Kilis Otobüs Biletleri

24 Ağustos 2015Kilis otobüs bileti

İnsanların bir yerden bir yere gitmesini çok iyi şekilde sağlayan olduğumuz için büyük çoğunlukla bizi tercih ediyorlar ve bu konuda da milyonlara ulaştığımız için büyük bir kitleye sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz. Güvenilir bir iş yaptığımız için insanlar tarafından da sevilen yeriz demek çok doğru olur.

Biletkess.com adresi olarak her yer de her zaman hizmet vermeye devam ediyoruz. Kilis fazla büyük bir yer değildir. Buna rağmen 81 ile de hizmet veren bir bayiyiz ve Turizm acentesi olarak hizmet vermekteyiz. Siz evinizde ya da dışarıda herhangi bir yerde iken internet üzerinden sitemizden online otobüs bileti alımı yapabilirsiniz. Kilis genç illerimizden biridir ama yine de hizmetimizin bünyesin de yer almaktadır. Birinci sınıf adımlar ile her türlü hizmeti veriyor ve sizleri de memnun ediyoruz. Önce müşteri memnuniyeti ve sonra fiyat diyerek insanlara daha da çok hizmet verme peşindeyiz. Böylelikle insan ilişkilerini daha da fazla güçlendirmekteyiz. Sizlerin de istediği bu ise hemen bir telefonla bunu halledebilirsiniz. Telefon etmeden de olmaktadır ama isterseniz bilet alımın da operatör yardımı alabilmek isterseniz bunu da yapabilirsiniz. 7/24 yardım hattımız sizin her türlü sorununuza cevap verebilmek için burada beklemektedir.

Kilis’ten nereye gitmek istediğiniz ya da bulunduğunuz yerden kilise gitmek aklınızda değil mi? Bunu da dert etmeyiniz. Neden mi? Çünkü sitemize giren birçok kişi öylesine girip indirimli fiyatları görüp bir ay sonraki ya da 15 gün sonra gideceği yere biletini önceden almaktadır. Yaptığımız analiz de yetişkin, öğrenci, 12—15 yaş arası ve 35+ yaşları arasın da kişiler sık, sık sitemiz de bulunmaktadır. 2012 yılında kurulduk ve kısa süre de büyümeyi amaçladık. Amaçlarımız beklentiden daha çabuk gerçekleşti ve bizler de yeni amaçlar koyduk. Şimdi ise teknolojiyi ayağınıza getiriyoruz ve de bunu da memnun kalacağınız şekil de yaparken de aynı zamanda da sizlere uygun fiyatları sunmayı asla unutmuyoruz. Gerçek hizmetin ne olduğunu da işte burada öğrenmiş oluyorsunuz.

Ucuz Kilis otobüs bileti alabilmek bu kadar kolay ise o zaman sizler neden düşünüyorsunuz ki? Eğer kesin olarak Kilis otobüs bileti alacaksanız pahalı yerlerden alıp beklemeler yapmanız hiçbir anlamı yoktur. Siz sitemize girersiniz ve yapmak istediğinizi de anında yapabilirsiniz. Bilmek istediğiniz konuları bize sorun, sıkça sorulan sorular (SSS) arasından bakınız ve hakkımız da bölümü inceleyiniz. Ya da diğer yerleri inceleyerek bizlerin kim olduğunu daha yakından görünüz. Böyle hizmeti asla hiçbir yer de bulamayacaksınız. Kilis ilinde neler yapacaklarınızı bile ele almış durumdayız. Birazdan Kilis’in baştan sona anlatımını siz değerli kişiler için yapacağız. Şimdi ise sadece otobüs bilet ile ilgilenenlerin konusun da daha da fazla yardımcı olabilmek istiyoruz. Hayatınızda hiç gitmediğiniz yerde bile bulunabilirsiniz ve oradaki otogar nerede bilemiyor olabilirsiniz. Ancak sadece gideceğiniz zaman gitmek isteyebilirsiniz. Onda da bilet olacak mı olmayacak mı telaşı ile kendinizi streslere ya da yorgunluklara getirmenize gerek yoktur. Sitemizden tüm otobüs biletleri için online işlemleri anında yapabilirsiniz. Sonradan biletlerinize buradan beri de bakma şansınız bulunmaktadır. Öyle ise sizin için çok değerli bir adres olduğumuzdan eminiz. En önemlisi ise bilet alırken bile bilinçli olmanızı sağlayarak bakış açınızı bu konuda değiştireceğimize inanıyoruz ki birçok kişinin de yönü artık biletkess.com oluyor.

Sizin için de ucuz otobüs bileti ile ilgili her şeyi yapmak için ve tüm sistemleri siz değerli müşterilerimize sunmaya hazırız. Durmaksızın web sitemiz de çalışan uzman ekiplerimiz de bazı şeyleri göz önüne alarak yenilikleri ana sayfaya yüklemektedir ve kampanyalardan da tüm e—bülten abonelerimizi haberdar etmektedir. Siz de yenilikleri bu şekil de görmek istiyorum diyorsanız o zaman tam da size göre bir yerdir. Arkadaşlarınızın içinde biletkess.com online bilet satış web sitesini siz seçin ve indirimlerden ilk olarak sizler karlı çıkınız. Bu da sizleri çok fazla mutlu edeceğine emin olabilirsiniz. Sitemizde de hemen, hemen tüm otobüs firmalarının bilet satışları mümkündür. Şimdi Kilsi nasıl bir yerdir birazda ona değinelim.

Kilis:

Kilis adı aslında ilk başlar da yukarı Mezopotamya da pellada cyrrhus denen bir kent iken Osmanlı zamanın da İsmi Kilis olmuştur. Eski anlamında efendi anlamına gelir. Doğusunda, batısın da hem de kuzeyin de Gaziantep, güneyin de ise Suriye yer almaktadır. Genç il denilmektedir. Çünkü yeni il olmuş bir şehirdir. Gaziantep 58 km. uzaklığındadır. Suriye sınırı ise 10 km. ilerisinde kalır. Azez şehrini geçtikten sonra Suriye’nin halep şehrine ulaşmaktadır. Güneyde düz arazilere sık, sık rastlarsınız. Yıllık yağış miktarı 515.8 mm’dir. Gaziantep havalimanı da 40 km. uzaklıkta kalır.

Kilis yemek konusunda da diğer iller gibi kendine ait yemekleri vardır. 1. Kebap çeşitleri, 2. Göl üzerinde bulunan restoranlar da yemek lezzetleri yanı sıra pekmez servisi, 3. Zeytinyağlı yemekler, ağırdır. Ayrıca halep mutfağı da yansımıştır.  Ayrıca önemli yerleri: 1. Kurukastel ören yeri, 2. Ağcakent ören yeri, 3. Ravanda kalesi, 4. Oylum höyük, 5. Mozikli bazalika, 6. Kadı cami, 7. Şeyh cami, 8. Tekke, 9. Ulu cami, 10. Nekropol olarak yerleri de gezebilirsiniz.  Biletkess.com önerileri ise: Kilis pekmezini yemeden, yöresel kebaplarının en az ikisinden tatmadan, doğal güzellik unsurlarını görmeden, güzel ormanların da derin, derin akciğerlerinize hava doldurmadan, ünlü Kilis mesire olan yerleri gezmeden, tarihi höyükleri, camileri, ravanda kalesini ziyaret etmeden geri dönüş yapmayınız. Kilis bugüne kadar Babil, Huri—Mitanni, Arami, Asur, Makedonya, Roma, Bizans, Selçuklu, Memluk—kölemen, Osmanlı devletlerine ev sahipliği yapmış bir ildir. Son zamanlar da il olmuştur. Kilis2in ilçeleri ise: 1. Elbeyli, (1 k 1 M) 2. Kilis merkez (1 M), 3. Musabeyli (1K 1M), 4. Polateli ( 1K 1M) olarak 4 tanedir.

Kilis ilinden diğer iller kaç km.—saat—dakika:

 1. Adana 243 km. ve 3 saat 28 dakika
 2. Afyon 816 km. ve 11 saat 39 dakika
 3. Ankara 732 km. ve 10 saat 27 dakika
 4. Antalya 801 km. ve 11 saat 27 dakika
 5. Batman 468 km. ve 6 saat 41 dakika
 6. Gümüşhane 800 km. ve 11 saat 26 dakika
 7. Hatay 147 km. ve 2 saat 6 dakika
 8. Iğdır 918 km. ve 13 saat 7 dakika
 9. Isparta 863 km. ve 12 saat 20 dakika
 10. Manisa 1125 km. ve 16 saat 5 dakika
 11. Mardin 384 km. ve 5 saat 29 dakika
 12. Nevşehir 493 km. ve 7 saat 4 dakika
 13. Sinop 925 km. ve 13 saat 13 dakika
 14. Şanlıurfa 196 km. ve 2 saat 49 dakika
 15. Uşak ise 932 km. ve 13 saat 18 dakikadır.

Bizim söyleyeceklerimiz şuanlık bu kadardır ve bir sonraki makalemizde ve de sorularınızda görüşmek dileği ile iyi yolculuklar dileriz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi