Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

08 Temmuz 2015AfyonKaraHisar Otobüs Bileti Al

Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan Afyonkarahisar şehri sessiz şehirlerden birisidir. Bu nedenle Afyon'a yolculuk yapanlar için seyahat biletleriniz bizden! Otobüs biletinizi biletkess.com'da alın %10 karlı çıkın. Söz konusu şehirde 18 ilçe, 89 belde ve 388 köy bulunmaktadır. Tarihte Hitit egemenliğinde yer alan Afyon şehri Frigya ve Lidyanın da ellerinden geçti Sultan I.Mesut’ un düzenlemiş olduğu bir saldırı sonrasında savaşı kazanması ile İsmine Kara hisar adı da verilmiştir. Diğer iller gibi Afyon ilinin de bir çok tarihi yerleri bulunmaktadır Bunlardan bir tanesi ise Frig Vadisi Turizmidir. Afyon, Türkiye'de kaplıca ve ılıca yönünden sayılı iller arasında bulunmaktadır. Bu sebeple son yıllarda fertler ve şirketler ve kooperatifler termal turizme yönelik yatırımlara yönelmiş bulunmaktadır. Yapılan ve yapılacak olan bu yatırımların sonunda Afyonkarahisar turizmde hak ettiği yerini alacaktır. Kaplıcaları, zengin Yer yapısı, tarihî eserleri, alternatif turizme olan çeşitliliği, kültür ve inanç turizmi festival ve şenlikler gibi çeşitli turizm değerlerine sahip olan Afyonkarahisar, Anadolu'nun batı bölgesinde bir kavşak noktası olup, doğuyu batıya, kuzeyi ise güneye bağlayan tabiî bir kapı konumundadır. Bu sebeple turizm potansiyeli yönüyle ülkemizin sayılı illeri arasındadır. 

Turizm Potansiyeline sahip olan bir il, Kolay ulaşıma sahip bir il olarak ta bilinmektedir. www.biletkess.com adlı Otobüs BiletleriUçak Biletleri gibi birçok dalda kolay iletişim sağlayan Otobüs Bilet firmamız sizleri bu ulaşıma kolay il ile tanıştırmaya olanak sağlamaktadır. Firmamız Başka hususlar hakkında da müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktadır. Afyon Otobüs BiletleriAfyon Uçak biletleri gibi hususlarda müşterilerimize uygun fiyat garantisi dahi vermektedir. Afyon Kara hisar bölgesinde bulunan diğer Otobüs Bilet Firmalarına nazaran Çok daha kaliteli ulaşım ve Müşteri Memnuniyeti sunan Biletkess adlı kendi grubunda lider firmamız sizlere mobil olarak da hizmet vermekte. Dilerseniz Mobil Otobüs Biletleri gibi birkaç etiket dışında sitemizin mobile uygun olduğunu düşünerek Otobüs, Uçak Bileti gibi birçok ulaşım hususuna sahip olabilirsiniz.

Afyon otobüs bileti almak için artık çok kolay. Biletkess.com'un Mobil uyum, akıllı telefonlar için adrois ve app store otobüs bilet uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Kredi kartıyla taksitli bir şekilde cep telefonunuzdan seyahat biletinizi alabilirsiniz. 

Afyon otobüs bileti

Biletkess.com adresinden sizler de her zaman Afyon otobüs bileti satın alabilirsiniz. Gittiğiniz yerler neresi olması hiçbir zaman önemli değildir. Çünkü biletkess.com üzerinden birçok firma ile Türkiye’nin her yerine bilet kesimi yapmaktadır. Anın da bilet alabilir ve de gideceğiniz adrese hemen gitmiş olabilirsiniz. Güvenilir ve ucuz otobüs bileti satışlarımız online olarak her zaman devam etmektedir ve de herkes bizleri rahatlıkla tercih etmektedir. Siz de bizleri tercih eden kişilerden olursanız diğer siteler ya da normal dışarıdaki acenteler ile farkımızı en iyi şekil de görebilirsiniz. En önemlisi de makbuz olmadığı için bizlere makbuz ücreti vermek zorun da değilsiniz. Sadece kurumsal bilet sahibi olan şirket kaç TL bir fiyat koydu ise o fiyattan sizler de satın alacaksınız. Bu site bu kadarla yetinen ve müşteriye sadece indirim yaparak fiyat konusun da çalışma odaklı olan bir adres değildir. Bizleri çok daha iyi tanıyacaksınız ve sizleri de mutlu edebilmek için elimizden geleni yapacağız.

