Ankara Otobüs Biletleri

21 Haziran 2015Otobüs bileti, Kırıkkale otobüs bileti, Aksaray otobüs bileti, Konya otobüs bileti ve Eskişehir otobüs biletlerini temin eden yolcular Ankara otogarına gelip Türkiye’nin her yerine 10 dakikada bir kalkan otobüs seferlerinin biletlerini www.biletkess.com üzerinden kredi kartıyla taksit imkanlarından faydalanabilir.

Ankara da 12 özel 6 devlet olmak üzere 18 üniversite bulunmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin her yerinde Ankara’ya bir çok otobüs seferi düzenlenmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak amacıyla www.biletkess.com otobüs bilet sitesi tüm otobüs firmaları bir araya gererek öğrencilerin karşılaştırmalı en uygun otobüs biletini online olarak ulaşabilir.

Ankara Anıtkabir, TBMM ve 18 üniversiteye ev sahipliği yapması nedeniyle ülkeye yılda bir çok ziyaretçi akınına uğramaktadır. Coğrafi konum nedeniyle ziyaretçilerin çoğu otobüs seferi tercih etmektedir. Ankara da bir çok otobüs firması bulunmaktadır. Bunlar, Metro Turizm otobüs firması, Varan Turizm otobüs firması, Kamil koç otobüs firması, Ulusoy Turizm otobüs firması, Pamukkale otobüs firması, Varan otobüs firması, Nilüfer otobüs firması, Kontor otobüs firması, Öz Diyarbakır otobüs firması, Esadaş otobüs firması, Öz kaymak otobüs firması, Star Batman otobüs firması, Varan otobüs firması, Siirt otobüs firması, Öz Murat otobüs firması, Mis Amasya otobüs firması, Lüks Adana otobüs firması, Özlem Diyarbakır otobüs firması, Efe Tur otobüs firması gibi bir çok otobüs firmaları Ankara’ya yolcu taşımakta olup biletleri online olarak biletkess.com üzerinden temin ediyor.

 

Ankara’ya yolculuk yapan yolcularımız yerel yemeklerinden meşhur Ankara tavası ve Kızılzahamam’ın Maden suları tatmaları öneririz. Türkiye’de büyük otogarlardan biri olan Ankara otobüs terminalina ulaşmak belediye şehir içi otobüs seferleri sayesinde oldukça basittir. Ankara otobüs otogarına gelmeden evinde ister bilgisayardan isterse akıllı telefonlarda otobüs biletini kredi kartıyla alabilir. www.biletkess.com sitesinin mobil uyum, android uyum ve app store bilet uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirip otobüs biletini alabilir.