Kars Otobüs Biletleri

29 Haziran 2015Kars Otobüs Bileti Al

Kars adı duyduğunda kar, soğuk iklimin geldiği memlekettir. Türkiye’nin en yüksek rakıma sahiptir. Turizm Bakanlığının 2023 yılı için planladığı Turizm Stratejisi 2023 ve Türkiye Eylem planında 15 şehrimizden biridir. Turizm alanında ismi çok duyulmayan fakat turizme gün geçtikçe katkı sağlayan bir ilimizdir. Kars ilimize gitmek isteyen yolcularımızın biletleri bulmak biraz sıkıntılı. Yurdumuzun kenarında olduğu için az sayıda otobüs firmaları uğramaktadır. Sizler için karsa gitmenin kolaylığı araştırdık. Tüm kars otobüs firmaları bir arada bulabileceğiniz www.biletkess.com’u öneriyoruz. Bu site üzerinden kars otobüs bileti almak için yapmanız gereken tek şey kredi kartınız olması. Kredi kartınız olduğunda biletkess.com üzerinden nereden nereye kısmı doldurarak gitmek istediğiniz seyahat tarihini girmek. Karşınıza çıkacak olan sayfada karşılaştırmalı olarak otobüs firmasını ve seferini seçip online otobüs biletinizi temin edebilirsiniz.

Kars ilimize seyahat yapan bazı firmalar ise şunlardır: Öz Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti, Kafkas Kars Seyahat otobüs bileti, Aydoğanlar Turizm otobüs bileti, Serhat Iğdır Digor otobüs bileti, Turgutreis Turizm otobüs bileti, Iğdırlı Turizm otobüs bileti, Öz Diyarbakır Turizm otobüs bileti, Star Diyarbakır otobüs bileti, Metro turizm otobüs bileti ve daha fazla otobüs firmaları Kars ilimize seyahat etmektedir.

Kars ilimizde Kafkas üniversitesi açılmasıyla bir öğrenci kenti hale geliyor. Türkiye’nin dört bir yanında Kafkas Üniversiteyi tercih eden öğrenciler ulaşım olarak hem karayolu hem de havayolu tercih ediliyor. Aynı zamanda demir yollarından da yolcular sefer olarak kullanmaktadır. Öğrenciler Kars otobüs biletini online kredi kartına taksit imkanıyla biletini alabilir. Kars Otobüs bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Otobüs Bilet Merkezi hale gelen biletkess.com online bilet sitesi artık Türkiye’nin her yerinde tek tıkla yanınızda. Mobil uyum, Bilet android ve Bilet App store uygulamaları sayesinde Kars otobüs bileti artık cebinizde.

Kars otobüs terminalinde yolculuğa başlayıp memleketin dört bir yanına yolculuk edebilirsiniz. Ayrıca Kars otogarı şehre yakın olması nedeniyle Otogara ulaşmak zaman almaz.

Bazı Kars Seferleri ise şunlardır:

İstanbul Kars otobüs bileti, Ankara Kars otobüs bileti, İzmir Kars Otobüs Bileti, Konya Kars Otobüs Bileti, Trabzon Kars Otobüs Bileti, Kocaeli Kars Otobüs Bileti, Diyarbakır Kars Otobüs Bileti, Mersin Kars Otobüs Bileti, Gaziantep Kars Otobüs Bileti, Adana Kars Otobüs Bileti, Antalya Kars Otobüs Bileti, Samsun Kars Otobüs Bileti, Kayseri Kars Otobüs Bileti