bölmelerde bulunan kategoriyi kullanarak Tunceli Otobüs Bileti, Tunceli Uçak Bileti gibi alanlardan bu beldeye gitmek için bilet alabilirsiniz. Bu biletlerden ayrı olarak Şahsi Araba Kiralama gibi Olanağını kullanarak ta şahsi aracınız gibi bu alanlara gelebilirsiniz. Biletkess firması olarak sizlere birçok kolaylık sunmaktayız. Bunların içine bu alanlarda konaklanacak Otel’leri dahi bulabilirsiniz. Oteller için özel kategori niteliğinde üst bölmede bulunan Otel Rezervasyonları alanına girerek Otellere bakabilirisiniz.  Bunlara ek olarak ödeme şekillerinde her türlü kredi kartını alabiliriz.  Dediğimiz gibi tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bilet talebinde bulunmaktır

Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otel Rezervasyonları, Biletkess, Tunceli Otobüs Bileti, Tunceli Uçak Bileti, Bağın Kalesi, Tahar Köprüsü, Mazgirt Kalesi

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi