İzmir - Yalova Otobüs Seferi

23 Kasım 2015İZMİR YALOVA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 70 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 6sa 30dk' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 391 km' dir. 

İzmir-Yalova  Otobüs Bileti

Firmamız sayesinde en rahat en güvenli şekilde yolculuk edeceksiniz. Sınırsız internet sayesinde harika vakit geçirip sosyal ağlarda iletişim kurabilir istediğiniz oyunu oynayabilir siniz. Her koltuk arkasındaki televizyonlarla yarım kalan filmlerinizi izleyebilir seyrettiğiniz dizileri kaçırmadan keyifle izleyebilir bütün bunları elinizde kahveniz çeşitli ikramlarla bir arada görebilirsiniz. İsterseniz de muhteşem bir müzik açabilir hayaller alemine dalabilirsiniz tercih sizin. Televizyonları büyük ekran olması hem görsel olarak müthiş hem de oyun oynarken daha eğlenceli olabilir. İzmir – Yalova otobüs bileti almanın tek bir yolu bizim firmamızdan geçmektedir. Son teknoloji ile oluşturulmuş otobüslerimizle ve her şey düşünülerek oluşturulmuş araçlarımızla size üstün bir hizmet vermenin sevinci içerisinde olacağımıza emin olun. İsteğiniz zaman firmamızda misafir olabilir ve bütün otobüs çeşitlerimizi görebilirsiniz.

Bu Konuda Bir Numarayız

Yıllardır süren tecrübeye dayanarak mütevazi olamıyoruz bu konuda bir numarayız. Bizim işimizde  tecrübenin önemi tartışılmaz fakat uzun yolculuklarımızda işinin ustası kaptan seviyesine ulaşmayan şöförler çözümü mümkün olmayan olaylara sebep olabilirler. Bu nedenle herhangi bir şirketten bilet almadan önce tamamen araştırma yapmanız . Firmalar hakkında hangisi iyi hangisi kötü bir karar veremiyorsanız sizi firmamızda misafir etmekte onur duyarız.  En azından temel bilgilere sahip olursunuz. İzmir Yalova otobüs bileti firmamız tarafından en uygun ücretlerde müşterilerimize satışa sunulmaktadır. ücreti ister nakit olarak hemen isterseniz de kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz, hatta taksitle de ödeme kolaylığı sağlanabilmektedir

Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Önce Gelmektedir

Uzun yolculuklar her zaman korkutmuştur bizi. Bunlara sebep eskiden yaşadığımız deneyimler sıkış sıkış koltuklar ayaklardaki şişmeler bir tek kola ve çay dağıtan o asık suratlı muavinler. Ancak biz seyahat acentesi olarak bu yanlış durumları ortadan kaldırabilmek için her yolu denemekteyiz. Sizlerin en rahat en güzel şekilde yolculuk yapabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. İzmir Yalova otobüs bileti isterseniz tek koltuklu istenirse 2+2 otobüslerimizden alabilirsiniz. Tek kişilik koltuklar yani 2+1 şeklinde oluşturulmuş koltuklar daha geniş ebatlarda olacak ve daha rahat yolculuk etme şansınız olacaktır. Sizlerden ricamız seyahat acentemize uğramadan bilet almanızı tevsiye etmiyoruz.

Bodrum ->
İZMİR->YALOVA
OTOBÜS SEFERİ

06sa 30dk

70 TL

İZMİR->YALOVA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

48 TL

İZMİR->YALOVA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

46 TL

İZMİR->YALOVA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

46 TL

İZMİR->YALOVA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

46 TL

İZMİR->YALOVA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

46 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi