Sakarya Otobüs Biletleri

02 Eylül 2015Sakarya Otobüs Biletleri Al

Sakarya ilimiz Türkiye’nin en kalabalık 22. şehridir. 2014 yılında belirlenen nüfusu 932.706 dır. Toplamda 16 ilçesi vardır. Sakarya’nın batısında Kocaeli, Bursa, Sakarya’nın doğusunda Düzce, Sakarya’nın kuzeyinde Karadeniz, Sakarya’nın güneyinde Bolu ve Bilecik vardır.

Sakarya’nın kalkınmasında ki payı büyük olan tarım ekonomisi turistlerin dikkatini çekmektedir, Kocaeli, Karasu ve hendek de fındık yetiştiriciliği büyük yer kaplar. Sakarya da mısır Tarımında yapılmaktadır. Sakarya da sanayi gelişmemiştir ama geçen yıllara göre bakarsak Sakarya’nın sanayisinde geçen yıllara oranla gelişme görülmektedir. Son zamanlarda kurulan sanayi kuruluşları ve sanayileşmeyi daha da arttırmıştır.

 Bursa, İstanbul, Balıkesir ve Kocaeli’nin ardından Marmara bölgesinde beşinci büyük şehirdir. Turistler her yıl Sakarya’ya gelmektedir ve ferah bir ortamdan çok memnundurlar. Eğer sizde gelmek isterseniz Hava yolu, Kara yolu ile ulaşabilirsiniz. Daha ucuza almak isterseniz www.Biletkess.comdan alabilirsiniz ayrıca biletkess.com da konaklama yerleri de vardır. İstediğiniz kesimde konaklama yerleri bulabilirsiniz. Sakarya’nın her kesiminde konaklama yerleri bulunmaktadır eğer araba kiralamak isterseniz www.Biletkess.com’dan kiralayabilirsiniz. Biletkess.com diğer firmalara göre daha uygundur.

Sakarya’ya gelen otobüs firmalarımız: Metro turizm, Kamil koç, Abone turizm, Amasya mert ur, As 74 Turizm, Buzlu turizm, Çanakkale Truva, Dağıstanlı turizm, Elazığlılar turizm, Fındık kale, İsmail ayaz, Erbaa seyahat, Has turizm ve Hatay sen turizm firmalarıyla gelebilirsiniz. Günün her Saati’nde www.Biletkess.com sitesinden biletlerinizi daha uygun bir fiyata bulmak mümkün. Biletkess.com dan arabaları uygun bir fiyata ve her türlü yardım alarak kiralayabilirisiniz.

 Sakarya da bulunan otel isimleri: Arya Otel, Kastarcı Hotel, Aytepe Parpalia Hotel, Ogzala Çiftliği Konaklama, Carpediem Otel ve Hacı Abdullahlar Konağı dır. Eğer bir yer ayırtmak isterseniz www.Biletkess.com’dan ayırabilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi