İzmir - Yozgat Otobüs Seferi

23 Kasım 2015İZMİR YOZGAT OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 68 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 12 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 850 km' dir. 

Su Yolunu Bulur

İnsan hayatı çok hızlı bir şekilde sürüp geçiyor. Daha dün gibi yeni konuşmaya başladığımızı hatırlıyor gibiyiz. Okula başladığımız ilk gün ise aklımızdan hiç çıkmaz. Bizim için çok önemli bir gündür. İlkokula başladığımız ilk gün ve hayatımızdaki ilkler hiç unutamayacağımız anılarımızdır. İlkokula başladığımız gün, liseye başladığımız gün, ilk doğum günümüz, evlendiğimiz gün, ilk iş günümüz yani anlayacağınız hayatımızın dönüm noktası olan her günü unutamayız. Çünkü bu günler bizim için en önemli günlerdir. Hayatımız biz istesek de istemesek de bir şekilde devam ediyor. Bizim istediğimiz şekilde devam edemiyor olabilir ama eskilerin dediği gibi su yolunu bulur misali bizim de hayatımız sürüp gidiyor. Hayatımız bu şekilde devam ederken birçok kişi gibi bizde zorunluluk teşkil eden durumlarda yolculuk yapmak zorunda kalabiliyoruz. Yeni kazandığımız bir lise için farklı bir şehre gidiyoruz. Yeni kazandığımız bir üniversite için farklı, yeni bir iş ortamı için farklı ve yeni bir emeklilik için farklı yerler tercih edebiliyoruz. Bu tercihlerimizde bizi farklı şehirlere sürüklüyor. Yeni yolculuklara yelken açıyoruz. Yeni yolculuklara çıkıyorken arkamızda birçok şeyi de bırakıyoruz. Bizde otobüs firması olarak sizin bu zorlu yolculuklarınızda yanınızda bulunarak sizlere destek oluyoruz. Firmamızdan alacağınız İzmir-Yozgat otobüs bileti ile konforlu ve güvenilir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Keyif Alacağınız Bir Yolculuk

Bugün uzak mesafelere yolculuk yapmak birçoğumuz için zulüm halini almaktadır. Gittiğiniz aracın dar olması, koltukların rahat olmaması ve ekstraların olmaması size o yolculuğu zulüm yapar. Biz ise son model araçlarımızla, son sistem iç dizaynımızla ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere sıkılmadan ve usanmadan istediğiniz yere yolculuk yapma imkânını sunuyoruz. Yaptığımız iş sorumluluk gerektiren bir iştir. Bizde bu sorumluluğun farkında olarak sizleri gideceğiniz yere kadar güvenilir bir şekilde götürmek için çalışıyoruz. Tüm araçlarımızda emniyetle uyumlu şekilde çalışan gps takip sistemi bulunmaktadır. İzmir –Yozgat otobüs biletini alarak güvenilir bir yolculuk yapabilirsiniz.

Güvenilir Yolculuk

İzmir- Yozgat otobüs bileti alarak firmamızla güvenilir bir yolculuk yapabilirsiniz. Tecrübemiz ve en önemli özelliğimiz olan sizlere verdiğimiz güven duygusu sayesinde sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

İZMİR->YOZGAT
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

68 TL

İZMİR->YOZGAT
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

80 TL

İZMİR->YOZGAT
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

63 TL

İZMİR->YOZGAT
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

70 TL

İZMİR->YOZGAT
OTOBÜS SEFERİ

13 saat

60 TL

İZMİR->YOZGAT
OTOBÜS SEFERİ

12 saat

63 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi