Ağrı Otobüs Biletleri

24 Ağustos 2015Ağrı Otobüs Biletleri

Ağrı, Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Eski adı(Kara köse) olan bir şehrimizdir. Nüfus sayısı az olan ama İnsanların gidip köy yerleşik hayatını görmeleri için muazzam bir şehir olarak bilinmektedir. Bu Alan da Nüfusun az olmasının sebeplerinden birisi Çok Soğuk bir iklimi olduğu olarak bilinse de asıl sebebi Soğuk olduğundan bölgede fazla ağaç olmamasıdır. Doğu Beyazıt Turizmci şirketlerin gözde haline gelmiştir. Turizmciler ve Otobüs Bileti, Uçak Bileti Alan insanlarımızın genellikle Bölge de Bulunan İshak Paşa Sarayını ziyaret emektedir. Ulaşım sıkıntısının pek görünmediği Bu şehrimizde Patnos, Çevre illere köprü görevi yapan, vaziyeti gören bir yapı olarak Ulaşım Sıkıntısı pek görünmediğini söyleyebilmekteyiz. Biletkess Firması olarak Bu bölgeye Otobüs Bileti Şirketlerimiz, Uçak Bileti Şirketlerimiz Ağrı bölgesine seferler düzenlemektedir. www.Biletkess.com Sitesine girip bizlerle iletişim halinde olduğunuz sürece gitmek istediğiniz bölgeye, Bölgelere ya da Şehirler ile alakalı sunumlar hazırlaya da biliriz. Ağrı Şehri Doğu Beyazıtın gözdelerinden biri haline geldiği için yukarıda da belirttiğim üzere bu bölgeye sık sık Turist akını gelmektedir. Bir Bölge Turist Akını Gelmesi Demek Ulaşım Sorunluları, Ulaşım Şirketlerince Bu bölgeye Ulaşım Kolaydır Anlamına gelen belirti olarak algılanabilir. Birçok turistin kolaylıkla ulaşım sağladığı bu bölgede konaklama dahi çok kolaydır. Bölgede bulunan küçük çaptaki oteller dahi sizleri sıcak bir kucaklama ile bulundukları yerde konaklata bilirler. Bu Alanın Sıcak Topluluğu, Sıcak Kanlı İnsanları Dahi sizleri Evlerinde dahi Konaklatabilirler. Bu Çevre de Sadece İnsanların Sıcak Kanlılığı Göz önüne konulmuyor Bu bölümde gördüğünüz cıvıl cıvıl hayvanlar bile Farklı İnsanlar gördüğü an Sevinirmişçesine üzerlerinize gelerek kendilerini sevdiriyorlar. Mutlaka Görmeniz Gezmeniz, konaklamanız gereken İller Arasında olan Ağrı Şehrine Ulaşım, sefer düzenlemek istiyorsanız eğer www.Biletkess.com Sitesine girerek Ağrı Otobüs Biletleri ya da Ağrı Uçak Biletleri Kategorisinden bir Ulaşım Bileti Alarak bu bölgeye rahatlıkla ulaşım düzenleyebilirisiniz.

Ağrı otobüs bileti almanın yolları:

Ağrı otobüs bileti almadan önce bir kere daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bizler işimizi profesyonel anlam da yaptığımızdan ötürü sizlere her zaman en iyi sonuçları ve avantajları vermeye çalışıyoruz. Bu nedenden dolayı da bizleri tercih etmeniz demek olumlu seçim demektir. Otobüs bileti alımlarınızı Ağrıya yapmak isteyebilirsiniz ya da Ağrı’dan başka bir ilin terminaline gitmek isteyebilirsiniz. Bizler her türlü otobüs bileti satışı yaptığımız için sıkıntılarınızdan kısa süre de kurtulabilirsiniz. Aklınızda soru işareti olmuş olan tüm her şeyin cevabı da bizlerdir ve kısa süre de biletiniz olsun isterseniz online otobüs bileti alımını da rahatlıkla yapabilirsiniz. Bilet alımı süresinde her zaman sizlere kaliteli bir adres sunduğumuzu düşünüyoruz ve de ileriye doğru hep bir yenilik yapma peşindeyiz. Eğer ki sizlerin de düşüncesi böyle ise o zaman bizlerin sunduğu adreste bulunmanız bile yeterlidir. Bulunduğunuz mekan fark etmeden internetin olduğu her m2 alandan sitemize erişim sağlayabilirsiniz ve kasmadan, takılmadan, reklamlara maruz kalmadan da biletinizi satın alabilirsiniz. Bundan sonraki aşamada ise direk Ağrı otobüs bileti hazır olmuş olur.

 

İnsanların isteklerini çok önemli görüyor ve de her şeye önem vermekteyiz. Örneğin sizin için ne önemli ise onu ön sayfaya çıkararak daha çok tercih edilmesini ve insanlara avantaj sağlamayı amaçlıyoruz. Yanı sıra da bilgilendirici makalelerimiz ile her türlü bilinç ve bilimsellik sağlıyoruz. Bunlar sadece biletkess.com adresini nasıl kullanacağınız hakkında değildir. Bir yerden bir yere gitmeden önce ne yapmalıyım? Biletimi gideceğim tarihten ne kadar süre de almalıyım? Yolculukların konforlu için ne yapmam lazım? Siteden rezervasyon yaptırmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum ve ne yapmalıyım? Gideceğim yeri önceden bilmek istiyorum? Otogar bilgilerine ve de telefon numaralarına ulaşabilir miyim? Gittiğim otogar adresin de hangi hizmetler var ve nerede gibi tüm ama tüm sorularınıza burada anın da yanıt bulabilirsiniz. Ucuz ağrı otobüs bileti için kimsenin beklemesine gerek yoktur. Bir telefon ile sizler dilediğiniz soruyu da uzman ekiplerimize sorabilir ve de aklınızdan geçenleri yanıtlatabilirsiniz.

Satış—rezervasyon ile ilgili her şeyin tek adresi olduğunu bildiğiniz zaman işte sizlerin en güvendiği ve de otobüs biletini rahatlıkla aldığı zaman olacaktır. Aynı zaman da bizleri sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. Gün geçtikçe bizi tercih edenlerin sayısı git, gide artmaktadır. Belirli bir limit yok. Eşinize, dostunuza, kendinize, ailenize, akrabanıza, komşuna ve 7’den 70’e kadar herkesin bilet satın alacağı yerdir. En çok okunan makaleler, en çok tercih edilen kampanyalar, geçen ayın ya da bu ayın indirimleri, biletkess.com bugün ne yenilik yapmış, hangi sistemi kullanmaktayız, bilet satış seçenekleri, otobüs bileti bul ile ilgili her şey ana sayfamız da sizler için listelenmektedir. Tek bir tıklama ile bu adreste bulunduğunuz için öncelikle bizler size teşekkür ederiz ve sizi memnun etmek için ne gerekiyor ise de yapmaya hazırız. Bir eksiğimiz ya da bizlerden istediğinizi bir konu var ise telefonla—mail ile söylemeniz yeterlidir. Çalışma saatlerimiz içerisin de sizlere her daim yanıtlarız ve maillerinizi gecede atmış iseniz sabah direk olarak cevap alabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sistemlerini de günün 24 saati de kullanabilirsiniz. Bu konu da yardımcı olduysak ne mutlu bizlere ve elimizden gelenin de en iyisini yapma amaçları gütmekteyiz. Şimdi ise Ağrı’da neler var—nerelere gidilir—en iyi adresler nerelerdir. Ben Ağrı iline bir yabancıyım diyorsanız siz de Ağrı ile ilgili ne var ise aşağıdaki yazımızdan bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Ağrı:

Doğu Anadolu bölgesin de bulunan ve de Türkiye’nin en soğuk bölgelerinden biri olmaktadır. Doğusun da iran, batısın da muş, Erzurum, Güneyin de van ve bitlis, kuzeyin de ise Kars yer alıyor. Doğu bölgelerinin çoğuna yakınlık göstermektedir. Osmanlı zamanın da bugünkü ağrı diye bildiğimiz ilin adı Şorbulak’tı. Ermeniler ise Karakilise olarak isim vermişti. Kazımkarabekir ele geçirince karaköse diye isimlendirdi. Sonun da ağrı dağından dolayı Ağrı denmektedir ve Türkiye’nin en büyük dağı Ağrı dağıdır. Havayolu—Karayolu ulaşımı mevcuttur. Kışın çok soğuktur ve genel olarak yazın ziyaret etmeyi tercih ediniz. Biletkess.com sizin için birkaç uygun ve iyi hizmet veren yerleri listeledi: 1. Metecan hotel, 2. Birlikte şahin hotel, 3. Hatemoğlu hotel, 4. Beyazit hotel, 5. Grand Cenas hotel’dir ve harici olanlara da sitemiz üzerinden otel rezervasyonları bölümünden bakabilirsiniz. Ağrıya özgü yemekler: 1. Abidagör köfte, 2. Beyaz bal, 3. Gösterberg et, 4. Selekeli alabalık, 5. Haşıl, 6. Hengel, 7.erişte, 8. Kuymak, 9. Hasude, 10. Yalancı köfte, 11. Halise, 12. Murtuğa olarak bilinmektedir ve mutlaka geri dönmeden en az 5 tanesini de tatmanızı önermekteyiz.

Ziyaret edeceğiniz belirli noktalar: 1. İshak paşa sarayı: Doğubeyazıt’ın 7 km. uzaklığında yer alır. Harem girişinden tüm her yeri de gezebilirsiniz. Yapıp 99 yılda tamamlanmış bir yerdir. Üstelik İstanbul Topkapı sarayından sonra ikinci teşkilatlı saraydır.2. Cümle kapısı: İshak paşa sarayının gösterişli taraflarından bir tanesidir. Özel bir mimariyle tamamlanmıştır. 3. Hamam: İshak paşa sarayının için de bulunur. 4. İshak paşa sarayı cami: Harem ile selamlık arasın da yer alıyor. 5.Selamlık dairesi: Salon uzunluğu 18 km. ve pek fazla kısmı ayakta kalmamıştır. Sadece bir kısmı duruyor. 6. Merasim ve eğlence salonu: Yine sarayın içinden bir parçadır. 7. Türbe binası: İshak paşanın anne ve babası bulunduğu söylenmektedir. Caminin yanında yer alır. 8. Aşevi—mutfak: (Aynı zaman da Darruzziyafet diye de geçmektedir) 100 m2 olup, saraydandır. 9. Harem dairesi: Batı kısmını sıralayacak şekil de harem odaları yer alıyor. 10. Doğu beyazit kalesidir. Alışveriş yaparken de Van otlu peynir, Aladağ ya da sinek yaylasında da nefis bal bulabilirsiniz. Kent merkezinde de polenli ballar satılmaktadır. Ağrının ilçeleri: 1. Doğubeyazit,2. Patnos, 3. Eleşkirt, 4. Diyadin, 5. Tutak, 6. Taşlıçay, 7. Hamur olmak üzere 7 tanedir.

Ağrıdan diğer iller kaç km. ve saat—dakika:

 1. Adana 952 km. ve 13 saat 45 dakika
 2. Elazığ 497 km. ve 7 saat 7 dakika
 3. Kırklareli 1616 km. ve 23 saat 5 dakika
 4. Rize 547 km. ve 7 saat 49 dakika
 5. Tokat 673 km. ve 9 saat 28 dakika
 6. Uşak 1421 km. ve 20 saat 18 dakika
 7. Zonguldak 1220 km. ve 17 saat 26 dakika
 8. Ankara 1053 km. ve 15 saat 4 dakika
 9. Düzce 1188 km. ve 16 saat 58 dakika
 10. İstanbul 1405 km. ve 20 saat 4 dakika
 11. Karabük 1098 km. ve 15 saat 41 dakika
 12. Karaman 1113 km. ve 15 saat 54 dakika
 13. Kayseri 810 km. ve 11 saat 34 dakika

Olarak ele alınmaktadır. Diğer iller arası mesafeleri de bilet alımı yaptıktan sonra bilgileriniz de görmeniz mümkün olacaktır.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz ve site yönetimi olarak iyi yolculuklar dileriz. 

Kullanılacak Etiketler: Ulaşım Bileti, Ağrı Otobüs Biletleri, Ağrı Uçak Biletleri, Ulaşım Kolay, Ulaşım, Ulaşım Şirketleri,  Biletkess, Uçak Bileti, Otobüs Bileti, Turizmci şirketleri, Uçak Bileti Alan, Turizmciler, 

www.biletkess.com