Konya Otobüs Biletleri

01 Eylül 2015Konya Otobüs Bileti Al

Türkiye nin yüz ölçümü bakımından en büyük yedinci illerinden biri olan Konya kalabalık illerden de yedinci sırada yer almaktadır. Yapılan 2013 nüfus sayımlarına göre 2.079.225 kişi Konya da ikamet etmekteydi. Plaka numarası olan 42 olan Konya, 1875’ de kurulmuş olan Konya bu tarihte büyükşehir belediyesi olmuştur. 1989’ dan beri ise belediye kanunlarına uygun bir şekilde vatandaşlarına hizmet vermektedir. Ekonomi olarak Türkiye nin gelişmiş olan yurtlarından biride  Konya dır. Doğal ve tarihsel zenginlikleri ile kendine hayran bırakan Konya ya çoğu turist ziyaret etmektedir. Sizlerde doğal ve tarihsel zenginlikleri görmek için www.biletkess.com web adresinden biletinizi kesebilirsiniz.


Konya otobüs biletleri, Konya uçak biletleri kesmenin en hesaplı, en uygun yolu olan biletkess.com web sitesi sizlere yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Eski yörelerin başkentliğini yapmış olan Konya nın Çatalhöyük yerleşimi UNESCO miras listesine alındı. Yemekleri de meşhur olan bu yörenin meşhur yemeklerini saymak gerekirse sizlere Etliyemek, Bamya çorbası, Mevlana böreği, Fırınkebabı yemeklerini önerebiliriz. Konyayı ziyaret ettiğinizde ikamet edecek bir yerleşiminiz eğer yoksa sizlere Anemon Konya, Paşapark Hotel, Özpark Hotel, Konya Otel, Demosan City Hotel, Beyzade Otel, Rumi Otel, Garra Otel, Hotel Ney, Esgüven Suites, Bey Hotel, Atapark Hotel, Yeni Köşk Esra Hotel, Is-der Konya otellerini önerebiliriz en uygun fiyatlarla eğer ikamet edeceğiniz bir yer yoksa kalabilirsiniz.

Mevla nın yaşamış olduğu ve diğer büyük kişilerin de burada yaşadığı da söylenmektedir. Türbe, Çeşme gibi eserlerini görmek istiyorsanız Biletkess’ in mobil uygulamaları desteği ile de biletinizi keserek hemen ziyaret edebilirsiniz. Konya’ ya ulaşım sağlayan otobüs firmaları ise şunlardır; Adıyaman Gülaras Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Aksaray Birlik Turizm, Aksu Turizm, Amasya Mertur, Kamil Koç, Köksallar, Isparta Pertol Turizm, Konya Lüks Ereğli, Lider Siirt Seyahat bu ve bunlar gibi bir çok otobüs firmalarından konya otobüs bileti almak istiyorsanız eğer Biletkess.com web adresine girerek hemen biletinizi kesebilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi