İzmir - Ordu Otobüs Seferi

23 Kasım 2015İZMİR ORDU OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 19 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1113 km' dir. 

İzmir - Ordu Otobüs Bileti

İnsanlar bir yerden başka bir yere giderken günümüzde otobüs başta olmak üzere uçak, otomobil gibi arabalar ile yolculuk etmektedir. Günümüzde bakıldığı zaman kişiler otobüs ile bir yerden başka bir yere giderken öncelikle gidecekleri yere otobüs içinde yer ayırmaları gerekmektedir. Otobüs ile yolcuk yapmak için öncelikle yolculuğun yapılacağı otobüs şirketinden yer ayırmak gerekmektedir. Otobüs şirketinin gideceği adrese giden otobüslerden yer ayırdıktan sonra belirtilen zamanda otobüs ile yolculuk etmek mümkündür.  Bu durumu örnek verecek olursak İzmir ilinde yaşayan bir kişinin mevsimlik iş olan fındık toplamak amacıyla Ordu iline gitmesi gerektiği zaman bu kişi İzmir - Ordu otobüs bileti satın alıp ondan sonra İzmir ilinden Ordu iline ikamet etmektedir.

İzmir - Ordu Otobüs Bileti

İzmir ili ülkemizin gelişmişlik seviyesi yüksek olan illerinden biridir. İzmir iline bakıldığı zaman İzmir ilinde pek çok üniversite ve bunlar yanında pek çok kurum bulunmaktadır. Bu üniversite de okumak veya kurumlarda çalışmak amacıyla ülkemizin dört bir yanından insanlar bu ile gelmektedir. Bu ili gelen bu kişiler okulların bitmesi veya tatil olması ile yine kendi memleketlerine geri dönmek zorunda kalmaktadır. Bu kişiler memleketlerine geri dönerken İzmir  - Ordu otobüs bileti satın alıp memleketlerine geri dönmektedir.

İzmir - Ordu Otobüs Bileti

İzmir ilinden Türkiye’nin dört bir yanına müşterilerimizi en iyi şekilde götürmek için uğraşmaktayız. Gelişmiş araç filomuz ile müşterilerimizi istedikleri her yere zamanında ve çok kısa bir süre içinde götürmekteyiz. Gelişmiş araç filomuzun şoförlerine bakıldığı zaman şoförlerimiz en iyi şoförler olup deneyimli özelikleri ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet için çalışmaktadır.  İzmir ilinden yapılan otobüs seferlerinden biri olan Ordu iline yapılan yolculuklarda İzmir – Ordu otobüs bileti adı altında otobüs seferleri gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli personelimiz sizlere her alanda kaliteli hizmet ve saygılı bir şekilde davranmaktadır. Bilet kesiminde, otobüs içinde son derece hoşgörülü davranan çalışanlarımız ile iyi yolculuklar geçirmenizi amaçlamaktayız. Kahramanmaraş otobüs firması olarak yapmış olduğumuz otobüs seferlerinde tek amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu bizleri daha mutlu etmektedir.

İZMİR->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

80 TL

İZMİR->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

19sa 30dk

80 TL

İZMİR->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

17sa 30dk

85 TL

İZMİR->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

17sa 30dk

75 TL

İZMİR->ORDU
OTOBÜS SEFERİ

19 saat

80 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi