İzmir - Osmaniye Otobüs Seferi

17 Kasım 2015İZMİR OSMANİYE OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 15 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 987 km' dir. 

İzmir – Osmaniye Otobüs Bileti

Uzun Otobüs Yolculuğunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

En çok dikkat edilmesi gereken otobüs firmasıdır. Yolculuğun çok uzun olması sebebiyle iyi bir firma ile yolculuk etmek ilk dikkat edilmesi gereken noktadır. Güvenlik ve rahatlık açısından en iyisi de budur. İzmir – Osmaniye otobüs bileti ile yolculuk edecekseniz dikkat etmeniz ikinci bir husus kesinlikle rahatlıktır. 13 – 14saatlik bir yoldan bahsediyoruz bu kadar yolu bir rahatsızlık içinde geçirmek istemezsiniz. Otobüse binerken uğraşacak bir şeyler edinin. Kitap olur dergi olur gazete olur. En kötü müzik dinleyeceğiniz bir şey olsun yanınızda. Yoksa o yol çok can sıkıcı olabilir. Camdan etrafı seyret seyret nereye kadar.

Otobüs Firması Tercihinde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Az önce de söylediğim gibi güvenlik çok önemlidir. Canınızı emanet ediyorsunuz neticede. Bilindik ve kendini ispatlamış bir firma ile yolculuk etmek en iyisidir. Yolculuğunuzda ikinci şoförün olup olmadığına dikkat edin İzmir – Osmaniye otobüs bileti ile yolculuk oldukça uzun bu kadar uzun yolculuklarda ikinci şoför bulundurmak zorundalar. Araç bakımları falanda çok önemlidir ama normal bir vatandaş olarak bu konuda gözlem yapma imkanımız olmadığı için markaya itibar etmek durumunda kalıyoruz. Rahatlık konusunda da tek koltuk seçeneği olan suit koltuk falan da denilen hizmeti olan bir firmayı tercih etmek rahatlığınız için çok önemlidir. O kadar yolda yanınıza nasıl bir insanın oturacağını bilemezsiniz. Horlayan bir amca yanınıza oturmasını istemezsiniz elbette. Yada uyurken başını omzunuza yaslayan birisiyle yolculuk etmeyi kimse istemez.

Yolcuların Korkulu Rüyası Horlayan Amca

Bütün otobüsü etkisi altına alması sebebi ile kitlesel bir rahatsızlık doğuran bu horlayan amca modeli şehirler arası otobüslerde yolcuların korkulu rüyası haline geldi. İzmir – Osmaniye otobüs bileti ile 13-14 saatlik bir yolculuk yapacaksanız. Bu horlayan amca modelinin saldırılarına 5-6 saat maruz kalabilirsiniz anlamına gelir. Otobüs yolculuğunda böyle bir sorunla karşılaşmak çok yüksek bir ihtimaldir. Yolculuk derin bir uyku haline sokmayacak kadar kısa olsa bu ihtimal oldukça aşağı iner ama 13-14 saatte bu ihtimal oldukça yüksektir.

İZMİR->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

80 TL

Kuşadası ->
İZMİR->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

15 saat

65 TL

İZMİR->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

70 TL

İZMİR->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

16 saat

70 TL

İZMİR->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

14 saat

80 TL

İZMİR->OSMANİYE
OTOBÜS SEFERİ

14sa 30dk

80 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi