Adıyaman Otobüs Biletleri

08 Temmuz 2015Adıyaman Otobüs Bileti Al

Türkiye’nin gözde illerinden biri olan Adıyaman ilinin birçok özelliği bulunmaktadır. Adana adeta bir Barajlar komşusudır. Çevresi, insanı, havası ile Türkiye’ ye ayrı bir güzellik katan Adıyaman ilini çoğu turist gezmek için can atıyor 2014 yılında yapılan bir nüfus sayımında 283 bin kişi çıkan ilde en hızlı büyüyen iller arasında yer almaktadır. Adıyaman ilinin turistlik yerlerini sayacak olursak eğer Kommagene Krallığı ait kalıntılar ve Nemrut dağlarını örnek olarak gösterebiliriz. Kommagene Krallığı, Antik çağda bulunan Anadolu ortasında güneye doğru bakan bir krallıktır. Batısında Kilikya, Kuzeyinde ise Kapadokya bulunmaktaydı. Doğu sınırında ise Fırat nehri çizilmekteydi Günümüzde bulunan Adıyaman, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerini kapsıyordu. Adıyaman Şehri ulaşım olarak da hayli iyidir. Güney doğu Anadolu Bölgesinde yere alan Bu Şehrin Türkiye’nin Her bir noktası ile Kara bağlantısı bulunmaktadır. Bu İl’de Karayolu, Demiryolu’na nazaran Hava Yolu ulaşımı da sağlanmaktadır. Bu kadar gelişmiş bir İl’i gezip görmek isteyen insanlarımız www.biletkess.com adresinden bizlerle irtibata geçebilmektedir. Geçtiğiniz Takdirde isteğe göre Adıyaman Otobüs Biletleri, Adıyaman Uçak Biletleri Başlığı Altında bulunan tüm Bilet İmkânlarını sizlere sunmakta olacağız.  Bir Çok Otobüs Firmalarına nazaran iyi bir ulaşım sağlamak amaçlı garanti vermekteyiz. Biletler bir yana Kalacağınız Lüks Adıyaman turizm otellerine dahi her şey Biletkess aracılığı ile belirtilecektir. Otobüs Bileti firmamızda bir diğer husus ise Tüm şehirlere ulaşım sağlamasıdır. Ben Adıyaman Otobüs Bileti Aldım ama Adıyaman Uçak Bileti alıp onunla döneceğim gibi kafanızda soruları geçirmeyin www.biletkess.com aracılığı ile isterseniz gidiş geliş bakımından Adıyaman Uçak Bileti dahi sunabilmekteyiz. Biletlerden yana hiç bir sıkıntımız bulunmamaktadır. Firma olarak Müşteri Memnuniyeti her zaman olarak önce gelir mantığı ile bu işi yürütmekteyiz.

Diğer İllere “ Konya Otobüs Biletleri, Konya Uçak Biletleri, Adana Uçak Biletleri, Adana Otobüs Biletleri, İstanbul Uçak Biletleri, İstanbul Otobüs Biletleri v.s istediğiniz şehirlerde” de Otobüs Bileti, Uçak Bileti İmkânı Sunmaktayız. Adıyaman otobüs bileti ile uçak bileti taksitli kredi kartına alabilirsiniz.

Adıyaman otobüs bileti

Adıyaman otobüs bilet fiyatları biletkess'ten sorgulayın.

Adıyaman otobüs bileti alımı yapabilmeniz için bizleri seçmeniz yeterli olacaktır. Çünkü biz biletkess.com ailesi olarak her zaman misafirlerimize yenilikleri tattırıyoruz ve de her şeyin en iyisi olması için çabalıyoruz. Eğer böyle bir isteğiniz var ise sizleri de burada görmekten gerçekten de onur duyarız.

İster Adıyaman’a gidiyor olunuz, isterseniz de geliyor olunuz hiç fark etmeden sizin de biletinizin her zaman hazır olduğunuzu görebilirsiniz. Profesyonel bir hizmetimiz de olduğundan sistemi rahatlıkla kullanabilirsiniz ve en önemlisi de güvenilir 3 D SECURT sistemini kullanmaktayız. Bu yüzden de güvenebilir ve de kart bilgilerinizin kimseye ulaşmadığını bilebilirsiniz. Tamamen işlemleri sizler yapıyorsunuz ve anlık işlemler ile en fazla 3 dakika da otobüs bileti kesin olarak sizler de oluyor. Bugüne kadar gördüklerinizi de unutun. Çünkü böyle bir hizmeti başka hiçbir yer de görmemiş olabilirsiniz. Daima kalite, daima %100 müşteri memnuniyeti ile yaklaştığımızdan dolayı herkes sıkıntısız bir şekil de bizleri tercih ediyorlar.

Tabi siz de online otobüs bileti alabilmek için böyle yapabilirsiniz. Canınızın istediği her zaman 2—3 tıklama ile biletinizi hazır ettirebilirsiniz. Ayrıca bizler birçok otobüs firması ile anlaşmalı olduğumuz için her otobüs şirketini görebilirsiniz ve seçim yaparak Adıyaman yolculuklarınızı buradan beri başlatmış olabilirsiniz. Gördüklerinizi de ve de göreceklerinizi tamamen geri de bırakma zamanı diyoruz. Neden? Çünkü en iyisinin de biz olduğuna kesinlikle sebeplerimiz ve nedenlerimiz vardır. Hepsi de birincisi sınıf isteklerinizin olması ile başlar, memnun kalmanız ile sonuçlanır ve de şu da bir kesindir ki herkes otobüs biletini en az yılda kere alır. Sık alanları ele alırsak yılda 10 ile 15 kere otobüs bileti alımı yapılmaktadır. İşte bizleri de bir kere tercih etmeyeceğini biletinizi alınca daha rahat göreceksiniz.

Ciddi anlam da işimiz online bilet satışı olduğundan her türlü yatırımı bu konu da yapan ve kurumsal nitelikte ilerleyen bir adresiz. Bu konuda da içinizi rahat tutabilirsiniz ve kampanyalardan da haberdar olacağınızı bilebilirsiniz. Bilet sorgulatmak için artık tek tıklamalar yapın ve de günümüzün teknolojisinden yararlanmayı öğreniniz. Böylelikle de daha olumlu sonuçlar alırsınız. Olumlu derken daha erken gitmek ya da bu işlemler değil. Bizler de dışarıdan satın aldığınız veya otobüs terminalinden satın aldığınız bilet işlemlerimden farklı bir şey yapmıyoruz. Hatta tam tersi şeklin de daha iyi hizmet veriyoruz. Bu yüzden dilerseniz bizleri seçerek an itibari ile terminallere giderek yorulmazsınız. Nerede olursanız olun bizlere tek bir telefonla da uğraşarak her türlü sorun için cevaplamamızı isteyebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz bu konu da çok iyi çalışıyor ve de sizlerin isteklerini kısa süre içerisin de çözmektedir.

Ucuz otobüs bileti arayanlara da duyurulur! Beyler ve bayanlar bu siteden Metro otobüs bileti ya da Kamil koç bileti gibi birçok firmanın biletini bulabilirsiniz ve bu işlemi de eviniz de otururken yapacaksınız. Böylece sizin için en doğru seçimlerin olduğunu da söylemek isteriz.

En iyi fiyat garantisi ile değerli müşterilerimize sunumlar yapıyor ve onların yolculuklarını kaliteli, konforlu ama bir o kadar da ucuz olmasını sağlıyoruz. Sizin de istediğiniz hangisi ise buradan beri onu anın da yapabilirsiniz. Yakındaki havalimanı ile ilgili de bilgi amaçlı makalelerimiz vardır. Belki geri dönüşünüzü uçak ile yaparsınız diye sitemizden uçak bileti olduğunu da ayrıca bildirmek isteriz. Milyonlarca kişinin bizi seçmesi ile her adımı geliştirdik ve sizler için mobil uygulamamızı da çıkarttık. İsterseniz uygulamamızı seçerekten anın da ulaşmak istediğinizi dışarı da hareket halindeyken bile yapabilirsiniz. Şimdi ise sizler ile Adıyaman gezisi yapacak şeklin de bilgilendirelim ve emin olabilirsiniz bu bilgiler ile gezmiş kadar olacaksınız derecededir. Bu yüzden rahat olmanızı tavsiye ederiz. Burası biletkess.com’dur ve ne A Firmasına ne de B şirketine ne de C acentesine benzeriz. Biz işimizi severek yapan ve her daim de limitsiz bir şekil de hizmet vermeyi amaçlayan siteyiz.

 

Adıyaman:

 1. Türkiye’nin güneydoğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır.
 2. Orta Fırat bölümün de bulunur.
 3. Merkezi de dahil olmak üzere 9 ilçesi ve 406 köyü vardır
 4. Adıyaman 370 25 ve 380 11’ kuzey enlemi, 370 ve 390 boyu enlemleri arasın da bulunan ilimizdir.
 5. Akdeniz iklimine sahiptir ve ara sıra Karadeniz iklimi de görülmektedir.
 6. Adıyaman’a 63 km. uzaklıkta demiryolu hattı geçmektedir. İsterseniz dönüş için de kullanabilirsiniz.
 7. Feribot vardır ve bu feribotta Atatürk baraj gölü üzerinden gerçekleşmektedir. Feribotun olduğu yere minibüs seferleri ile kolayca gidebilirsiniz.
 8. Kış ayların da gidilmesi pek uygun değildir. Çünkü tatilinizi çok soğuk olduğu için tam anlamı ile geçiremeyebilirsiniz. Mayıs ile Eylül ayları arasın da gitmek daha çok idealdir.
 9. Hotel Grand İskender, Samos hotel, unal hotel, bozdoğan hotel, Hotel antiochos gibi orta ve uygun yerler de rahatlıkla kalabilirsiniz. Diğer seçimlere bakmak için de sitemizi kullanabilirsiniz.
 10. Adıyaman ilimizin saymakla bitmeyen yemekleri de çok meşhurdur ve de gittiğiniz de şimdi sayacağımız ürünlerden de kesinlikle bazılarını yemeniz şarttır. Çorbalar: 1. Meyir çorbası, 2. Alaca çorbası, 3. Malhıta çorbası, 4. Tarhana çorbası, 5. Mercimek çorbası, 6. Yoğurtlu çorba, 7. Un çorbası, 8. Dövme çorbası, 9. Pıtpıtı çorbası, Sebze yemekler: 1. Adıyaman tavası, 2. Parmak kebap, 3. Dolma—sarma, 4. Yeşil fasulye sulusu, 5. Dövmeç, Pilavlar: 1. Karıştırmalı pilav, 2. Kavurmalı pilav, 3. Mercimekli pilav, 4. Şahreli pilav (şehriyeli), 5. Tavuklu pilav, 6. Meyhaneli pilav, 7. Domatesli pilav, 8. Ciğerli pilav, Köfteler: 1. Kavurmalı sıcak köfte, 2. Kel köfte, 3. yarpızlı köfte, 4. Ekşili köfte, Pideler: 1. Kavurmalı hıtap, 2. Ot hitabı, 3. Peynirli ekmek, 4. Tava kılloru, 5. Semsek, 6. Besmet, 7. Bazlama, 8. Toplama, 9. Katmer, salatalar: 1. yarpız mancarı, 2. Pirpirim salatası, 3. Patates salatası, Cacıklar: Pirpirim cacığı, 2. Kabak cacığı, 3. Marul cacığı, 4. Yarpız cacığı, Tatlılar: 1. Tene helvası, 2. Top helvası, 3. Nişe bulamacı, 4. Şilik, (hedise) 5. Aşure, 6. Kesme, 7. Peynir irmik helvası, 8. Kaşık tatlısı, 9. Burma tatlısı gibi ürünlerden illaki tatmanız gerekmektedir. Çünkü çok güzel yapan yöresel yerler ve de şirin restoranlar da bulmanız fazlası ile mümkündür.
 11. Uluslararası Nemrut kommagene festivali: Adıyaman—Kahta—Nemrut dağı ve 25—27 haziran arasın da yapılmaktadır. Kahta kaymakamlığı ve turizm danışma tarafından düzenlemektedir.
 12. Besni eğitim bayramı
 13. Müzeler
 14. Arsameia
 15. Yeni kale
 16. Derik kalesi
 17. Gerger kalesi Adıyaman’a 85 km. uzaklıkta yer almaktadır.
 18. Perre antik kenti: Kent merkezine 5 km. uzaklıktadır. 200 civarın da kaya mezarı ve yerleşim yeri bulunur.
 19. Anıtlar: karakuş tümülüsü
 20. Sofyaz tümülüsü
 21. Karadağ tümülüsü
 22. Köprüler: cendere köprüsü
 23. Göksu—kızılin köprüsü
 24. Altınlı köprü
 25. Kaya mezarı ve mağaralar: Haydaran kaya mezarlığı: Adıyaman ilinin 17 km. kuzeyinde
 26. Turuş kaya mezarlığı: İl merkezinden 40 km. uzaktır. Mezarın girişine gelince 10—13 aşağıya inen basamağı vardır.
 27. Dolmenler
 28. Zey
 29. Göksu mağaraları: Göksu ırmağı boyunca yer alan 40 ve 50 metre boyunda sarp kayalıkları bulunmaktadır.
 30. Palanlı mağarası: Merkeze 10 km.
 31. Kitap mağarası: Kayaların oyulmasıyla oluşmuş olan mağaralarımızdan bir tanesidir.
 32. Gümüş kaya (palaş) mağaraları
 33. Camiler ve kiliseler
 34. Nemrut (kahta)
 35. Arsemia (kahta)
 36. İçmeler: Çelikhan içmesi
 37. Kotur içmesi
 38. Atatürk barajı ve GAP
 39. Nemrut
 40. Tatil günleri Türkiye genel olarak aynıdır ve Adıyaman’da da geçerliliğini göstermektedir.
 41. Dünyanın 8. Harikası olan ve UNESCO tarafından bu grupta yer alan Nemrut dağında güneşin batışını görmeden,
 42. Kommagene uyarlıklarını tanımadan
 43. Atatürk barajı kahta sahillerindeki lokantalarından balık yemeden yada az önce yukarı da saymış olduğumuz tüm yöresel yemeklerden bazılarını tatmadan
 44. Adıyaman müzesiniz gezmeden
 45. Yöresel olarak dokunan kilimlerden, halılardan, cicim heybeden, nemrut heykellerinden almadan
 46. Tarihi ve de diğer turistlik yerleri görmeden
 47. Oturakçı pazarından bir şey alıp ziyaret etmeden
 48. Besni üzümü almadan
 49. Harfane gecesini izlemeden
 50. Turizm Oskarlarından ve müze de sergilenen (FIJET) uluslararası turizm yazarlarının ve gazeteciler federasyonun da altın elma ödül gününü görmeden Adıyaman’dan ayrılmayınız deriz. Ve de özellikle yapmanız gerekenler arasın da bulunur deriz.
 51. Kommagene uygarlığının keşfi iki bin yıldır güneşin doğuşu ve batışını 2150 metre yükseklikten izleyen dev heykellerin sırrını siz de görmek için kesinlikle gitmelisiniz.

 

Adıyaman Terminal’den diğer terminaller arası kaç km.

 1. Adana 330 km. ve 4 saat 43 dakika
 2. Afyon 903 km. ve 12 saat 54 dakika
 3. Ağrı 648 km. ve 9 saat 15 dakika
 4. Aksaray 593 km. ve 8 saat 28 dakika
 5. Amasya 636 km. ve 9 saat 5 dakika
 6. Ankara 757 km. ve 10 saat 49 dakika
 7. Antalya 888 km. ve 12 saat 41 dakika
 8. Ardahan 760 km. ve 10 saat 51 dakika
 9. Artvin 755 km. ve 10 saat 47 dakika
 10. Aydın 1223 km. ve 17 saat 28 dakika
 11. Balıkesir 1224 km. ve 17 saat 29 dakika
 12. Bartın 1040 km. ve 14 saat 51 dakika
 13. Batman 301 km. ve 4 saat 18 dakika
 14. Bayburt 654 km. ve 9 saat 21 dakika
 15. Bilecik 1059 km. ve 15 saat 8 dakika
 16. Bingöl 349 km. ve 4 saat 59 dakika
 17. Bitlis 414 km. ve 5 saat 55 dakika
 18. Bolu 948 km. ve 13 saat 33 dakika
 19. Burdur 1001 km. ve 14 saat 18 dakika
 20. Bursa 1128 km. ve 16 saat 7 dakika
 21. Çanakkale 1399 km. ve 19 saat 59 dakika
 22. Çankırı 785 km. ve 11 saat 13 dakika
 23. Çorum 700 km. ve 10 saat
 24. Denizli 1097 km. ve 15 saat 40 dakika
 25. Diyarbakır 205 km. ve 2 saat 56 dakika
 26. Düzce 992 km. ve 14 saat 11 dakika
 27. Edirne 1440 km. ve 20 saat 34 dakika
 28. Elazığ 283 km. ve 4 saat 3 dakika
 29. Erzincan 548 km. ve 7 saat 50 dakika
 30. Erzurum 529 km. ve 7 saat 33 dakika
 31. Eskişehir 979 km. ve 13 saat 55 dakika
 32. Gaziantep 149 km. ve 2 saat 8 dakika
 33. Giresun 712 km. ve 10 saat 10 dakika
 34. Gümüşhane 679 km. ve 9 saat 42 dakika
 35. Hakkari 664 km. ve 9 saat 29 dakika
 36. Hatay 320 km. ve 4 saat 34 dakika
 37. Iğdır 751 km. ve 10 saat 44 dakika
 38. Isparta 950 km. ve 13 saat 34 dakika
 39. İçel 399 km. ve 5 saat 42 dakika
 40. İstanbul 1210 km. ve 17 saat 17 dakika
 41. İzmir 1230 km. ve 17 saat 34 dakika
 42. Kahramanmaraş 164 km. ve 2 saat 21 dakika
 43. Karabük 972 km. ve 13 saat 53 dakika
 44. Karaman 620 km. ve 8 saat 51 dakika
 45. Kars 732 km. ve 10 saat 27 dakika
 46. Kastamonu 888 km. ve 12 saat 41 dakika
 47. Kayseri 437 km. ve 6 saat 15 dakika
 48. Kırıkkale 684 km. ve 9 saat 46 dakika
 49. Kırklareli 1421 km. ve 20 saat 18 dakika
 50. Kırşehir 571 km. ve 8 saat 9 dakika
 51. Kilis 208 km. ve 2 saat 58 dakika
 52. İzmit (Kocaeli) 1099 km. ve 15 saat 42 dakika
 53. Konya 686 km. ve 9 saat 48 dakika
 54. Kütahya 1003 km. ve 14 saat 20 dakika
 55. Malatya 185 km. ve 2 saat 39 dakika
 56. Manisa 1212 km. ve 17 saat 19 dakika
 57. Mardin 296 km. ve 4 saat 14 dakika
 58. Muğla 1201 km. ve 17 saat 9 dakika
 59. Muş 463 km. ve 6 saat 37 dakika
 60. Nevşehir 518 km. ve 7 saat 24 dakika
 61. Niğde 535 km. ve 7 saat 39 dakika
 62. Ordu 728 km. ve 10 saat 24 dakika
 63. Osmaniye 244 km. ve 3 saat 29 dakika
 64. Rize 854 km. ve 12 saat 12 dakika
 65. Sakarya (Adapazarı) 1062 km. ve 15 saat 10 dakika
 66. Samsun 753 km. ve 10 saat 45 dakika
 67. Siirt 388 km. ve 5 saat 33 dakika
 68. Sinop 893 km. ve 12 saat 45 dakika
 69. Sivas 414 km. ve 5 saat 33 dakika
 70. Şanlıurfa 109 km. ve 1 saat 33 dakika
 71. Şırnak 474 km. ve 6 saat 46 dakika
 72. Tekirdağ 1342 km. ve 19 saat 10 dakika
 73. Tokat 522 km. ve 7 saat 27 dakika
 74. Trabzon 779 km. ve 11 saat 8 dakika
 75. Tunceli 418 km. ve 5 dakika 58 dakika
 76. Uşak 1019 km. ve 14 saat 33 dakika
 77. Van 582 km. ve 8 saat 19 dakika
 78. Yalova 1164 km. ve 16 saat 38 dakika
 79. Yozgat 612 km. ve 8 saat 45 dakika
 80. Zonguldak 1025 km. ve 14 saat 39 dakikadır.

 

 

Bunlar haricinde de birçok bilgiyi biletkess.com adresinden hemen edinebilirsiniz. Teknoloji konusun da her şeyin en iyisini sitemize getirdik ve de siz de bizleri seçtiğiniz de çok iyi bir adreste topladığını da göreceksiniz.

 

 

Adıyaman terminalden diğer terminal ortalama fiyatlar:

 1. Kayseri 54 TL
 2. İstanbul 89 TL
 3. Osmaniye 29 TL
 4. Rize 79 TL
 5. Şanlıurfa 14 TL
 6. Ankara 61 TL
 7. Isparta 73 TL
 8. Erzincan 49 TL
 9. Sakarya 80 TL
 10. Eskişehir 75 TL
 11. Konya 64 TL
 12. Kahramanmaraş 25 TL
 13. Denizli 75 TL
 14. Çayeli 79 TL
 15. Trabzon ise 65 TL’dir ve bunlar hemen, hemen ortalama fiyatlardır. Yani firmalara göre değişme göstermektedir.

 

Otobüs bileti seçimlerinin ve diğer hizmetlerimiz de her zaman da yardım etmeye hazırız. Şimdilik iyi yolculuklar dileriz ve de diğer makalemiz de görüşmek üzere diliyoruz.

 

Adıyaman Otobüs bileti ile ilgili bilet aramalarında aranacak  Etiketleri: Konya Otobüs Biletleri, Konya Uçak Biletleri, Adana Uçak Biletleri, Adana Otobüs Biletleri, İstanbul Uçak Biletleri, İstanbul Otobüs Biletleri, Otobüs Bileti, Uçak Bileti, Adıyaman Uçak Bileti, Biletkess, Bilet, www.biletkess.com ve Otobüs Firmalarıdır.