Iğdır Otobüs Biletleri

31 Ağustos 2015Iğdır Otobüs Biletleri
Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde yer Alan en küçük yüz ölçümü olan illerin arasında yer almaktadır. Doğu Anadolu bölgesinde bulunan bir diğer İl olan Kars’tan 1992 senesinde ayrılarak Türkiye’nin 76. İli haline gelmiştir. Iğdır’da 8 belde, 4 ilçe ve 157 köy bulunmaktadır. Bu sebeple de nüfus rakımı oldukça düşüktür. Bu alanın nüfus rakımı 192.100 civarındadır.


Tarihi Alanları ve doğa Zenginlikleri
Kültepe Mezarlığı: 1913 seninde başlanan kazılarda Urartulara ait mezarlıklar bulunmuştur. Hatta bu bölmede Urartulara ait eşyalar dahi bulunabilir. Bu Alan Melekli Belediyesinin hemen yakınında bulunmaktadır.


Köroğlu Kalesi: Köroğlu olarak bilinen halk kahramanı bu alanı gözetme alanı olarak belirlemiştir. Ve buradan gelen düşmanları izlemiştir. Bu bölde Iğdır’ın Tuzluca ilçesi’n de bulunan Gaziler Köyünün 10 kilo metre ilerisine kurulmuştur. Bu alana www.biletkess.com adresinde bulunan tüm otobüs firmaları seyahtlar düzenlemektedir.


Otobüs Firmaları
Bu alana Biletkess himayesi altında bulunan birkaç firma dışında; “ Iğdırlı Turizm, Iğdırlı turizm Nah cıvan, Iğdırlı Turizm Tahran, Iğdırlı Hat Turizm, Iğdırlı Hat otogar, Iğdırlı Hat Turizm, Iğdır Hat Rus Pazarı, Iğdır Hat Tuzluca, Kamil Koç, Metro Turizm” gibi birkaç otobüs Firmaları bulunmaktadır.


Otel Rezervasyonları
Otel Rezervasyonları için www.biletkess.com adresin de bulunan sağ üst köşedeki kategorilerden Otel Rezervasyonları alanına girerek bu alanda bulunan birçok Oteli görmeniz mümkündür. Sizler için kapsamlı bir araştırmada bulunduk.


Araba Kiralama
Araba Kiralamak isteyen müşterilerimizde sağ üst bölmede bulunan Araba Kiralama menüsüne girerek detaylı bir bilgiye sahip olabilirler. Tek yapmanız gereken Araba Kiralama Menüsüne tıklamak olacaktır.


Sizlerde Bu bölgeye gelmek, bu bölgeye seyahatler düzenlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bizlerle iletişime geçmek olacaktır. Bizlerde iletime geçtiğiniz zaman bu alanda bulunan otobüs bileti, uçak bileti firmalarına bakıp Iğdır Otobüs Bileti ve Iğdır Uçak biletline ulaşabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek iletişime geçmek olacaktır.


Kullanılacak Etiketiler : Kültepe Mezarlığı, Köroğlu Kalesi, Otobüs Firmaları, Biletkess, Kamil Koç, Metro Turizm, otobüs Firmaları, Araba Kiralama, www.biletkess.com, ğdır Otobüs Bileti ve Iğdır Uçak biletli.