Bolu Otobüs Biletleri

05 Ağustos 2015Bolu Otobüs biletleri

Türkiye’nin Yüz ölçümünün %1,015’lik alanını kaplayan Bolu ilçesi 827.600 km2 yüz ölçümü ile Karadeniz’in Batı tarafında yer almaktadır. İl arazisinin tam olarak %18’ni tarım alanları ile doldurmuştur. Orman alanları ise %64’lük alana sahiptir. Bolu etrafında bulunan şehirler harici birkaç ile daha komşuluk etmektedir. Bunun ise tek sebebi Bolu’da bulunan kara yolunun çok az sayıda trafiğe şahit olması olarak bilinmeklerdir. Bundan ötürü Bolu’ya ulaşım diğer illere nazaran biraz daha kolaydır. Ayda 20.000 turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bunun sebebi Bolu’da bulunan kayak merkezleri olarak adlanır fakat bunun asıl sebebi yukarıda da belirttiğim üzere ulaşımın kolay olmasıdır. Bolu Batı beldesinde Düzce’ye ve Sakarya şehrine, Güneybatısında Bilecik ve Eskişehir’e, Güneyinde Ankara şehrine ve Doğusunda Çankırı ya komşu bir şehirdir. Buna mukabil Bu şehirlerarası ulaşım biraz daha kolaydır.

Bolu Abant gölüde bölgenin uğrak yerlerindendir. Her yıl binlerce turistin akın ettiği bu yer bolunun 34 km güneybatısında bulunuyor. Suyu tatlı olan bu  güzel gölümüzün en derin noktası 18 metredir. Rakım olarak 1350 metre yüksekliktedir. Coğrafyacılar burayı heyelan set gölü olarak isimlendiriyorlar. Fotoğrafçılarında ilgisini çeken bu güzel ilimize Biletkess.com farkıyla  otobüs biletinizi  alıp uğramanızı tavsiye ederiz.

 

Bu Şehirlerde Yaşayan müşterilerimizden Biletkess.com firması olarak bizlere gelen mesajlarda çok iyi ve çok kısa yolculukla istedikleri beldelere havale edildikleri yazılmaktadır. Bu yönden hızlı ve rahat bir yolculuk istiyorsanız www.biletkess.com adresinden bizlere ulaşabilir bu ve bunun gibi şehirlere yolculuk edebilirisiniz. Bolu Otobüs Biletleri ve Bolu Uçak biletleri gibi Diğer beldelerimiz olan Çankırı Otobüs biletleri, Çankırı Uçak Biletleri, Ankara Uçak Biletleri, Ankara Otobüs Biletleri, Bilecik Uçak Biletleri, Bilecik Otobüs Biletleri gibi bir Türkiye de bulunan 81 il’e ulaşım sağlamaktayız. Biletkess Firması olarak Güvenli Uçuş, Güvenli Yolculuk, Müşteri memnuniyeti gibi birçok konuda hassas davranmaktayız. Olabilecek Tüm yanlış anlaşılmalara, şikâyetlerin olmaması adına birçok yenilik ve düzenlemeler getirdik. Sizleri Mağdur Etmeyeceğimizi temenni ediyoruz. Tek yapmanız gereken www.Biletkess.com Sitesine girip iletişim bölmesinden veya Otobüs Biletleri ve Uçak Biletleri Alanından bizlere ulaşabilir veya Biletlerinizi direkt olarak tahsil edebilirisiniz.