İzmir - Van Otobüs Seferi

23 Kasım 2015İZMİR VAN OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 85 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1783 km' dir. 

Kaliteli Yolculuk

 İnsan var olduğundan bu yana doğanın koşullarına uyum sağlamaya çalışmaktadır. Karşılamaya çalıştığı ihtiyaçları da her zaman değişiklik göstermektedir. Tarihin ilk dönemlerinde yemek yeme ihtiyacı, daha sonraları giyinme ve barınma ihtiyacı biraz daha ilerleyen zamanlarda iletişim ihtiyacı gibi değişen ve yenilenen ihtiyaçlarla var olmuştur insanoğlu. Ancak ulaşım, bir yerden bir yere gitme ya da yer değiştirme insan var olduğundan bu yana bir gereklilik, karşılanması zorunlu olan bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar ilk dönemlerde yürüyerek günlerce hatta aylarca süren yolculuklardan sonra istedikleri yerlere ulaşabilmekteydi. Bazen de bu yolculuklara bineği olanlar atıyla, eşeğiyle ve devesiyle vb. çıkarak yolculuklarını kısaltmaya ve kolaylaştırmaya çalışıyorlardı. Ancak teknolojinin zamanla gelişmesinden kaynaklı insan hayatı kolaylaşmıştır.  Artık çok uzun mesafeler kısa zamanda alınabilmekte hatta yolculuk sırasında her türlü ihtiyaca cevap verilebilmektedir. İzmir-Van otobüs bileti ile yapacağınız yolculuk da teknolojinin nimetlerini fazlasıyla kullandığı için size konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Yolculukta Neye İhtiyaç Duyulur?

Hem gelişen teknolojinin hayatımıza getirdiği nimetlerden yararlanmak adına hem lüks bir hayat peşinde olmamızdan kaynaklı hem de ihtiyaçlarımızın karşılanabilir olması bizi her zaman daha iyisini istemeye itmektedir. Bu her konuda böyle olmaktadır. Giyim, yemek, araba, ev, telefon, bilgisayar ve daha burada sıralayamayacağım bir sürü alanda ihtiyacımızı karşılayıp daha iyisini istemekteyiz. Hayatımızın bir zorunluluğu olan ulaşım konusunda da bu aynen böyledir. Yolcular otobüslerin ya da daha farklı bir şekilde söyleyecek olursak ulaşım şirketlerinin modern olmasını, teknolojik yenilikleri ve kolaylıkları barındırmasını, saygılı bir diyaloğa sahip olunmasını ve en önemlisi de güvenilir bir şekilde yolculuk yapmayı arzu etmektedir. Bir bilet alacağı ya da gideceği, ziyaret edeceği, turistik amaçlı gezi yapacağı veya yerleşmek istediği bir yeri seçerken tüm bu unsurları göz önünde bulundurmaktadır. İzmir-Van otobüs bileti aradığınız, istediğiniz ya da bir yolculuktan beklediğiniz ne varsa size fazlasıyla vermektedir.

Keyifli Yolculuk

Yolculukta ihtiyaçların karşılanmasının yanında aranan ya da arzu edilen önemli etmenlerden biri de yolculuğun eğlenceli hale getirilebilmesidir. İzmir-Van otobüs bileti ile yapacağınız yolculuk konforun huzurun yanında size keyif alacağınız bir hizmet sunar.

Selçuk ->
İZMİR->VAN
OTOBÜS SEFERİ

TR15

00 saat

85 TL

İZMİR->VAN
OTOBÜS SEFERİ

TR15

23 saat

85 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi