Manisa - Trabzon Otobüs Seferi

10 Ekim 2015MANİSA - TRABZON SEYAHATLERİ
En uygun otobüs bleti fiyatı 65 TL' dir.
Ortalama seyahat süresi toplam 13 saat 45 dakikadır.
Ortalama seyahat mesafesi 815 km' dir.
4 Ekim tarihine 14 adet seferi bulunmaktadır.
Metro turizm başta olmak üzere Doğu Karadeniz ve Sahil turizm aracılığı ile bir çok sefer düzenlenmektedir. Rize ve Ankara arası seferler adına öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri internet sitemiz üzerinden öğrenmeniz mümkün olacaktır.
Ankara, güzel ülkemiz Türkiye' nin başkenti olarak tüm dünya tarafından tanınan bir ilimizdir. Aynı zamanda da bir çok ilimize komşu olmaktadır. Birden fazla ve dünyaca ünlü üniversiteleri ile de tüm dikkatleri üzerine çeken bir ilimizdir. Öyle ki mutlaka belirtmemiz gerekmektedir ki,üniversiteleri dünyanın en iyi üniversitesi listelerinde yerini almaktadır. Güzel ülkemiz Türkiye' nin ikinci en büyük şehridir. Türkiye' nin merkezi konumunda yer almaktadır. Büyük bir bölümü İç Anadolu bölgesinde bulunmaktadır. 1923 yılının 13 Ekim tarihinde Türkiye' nin başketi olarak ilan edilmiştir. Başkent ilan edilmiş olduğu 1923 yılı da dahil edilerek günümüze kadar uzanan bir gelişim dönemi bulunmaktadır. Halen hızla gelişim göstermekte olan büyük ve merkez bir ilimizdir. Bir çok ile komşudur. Güzel ve büyük ilimiz Ankara' nın etrafı diğer güzel illerimiz Eskişehir, Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray ve Konya illeri ile çevrilidir. Ankara' nın ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı iken, Cumhuriyetin kuruluşunun hemen ardından değişim göstererek farklı sektörlere de atılım sağlanmıştır. Günümüzde ekonomisi şu anda Ankara' nın, sanayi ve ticarete dayalıdır diyebiliriz. Bu şekilde sektör değişikliği ile birlikte tarım ve hayvancılığa olan talep de git gide azalmaktadır. Eğitim ve öğretim anlamında da oldukça katkısı bulunan ilimiz büyük il olan Ankara, öğrencilerin de en çok tercih etmiş olduğu bir ilimizdir. Öğrenciler ve eğitim - öğretim adına gelen öğrenci aileleri tarafından yerleşim adına da tercih edilen bir ilimizdir. Bilet fiyatları aracın özelllikleri başta olmak üzere bir çok etken göz önünde bulundurularak farklılık göstermektedir. Mevcut bilet fiyatları 60,00 TL, 65,00 TL, 70,00 TL ve 80,00 TL olarak bu rakamlar arasında değişiklik göstermektedir.Otobüs fiyatları, otobüs seferleri hakındaki tüm merak ettiğiniz soruları ve yanıtlarını www.biletkess.com adresimiz üzerinden sitemize girerek öğrenebilirsiniz.

00:30 

ANKARA->TRABZON
OTOBÜS SEFERİ

TRV1

12sa 30dk

60 TL

01:00 

ANKARA->TRABZON
​OTOBÜS SEFERİ

CLASS

12 saat

60 TL

02:15 

ANKARA->TRABZON
​OTOBÜS SEFERİ

CLASS

11sa 45dk

60 TL

02:30 

ANKARA->TRABZON
​OTOBÜS SEFERİ

CLASS

11sa 45dk

60 TL

09:00

ANKARA->TRABZON
​OTOBÜS SEFERİ

CLASS

12sa 15dk

60 TL

09:00

ANKARA->TRABZON
​OTOBÜS SEFERİ

TR15

13 saat

70 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi