Batman Otobüs Biletleri

28 Ağustos 2015Batman Otobüs Biletleri
Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan illerden birisidir. Yüz ölçümü olarak 4,654 km2 olan Batman’ın nüfus rakımı da bir hayli dolgundur. Bu bölgenin Nüfusu tam olarak “557,593” kişidir. Alanda birçok göletler, Akarsu Gölleri ve Dağlar bulunmaktadır bunlardan bir kaçı; Dağlar: “Sason Dağları(2500)metre, metre (2967) metre, Kuşaklı Dağı (1947) metre, Kortepe (2028) metre” Akarsu ve Göller; “Batman Çayı, Dicle Nehri, Garzan Çayı”, Göletler; “ Gercüş – Kırkat Göleti, Kozluk Ceffan Göleti, Garzan Çayı” bunlardır.
Batman’a Ulaşım:
Bu bölgeye ulaşım 3 şekilde tamamlanır. 1. Havayolu, 2. Karayolu 3. Demiryolu. Biletkess Firması olarak bu Alanda bulunan Otobüs firmaları ve Uçak Firmaları ile Anlaşmamız bulunmaktadır. İsterseniz İnternet üzerinden www.biletkess.com adresine girerek bilet sahibi olabilirsiniz. Bunlara ek olarak Batman’a birden çok havayolu şirketi Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, İzmir, İzmit gibi şehirlere aktarmalı olarak uçuş sağlamaktadırlar. Karayolu olarak Belirlenen 2, 3 kara yolu şirketi  “Kamit Koç, Metro” gibi otobüs firmaları ulaşımları ellerinde tutmaktadırlar. Demir Yolu ise Tüm Türkiye genelinden bu alana demir yolu kullanarak geçiş yapılabilir. Ve. Sağ üst bölmede bulunan Otel Rezervasyonları kategorisine girerek “Bu bölgede bulunan birden fazla otel firmalarını görebilir (oda sayısı, merkeze uzaklığı) gibi bir çok alternatifine bakarak seyahatinizde rahatlıkla keyif yapabileceğiniz otelleri bulmakta kolay. Yapmanız gereken şey www.biletkess.com adresine girerek Otel Rezervasyonları ya da Biletli seçimler yaparak bu alana girmek. Bir de sizlere özel bir ulaşım aracını sunmak isteriz. Bu da sağ üst bölmede yer alan Araba Kiralama Opsiyonu’dur istediğiniz zaman istediğiniz yerde olun bir tıkla Araba Kiralayabilmektesiniz. Bunun için www.biletkess.com adresine girerek Araba Kiralama Opsiyonuna tıklamak ve bizlerle iletişime geçmek. Bu sebeplerle Batman Uçak Biletleri ve Batma Otobüs Biletlerine aniden sahip olabilirisiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere tek yapmanız gereken www.biletkess.com adresine girerek bizlerle iletişime geçmek olacaktır.


Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Batman Uçak Biletleri ve Batma Otobüs Biletleri, Araba Kiralama, Araba Kirala, Otel Rezervasyonları, Kamit Koç, Metro, otobüs firmaları, Biletkess