Gizlilik sözleşmemizden hepsini okuyabilirsiniz. Ve de bizlerin ne kadar insanlara güven verdiğimizi çok daha rahat görebilirsiniz. Sürekli ana sayfa güncellerimizin olması da kampanyaların ve de indirimli otobüs bileti tariflerinin, güzergahlarının siz değerli kişilere sunduğunu göstereceğiz. Hizmette sınır tanımayan adreslerden biri olduğumuzu da aşağı da Afyon hakkındaki bilgiler ile daha da rahat görebilirsiniz. Çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam etmekteyiz ki sizler daha iyi bir hizmetten yararlanınız diye. Özellikle dediğiniz biletleri bile burada özel liste de bulmanız mümkün olacaktır. Tıklamalar ile hazır olan biletlerinizin güvencesi biletkess.com adresinde satışa hazırdır ve ödemelerinizi de Dünya’nın en güçlü sistemleri ile de yaptığınızın farkın da olmanızı istiyoruz. Gittiğiniz ya da gideceğiniz yerlere bilet aldıysanız geri dönüş için online Afyon otobüs bileti almak isterseniz onu da aynı zaman da indirimli olacağını da bilmenizi isteriz. Bugünden sonra değil, bizler 2012 yılından beri sürekli çalışmalarımız ile insanların bir numaralı adresi olmayı başardık. Ayrıca 2012’den beri her yılın her ayı da sürekli sitemize giriş yapma sayısı artmıştır.

Bunların hepsini de göz önüne aldığınız vakit sizlerin ne kadar olumlu bir yerden uygun fiyata otobüs biletinizi alacağınız, makaleleri okuyarak bilgili yolcu olacağınızı da bilmenizi isteriz. Adres belli, gitme zorunluluğu yok ve internetin çektiği her yerden bilet alabiliyorsunuz. Eğer yolcu otobüsün de boş yer var ise otobüs kalkmadan 1 saat önce bile bu adresten biletinizi satın alabilirsiniz. Hem banka kartı hem de kredi kartı ile otobüs bileti al işlemleri yapabilirsiniz. Taksitli ayrıcalıklarımız ile de sizleri çok mutlu edeceğimiz bir yerdesiniz. İndirimler veya taksitler 100+ TL işlemlerinde geçerlidir. Şimdi de biraz Afyon’u tanıyalım ve sonra limitli olmak şartıyla birkaç yerin km. mesafesini, fiyatını ve Afyona giden firmaları tanıyalım.

Afyon:

Afyon neredeyse binlerce medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve de arkeoloji konusun da çok da fazla kaynakları bulunmaktadır. Doğal zenginlikleri ölçülmeyecek kadar fazladır. Denizin olmaması dışın da pek çok yerli veya yabancı turist tarafından sevilen ve de sürekli gidilen bir yerdir. Mağaraları, göz nuru, ören yerleri, el sanatları, peri bacaları, açık tapınakları, mutfağından ötürü turizm potansiyelini arttıran yerleri ile meşhur bile bilirsiniz.           Bu sayılanlar dışın da ise Termal turizm anlamın da Türkiye’yi ele alırsak başkenti sayılabilir. Ege bölgesin de olsa bile iç Anadolu bölgesinin iklimini her yıl yansıtmaktadır. Minibüs, otobüs, tren, taksi ulaşımlarını şehir içinde veya iller arası kullanım yapabilirsiniz. Bizlerin seçtiği ve de sizlerin uygun göreceği: Polat hotel, hotel soydan, oreko express, güral afyon wellness ve convention, ikbal thermal hotel ve spa, dundar thermal apart hotel, cakmak marble hotel gibi yerler de kalmanız uygun olabilir. Yemek ve de restoran konusuna gelecek olursak çok fazla sayabiliriz ama bizler sizinle bir kısmını paylaşacağız. Düğünlerde, doğumlarda, askere gitmeden, geleneksel günlerde, özel günlerde, bayramlarda, meydan sofralarında, nişanlar da çok önemli yemeklerini sergilerler. Bunlar neler mi: 1. Bulgur yemekleri, 2. Çullama, 3. Sulu köfte, 4. İlliba dolması, sırt dolması, 5. Düğün yemekleri, 6. Göce yemekleri, (göce köftesi, göce tarhanası ve keşkek) 7. Hamur işleri olaraktan ise: Arabaşı, ağzı açık, bükme, börek, bazlama, börek kenarı, haşhaşlı börek, ikiz börek, katmer, ocak bükmesi, şepit, cızdırma, cücü, çörek, nohut çöreği, dolama, ev hamuraşı, ev makarnası, nuska, hamuraşı, sakala, çarpan, velense hamuraşı, miyane çorbası övme, peksimet, ak pide, haşhaşlı pide, yalım pidesi, halka pişi, lokma pişi, düz pişi’dir. 8. Parça et, 9. Yoğurtlu et, 10. İşkembe yemekleri, (çorba, kıyma, kızartma, söğüş, tas eti) 11. Özbek pilavı, 12. Paçık, 13.Afyon salatası, 14. Patlıcan yemekleri, (Çok fazla olduğundan yazmak istemedik) 15. İllibada dolması, 16. Sırt dolması, 17. Şakşuka, 18. Zürbiye olarak bilinir ve de bizim size önerilerimiz illaki bazılarını yemeniz gerekir. Çünkü çok özel tatları vardır ve de yemeye doyamayacağınız adresler de vardır.

