İzmir - Şanlıurfa Otobüs Seferi

18 Kasım 2015İZMİR ŞANLIURFA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 19 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1256 km' dir. 

Hayatın İçinden Yolculuk

İnsan kimi zaman zorunluluktan kimi zaman da sadece eğlence amaçlı yolculuk yapmaktadır. Sevdiği ve görmek istediği yerlere turistik amaçlı geziler düzenlemektedir. Özellikle tarihi, dini, doğa güzelliği olan mekânlar ve yerler çok fazla tercih edilmektedir. Şanlıurfa da bu tarihi güzelliği doğa güzelliği ve dini özellikleri bir arada bulunduran büyülü şehirlerden biridir. İzmir-Şanlıurfa otobüs bileti ile yapacağınız yolculuk sonrasında ulaştığınız yer size kendinizi harika hissettirecek ve daha sonra tekrar gitmek isteyeceksinizdir. Buna bir de yaptığınız yolculuğun memnuniyeti eklenirse hiç unutmayacağınız ve çok canlı eğlenceli olarak hatırlayacağınız bir anınız daha hatıratınıza eklenmiş olacaktır.

Sağlıklı Yolculuk

Günümüzde otobüslerle yapılan yolculuk sırasında birçok araç-gereçten yararlanılmakta ve birçok eşya kullanılmaktadır. Bunlardan biri de kuşkusuz yaz aylarında serinlemek için kullanılan kış aylarında ise ısınmak için kullanılan klimalardır. Bireysel klimalar sayesinde yolcular istediği sıcaklığı ayarlayıp kendi vücut ve sağlık durumuna göre seyahat edebilmektedir. Ancak modern olmayan teknolojinin yeniliklerinden yararlanmayıp eskiyen otobüsler ise tam tersi yolcuları ya sıcaktan bunaltmakta ya da üşütüp hasta olmalarına sebep olabilmektedir. İzmir-Şanlıurfa otobüs bileti yapacağınız yolculuklar sırasında hiçbir zaman böyle bir sorunla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizin otobüse binmeniz yeterli olacaktır. Diğer tüm detayları, hususları sizler için biz düşünmekteyiz. Mola saatleri ve süreleri, yiyecek içecek ikramı, televizyon, internet, priz bulunduran tek kişilik geniş koltuklar, ferah ortam, şık perdeler, tecrübeli şoförler ve muavinler eşliğinde yapacağınız yolculuğun bitmesini hiç istemeyecek memnuniyetinizi siz de far edeceksiniz.

Güvenli Yollar

Kara yolu her zaman en çok tercih edilen ulaşım şekli olmuştur. Bundan dolayı trafik çok fazla olmakta ve yoğunluktan dolayı fark edilemeyen öngörülemeyen kazalarla karşılaşılabilmektedir. İzmir-Şanlıurfa otobüs bileti ile yapacağınız yolculukta tüm tedbirler sizin için düşünülür ve önceden planlanır. Yolculuk sırasında beklenmedik bir durumla karşılaşmanız durumunda tecrübeli ve uzman elemanlarımız sayesinde en doğru uygulama çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek size güvenilir ve sorunsuz bir yolculuk yaptırılır. Size de sadece arkanıza yaslanıp rahat, eğlenceli, huzurlu, güvenli ve konforlu yolculuğunuzun tadını çıkarmak kalır.

İZMİR->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

80 TL

Kuşadası ->
İZMİR->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

80 TL

Kuşadası ->
İZMİR->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

90 TL

İZMİR->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

20sa 30dk

80 TL

İZMİR->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

90 TL

İZMİR->ŞANLIURFA
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

80 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi