Çankırı Otobüs Biletleri

29 Ağustos 2015Çankırı otobüs bileti
Çarşı Hamamı: Halk arasında Ebcet Hamamı, bazı kaynaklarda ise Buğday Pazarı Hamamı olarak geçen yapı, Merkez ilçede Müflis Tepesi Mevkiinde olup 1800'lü yıllarda ve Çankırı Mutasarrıfı Said Efendi tarafından yaptırıldığı zannedilmektedir. Çifte hamam planındadır.
Emir Karatekin Bey Türbesi:Çankırı Kalesi'nin içindedir. Danişmentliler Dönemi (14. Yüzyıl) eserlerinden olup tuğla ve moloz taştan yalın bir yapıdır.Şeyh Mehdi Türbesi: Merkez ilçede Karataş Mahallesi Kayabaşı Mevkiindedir.Hoşislamlar Türbesi : Atkaracalar İlçesi güneyinde, Dumanlı Dağları'nın eteklerinde olan türbe, ilçeye 3 km. mesafededir.Pir-i Sanî Türbesi: Çerkeş İlçesi'nde bulunan Türbenin 18. yüzyılda yapıldığı bilinmek¬tedir. Aynı adı taşıyan mescidin içinde bulunan Türbe, moloz taştan 5X5 metrekare ölçülerinde kubbeli bir yapıdır.
Bu tarih kokan şehre yolculuk yapmak istediğiniz taktirde yapmanız gereken biletkess.com sitemize girerek güvenilir konforlu otobüs biletleri almak olacaktır.
Biletkess.com internet sitemiz üzerinden istediğiniz herhangi bir otobüs bileti temin edebilirsiniz.Çankırı otobüs firmalarından bazıları şunlar; Çağdaş Güven Turizm otobüs bileti,Çankırı Özlem Seyahat otobüs bileti,Çankırı Eser Turizm otobüs bileti,Ilgaz Tur otobüs bileti,Ortakent Seyahat otobüs bileti,Avrupa Turizm otobüs bileti,Safran Turizm otobüs bileti bunun gibi bir çok otobüs firmasıyla biletinizi www.biletkess.com dan alarak şehrimize yolculuk yapabilirsiniz.
Çankırı şehrimize yakın olan illerden de yolculuk yapma imkânına sahipsiniz bu illerin otobüs biletlerini alabilmek için biletkess.com internet sitemizi ziyaret ederek kolay ve güvenilir bir şekilde biletinizi alabilrsinizin. Çankıra komşu illerden bazıları şunlar ; Çorum otobüs bileti,Kastamonu otobüs bileti, Karabük otobüs bileti, Bolu otobüs bileti,Ankara otobüs bileti,Kırıkkale otobüs bileti www.biletkess.com ‘dan alarak Çankırı iline rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz.
Çankırı eski çağların Osmanlı topraklarının eski medeniyetlerin kurulduğu tarihi şehirlerimizdendir
Çankırı otobüs biletlerini mobil cihazınızla da www.biletkess.com internet sitesini ziyaret ederek online bilet alabilme imkanına sahipsiniz.
Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Çankırı Otobüs Biletleri, Çankırı Uçak biletleri, Otobüs Biletleri, Uçak Biletleri ve Tüm seyahat biletleri bu sitede.