 

Festival olaraktan da bölge de çeşitli kutlamalar yapılmaktadır. Bunlar genel de yazın olmaktadır. A yazin turizm festivali: İhsaniye bölgesin de haziran ayında olmaktadır. Marsyas müzik ve sanat şenliği: Dinar bölgesin de 5—6—7 mayıs günleri kutlanmaktadır. Uçurtma şenliği: Afyon belediyesi tarafından merkez de 6 Mayıs da kutlamalar başlatılır. Hamza şeyh dedeyi anma ve Hıdırellez kültür bayramı: Şuhut da her Mayıs ayının 3. Haftası Pazar günü ilan edilir. Karaadilli geleneksel yağlı güreşleri: Şuhut da Mayıs’ın 4. Haftası düzenlenir. Diğerleri: Kiraz festivali, vişne festivali, bolcadin geleneskel kaymak festivali, zafer bayramı, Merfes İscehisar mermer mozaik makine araç ekipmanları festivali, Aşure bayramı, şuhut zafer yolu kültür ve sanat şenliğidir. Bunların dışın da afyon da: Arkeoloji müzesine, (40 höyük, 20 antik şehir, kalkolitik, eski tunçlar, hitit, frig, hellenistik, roma ve Bizans çağlarına ait kazılar) Zafer müzesi, frig vadisi, metropolis, dinar örenyeri, Afyonkarahisar kalesi, sandıklı kalesi, ulu cami, imaret camisi, Mısri cami, ayazini kilisesi, taşhan, bedesten, cılkoğlu çeşmesi, anıtlar ve meydanlar, kervansaraylar, mezarlar ve tapınaklar, synnada, apameı antik kentlerine, milli parklara, mesire yerlerine, özel köprülere giderek gezebilirsiniz. Bunun dışında da son olarak belirli alışveriş yerlerine de giderek ayfon’a özgü olan ürünlerini geri dönerken getirebilirsiniz. İlçeleri de: Basmakçı, bayat, Bolvadin, çay, çobanlar, Dazkırı, dinar, evciler, Emirdağ, hocalar, İscehisar, İhsaniye, Kızılören, sandıklı, sinanpaşa, Sultandağı ve şuhut, Merkez de Afyonkarahisar diye geçmektedir.

Afyon terminalinden diğer yerler fiyatlar:

 1. Polatlı 30 TL
 2. Ankara 35 TL
 3. Kırıkkale 40 TL
 4. Çorum 45 TL
 5. Merzifon 50 TL
 6. Havza 55 TL
 7. Samsun 55 TL
 8. Pamukova 35 TL
 9. Ereğli (Konya) 40 TL
 10. Çine 50 TL
 11. Muğla 55 TL

Afyon terminalinden km. mesafesi:

 1. Adana 573 km. ve 8 saat 11 dakika
 2. Aksaray 365 km. ve 5 saat 13 dakika
 3. Zonguldak 495 km. ve 7 saat 4 dakika
 4. Hakkari 1472 km. ve 2 saat 2 dakika
 5. Bolu 423 km. ve 6 saat 3 dakika
 6. Düzce ise 381 km. ve 5 saat 27 dakikadır.

Afyon terminalindeki otobüs firmaları:

 1. Adıyaman Gülaras turizm
 2. Aksu Turizm
 3. Aydoğan turizm
 4. Has Diyarbakır
 5. Metro turizm
 6. Seç turizm

Dahil olmak üzere 83 tane firma Afyon karahisar da hizmet vermektedir ve de sizler de bizleri tercih edebilirsiniz. Bizi tercih edin ve de hem bilgi hem de tüm özelliklerimizden indirimli bir şekil de yararlanınız.

 

Bu ve Bunun gibi kardeş illeri dahi ziyaret etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken mobilden yahut Bilgisayar üzerinden www.biletkess.com adresine girip bizlerle iletişime geçip Müşteri memnuniyetine uygun olarak biletlerinize sahip olabilirsiniz.

Afyon şehir otogarına ulaşmak şehir içi yada özel taksi imkanlardan faydalanabilirsiniz. Afyon Şehirler arası otobüs terminalı bir çok illere hizmet vermektedir. Bir çok illerden Afyona otogarını üzerinden yolcu aktarımı yapılmaktadır.

Afyon otobüs bileti internette aramak için şu kelimeleri aradığınızda bileti merkezi ola biletkess.com'a ulaşabilirsiniz. Kullanılacak Etiketler: www.biletkess.com, Otobüs, Uçak Bileti, Mobil Otobüs Biletleri, Biletkess, Otobüs Bilet Firmaları, Afyon Otobüs BiletleriAfyon Uçak biletleri, Otobüs BiletleriUçak Biletleri ve Tüm seyahat biletleri burada.