İzmir - Sakarya Otobüs Seferi

17 Kasım 2015İZMİR SAKARYA  OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 50 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 8sa 30dk saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 499 km' dir. 

İzmir – Sakarya Otobüs Bileti

İzmir ili Ege bölgesinin sanayi bakımından gelişmiş olan illeri sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bir diğer il olan Sakarya iline de bakıldığı zaman Sakarya ili Marmara bölgesinin en gelişmiş olan illeri arasında yer almaktadır. İzmir ili ve Sakarya ilinin bu özelliklerinden dolayı İzmir ili ile Sakarya ili arasında kişiler sürekli olarak yer değiştirmek zorunda kalmaktadır. İş nedeni ile yapılan kısa zamanlı veya uzun süreli bu göçlerde kişiler iki ilin yakınlığını da göz önüne alarak otobüs ile seyahat etmektedir. Otobüs ile yapılan seyahatlere bakıldığı zaman kişi almış olduğu İzmir – Sakarya otobüs bileti ile İzmir ilinden Sakarya ilinde otobüs seyahatini rahatça gerçekleştirmektedir.

İzmir  - Sakarya Otobüs Bileti

İzmir ilinden Türkiye’nin doğu batı, uzak yakın fark etmeksizin tüm illerine otobüs seyahatleri düzenlenmektedir. Düzenlenen otobüs seyahatlerinde tek amaç siz değerli müşterileri en iyi şekilde istedikleri adrese ulaştırmaktadır. Düzenlenen otobüs seyahatlerinde müşterilerimize araç içinde ve araç dışında sürekli olarak en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Müşterilerimizin vermiş olduğumuz bu iyi hizmetten yararlanarak seyahat etmesi için İzmir – Sakarya otobüs bileti ile en iyi hizmet ile kişiler İzmir ilinden Sakarya iline seyahat etmektedir.

İzmir – Sakarya Otobüs Bileti

Yapmış olduğumuz otobüs seferlerinden siz değerli müşterilerimizi istediğiniz her yere çok kısa süreler içinde yetiştirmekteyiz. İzmir ilinden Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu seferlerden biri de Sakarya seferidir. İzmir iline gitmek isteyen biri Sakarya – İzmir otobüs biletini satın alarak İzmir iline gitmektedir. İzmir ilinden Sakarya iline gitmek isteyen bir kişi ise İzmir – Sakarya otobüs bileti satın alarak Sakarya iline gidebilir. İzmir iline gitmek için otobüs bileti alan kişi belirtmiş olduğu tarihte otobüs firmasının kalkış yapacağı yerde hazır olarak beklemek zorundadır. İzmir ilinden gerçekleştirmiş olduğumuz otobüs seyahatlerinde müşterilerimiz güvenilir adreslerden ve kısa yollarda kısa sürede güvenilir bir şekilde götürmekteyiz. Otobüs içinde sigortalı bir şekilde yolculuk eden yolcularımız en iyi güvenilir bir şekilde keyifli bir şekilde yolculuk etmektedir.

İZMİR->SAKARYA
OTOBÜS BİLETİ

08sa 30dk

50 TL

İZMİR->SAKARYA
OTOBÜS BİLETİ

08sa 45dk

50 TL

İZMİR->SAKARYA
OTOBÜS BİLETİ

08sa 45dk

50 TL

İZMİR->SAKARYA
OTOBÜS BİLETİ

08 saat

48 TL

İZMİR->SAKARYA
OTOBÜS BİLETİ

08 saat

50 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi