İzmir - Rize Otobüs Seferi

23 Kasım 2015İZMİR RİZE OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1481 km' dir. 

İzmir - Rize Otobüs Bileti

Ege bölgesinin en güzel illerinden biri olan İzmir iline her yıl binlerce kişi gelmekte ve bu şehirden binlerce kişi gitmektedir. İzmir iline bakıldığı zaman özellikle İzmir ilinin turistik özelliğinden dolayı yaz mevsimlerinde bu ilimiz yerli ve yabancı pek çok turist çekmektedir. Bu turistlere bakıldığı zaman turistler daha bu ile daha çok otobüs ile gelmekte tatillerinin bitmesi ile beraber yine otobüs ile geri dönmektedir. İzmir iline gelen kişiler bakıldığı zaman kişiler turistik amaç dışında ekonomik nedenlerden dolayı çalışmak için, ailevi ziyaretlerde bulunmak için gibi nedenlerden dolayı da İzmir iline sürekli olarak seyahatler yapılmaktadır.  İzmir iline tatil veya başka nedenlerden dolayı gelen kişilere bakıldığı zaman bu kişiler İzmir otobüs firması ile Türkiye’nin dört bir yanında bu ile gelmekte ve bu ilden Türkiye’nin dört bir yanına gitmektedir. İzmir ilinden doğu batı, kuzey güney fark etmeksizin Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri düzenlenmektedir. Otobüs seferlerine bakıldığı zaman bu seferlere Adana, Adıyaman, İstanbul, Ankara, Şırnak, Rize gibi illeri örnek vermek mümkündür. İzmir ilinden bol yeşilliği olan Rize iline gitmek isteyen biri öncelikle bir otobüs bileti almalıdır. Otobüs bileti almak için İzmir - Rize otobüs bileti satın alıp bu bilet ile Ordu iline gitmek mümkündür.

İzmir – Rize Otobüs Bileti

İzmir ilinden Rize iline gitmek isteyen bir kişi öncelikle otobüs bileti satın alması gerekmektedir. Kişi otobüs biletini farklı yollar ile satın alabilmektedir. İzmir – Rize otobüs bileti satın almak için otobüs firması acenteleri ziyaret edildiği gibi aynı zamanda telefon aracılığı ile de otobüs bileti satın alınmaktadır. Telefon ile firmamızı aramınız halinde saygılı personelimiz size bu konuda gereken hizmeti verecektir. Otobüs bileti satın almanın bir diğer yolu ise internet üzerinden satın almaktır.

İzmir – Rize Otobüs Bileti

İzmir ilinden uzun zamandır gerçekleştirmiş olduğumuz otobüs seyahati işlerinde sürekli olarak müşteri memnuniyeti için çalışmış bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz durumda en iyi otobüs firmaları arasında ki yerimizi korumaktayız. İzmir – Rize otobüs bileti ile siz değerli müşterilerimiz İzmir ilinden Rize iline en iyi şekilde ulaştırmaktayız.

İZMİR->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

90 TL

İZMİR->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

22sa 15dk

95 TL

İZMİR->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

20 saat

90 TL

İZMİR->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

21sa 30dk

75 TL

İZMİR->RİZE
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

80 TL

 

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi