Osmaniye Otobüs Biletleri

24 Ağustos 2015Osmaniye otobüs bileti

Öncelikle bizleri seçen herkese çok ayrı bir şekilde teşekkür etmek istiyoruz. Bunun da yanı sıra hizmetlerimizin bu adıma ve bu teknolojiye gelme sebeplerimiz sizler sayesin de olduğundan hizmet vermeye her zaman diğer acentelerden bir adım önde olacağımızı söylemek isteriz.

Osmaniye otobüs bileti almak isteyen kişiler tam da doğru adreste bulunuyorsunuz ve bizler sayesin de her zaman da en doğru ücretleri vereceksiniz. Böylelikle eksikleriniz olmayacak ve fazla ücret vermekten kurtulacaksınız. (Makbuz, ekstra, acentelerin bilet fiyatının üstüne eklediği fiyat vs. ücretler) Ayrıca her konu da en iyi şekilde yardımcı olacak uzman ekiplerimiz sizlere hizmet verebilmek için beklemektedir. Birinci sınıf kalite ile yaklaşarak bunların hepsini gerçekleştireceğiniz. Durmadan ve süreklilik göstererek insanlara yardım etmeyi de ilk amaçlarımıza koymaktayız. İnternetin bulunduğu ev, dışarısı, iş yeri, internet cafe, araba da, otobüste, restoranlar da ve diğer akla gelen her yer de ister telefondan, ister telefondan mobil uygulamamız üzerinden, isterseniz de bilgisayarınızdan iki—üç tık yaparak biletiniz cebinize hemen gelebilir. Kısa mesajınızı da unutmuyor ve tüm bilet bilgilerinizi göndermekteyiz.

Kurumsal hizmet veren bir firma olarak 2012’den bugüne kadar birçok yenilik yaptık ve hepsi de çok kaliteli olarak insanların işine yarayacak olanlardı. Bunlar arasından siz de yenilikleri kullanan kişiler olabilirsiniz. Hem de bunu hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Sınırsız bir şekil de bilet vardır ve Osmaniye’den isterseniz Hakkari’ye gitmek isteyiniz. İsterseniz de batıdan bir yer olan Düzce’ye bu hiç fark etmez. Osmaniye online otobüs bileti almak isteyen herkese en iyi şekil de yardımı yapıyor ve tamamen de lüks hizmet vermeye önem veriyoruz. Şimdi ise bu bileti alabilmek istiyorsanız otobüs bileti kategorisine tıklayarak hemen satın alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz otobüs bileti sorgulatma işlemi ile kısaca bunların hepsini de halledebilirsiniz. Bulunduğunuz yer neresi ise bunu hemen yapabiliyorsunuz. Bundan daha kolay ve basit hiçbir sistem ve uygun bilet yoktur. Türkiye de internetin kullanımı yaygınlaştı ve biz de Türkiye de bir ilk yaşatabilmek istiyoruz. Şimdi herkes bizi tercih etsin diye en kampanyaları sizler ile paylaşmaktayız. İndirimli fiyat olduğun da hemen öğrenebilmek istiyorum diyorsanız da anın da ücretsiz bir şekil de ve de bilgi gerekmeyen e—mail ile üye olunan E bülten üyeliğinizi başlatabilirsiniz ve de mail listeleriniz de biletkess.com adresinden gelen maili açınca sizi şaşırtacak kampanyalar olabilir. Bu şekil de daha birçok hizmetimiz vardır. Hadi sitemizi inceleye devam edin ve sizi şaşırtmaya devam edelim.

Online rezervasyon işlemlerine de baktığımız için önceden grup otobüs bileti rezervasyonu ya da tekil kişi olarak kendiniz için yer ayırtabilirsiniz. Ödeme gününü de en son ne zaman olduğunu öğrenerek kendinize bir nevi ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Bizler bu konuda uzman adres olduğumuz için işimizi artık profesyonel anlama taşıdık ve de her an sizler de böyle seçimler yaparak daha iyi firmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarınız içinde (yabancı kişiler) kendiniz için de bilet alımları yapmanız çok normaldir. O yüzden tüm her şeyi bilmenizi isteyerek yaklaşmaktayız. Hangi gün olduğu da fark etmiyor. Hatta bugünden 1 ay sonrası için bile bilet seçimleriniz sizleri bu adreste bekliyor. Biletkess.com adresinin farkını bir de şimdi görünüz. Osmaniye hakkın da bilgiler verelim ve tatillerinizi bilinçli kişiler olarak yapınız. Hemen, hemen herkesten daha iyi tatilinizi tamamlamışta olabilirsiniz.

Osmaniye:

Yukarı Çukurova da, Ceyhan Nehri’nin doğu tarafında yer alan Osmaniye ilimiz Ceyhan nehri, hamıs, Karaçay, kesiksuyu, sabun çayları olmasıyla sulak ve iki bölgeyi birbirine bağladığı için yoğun trafiğine sahiptir. Geniş ormanları ve zengin tarım toprakları ile insanların sesten uzak kalabileceği, güzel, şirin bir yerdir. Akdeniz bitkileri bulunur ve de Akdeniz iklimini yansıtmaktadır. Osmaniye’ye gidiş dönüşlerinizin ya da şehir için de 1. Karayolu, 2. Demiryolu, 3. Denizyolu (Osmaniye’ye 75 km. uzaklıkta yer almaktadır.), 4. Hava yoludur. Büyük Osmaniye oteli uygun fiyat ve seçenekleri ile de sizlere hizmet vermektedir. Daha fazla otel ve de hotellere bakmak için ister gittiğiniz yer de bakabilir isterseniz de biletkess.com adresinden direk olarak bir bakış yapabilirsiniz. Yemek konusuna değinecek olursak bulgur ana malzemeleridir ve de buğur ile birlikte diğer yemekleri ve yöresel ürünleri ise: 1. İçli köfte, 2. Mercimek köftesi, 3. Çiğ köfte, 4. Kısır, 5. Sarmaiçi, 6. Bulgur pilavı, 7. Batırık gibi ürünleri bulgurdur ve diğerleri ise: 1. Tirşik (pancardan yapılır), 2. Toğğa, 3. Çiçcice (domatesli pilav), 4. Kuru fasulye, 5. Nohut yemekleri, 6. Lahana sarması, 7. Patlıcan dolması, 8. Yüksük çorbası, 9. Malota çorbası, 10. Tarhana çorbası, 11. Mevsimlik olaraktan da sebze  yemekleri, 12. Etli kömbe, 13. Ramazan bayramına özel olarak yapılan yemekleri de kuru kömbe ve pekmezli olarak bilinir.

Gezilecek yerleri de birçok olmak üzere sınıflandırmak mümkündür. 1. Kartepe—aslantaş açık hava müzesi: M.Ö. 8 yüzyılda geç hitit çağında Adana hükümdarı Asativadayana kalesi vb. gibi tarihi eserleri burada bulmanız mümkündür. 2. Bodrumkale—Kastabala şehri: Osmaniye’ye 15 km. uzaklıktadır. 3. Karetepe—aslantaş geç hitit kalesi: Kadirli ilçe sınırların da bulunmaktadır. 4. Toprakkale kalesi: Kale M.Ö. 2000’li yıllara kadar tarihi geçmişi olduğu bilinir. 5. Harun reşit kalesi, 6. Kaypak (savranda) kalesi: Kaypak yolu üzerinde 30 km’lik yol ile bağlıdır. (asfalt), 7. Bodrum kalesi—kastabala (Hierapolis) şehri: 13. Yüzyılda haçlı orduları tarafından yapılmış tarihi bir kaledir. 8. Babaoğlan kalesi: Ovada aynı adlı bir köyün kalesidir. 9. Ala cami: (kadirli) Roma döneminden kalma bazilikadır. Diğer yerler olaraktan da Ağcabey cami, Zorkun yaylası, Maksutlu yaylası, Bağdaş yaylası, hasanbeyli—alman pınar yaylası, şarlak kalesi, karaçay şelalesi: kadirliye 25 km. uzaklıkta yer almaktadır. Çiftmazı mesire alanı: Zorkun yaylası üzerin de ve Osmaniye’ye 8 km. uzaklıkta yer alan orman içi dinlenme yeridir.

Kök boya ile boyanan, yünler ile olan Karatepe kilimleri, tahtadan yapılan kaşık, çatal çeşitlerini, süs eşyalarını, el sanatlarını satın alabilir ve geri giderken sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Festivalleri de bulunmaktadır.1. Turp festivali: kadirli de her yılın 9 ocağı, 2. Karacaoğlan şenlikleri: Düziçi bölgesin de 27 martta kutlanmaktadır. 3. Ekmek ödüllü şiir yarışması: Osmaniye merkez de yapılır ve nisanın 4. Haftası, 4. Tek kurşunda trap atıcılığı müsabakası: Mayıs ayın da merkez de gerçekleşir. 5. Kiraz şenliği: Hasanbeyli de ve 8 haziran da, 6. Karacaoğlanoğlu koşusu: 20 temmuz da merkezde, 7. Zorkun yayla şenlikleri: zorun da 12 ağustos günü, 8. Aşık feymani şenlikleri: Eylül ayının 2. Haftası merkez de gerçekleşmektedir. 9. Son olarak fıstık festivali ise merkez de Eylül’ün 4. Haftası gerçekleşmektedir. Tatillere değinmeye gerek yoktur. Yaz, kış Türkiye’nin her yerin de tatiller aynıdır. Ayrıca meşhur Osmaniye yer fıstığını tatmadan geri gelmeyiniz. Karatepe açık hava müzesi de görmeye değer yerlerden bir tanesidir. Aklınız da kalacak yerlerden olacaktır.

Osmaniye’den diğer illerin terminalleri arasındaki km. farkı:

 1. Adana 86 km. ve 1 saat 14 dakika
 2. Adıyaman 244 km. ve 3 saat 29 dakika
 3. Bartın 855 km. ve 12 saat 13 dakika
 4. Burdur 757 km. ve 10 saat 49 dakika
 5. Denizli 853 km. ve 12 saat 11 dakika
 6. Düzce 803 km. ve 11 saat 33 dakika
 7. Gaziantep 120 km. ve 1 saat 43 dakika
 8. Hakkari 813 km. ve 11 saat 37 dakika
 9. Isparta 706 km. ve 10 saat 5 dakika
 10. İstanbul 1025 km. ve 14 saat 39 dakika
 11. İzmir 986 km. ve 14 saat 5 dakika
 12. Kırıkkale 561 km. ve 8 saat 3 dakika
 13. Kilis 157 km. ve 2 saat 15 dakika
 14. Konya ise 442 km. ve 6 saat 19 dakikadır.

Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz ve 7/24 hizmet vermeye de sürekli olarak devam edeceğiz.

Diğer makalemiz de görüşmek üzere.

www.biletkess.com