İzmir - Muş Otobüs Seferi

24 Kasım 2015İZMİR MUŞ OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 80 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 23 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi  1569 km' dir. 

Firmamız Alanında Bir Numaradır

Seyahat acentemiz sadece müşteri odaklı çalıştığından dolayı amaç sadece sizlerin rahatlığe ve konforu üzerinedir. Her şey bu durum düşünülerek yapılmış otobüslerimiz buna göre dizayn edilmiştir. Seyahat acentemizin temel prensibi bu işte en iyisini biz yapana kadar en iyisi bizizdir üzerinedir. Bundan dolayı bizleri lütfen bu işe yeni başlamış ya da sadece para odaklı çalışan firmalarla karıştırmamanız yönündedir. Çünkü yılların da verdiği tecrübe ile üst düzey performans sergilemeye kendini adayan firmamız sizlere verebileceği en üst düzeyde hizmet verecektir. Sizlerden ricamız seyahatınız için bir firma ile anlaşmadan önce araştırma yapmanızdır. Araştırma yapılmadan anlaşılan bir firma ile yolculuğunuz esnasında zorluk yaşayabilirsiniz. Bu sebeple en azından hangi firma iyi ya da hangi firma kötü seçebilmek adına sizlere temel bilgi verebilmek için sizleri firmamıza bekleriz. Elbette ki bizim firma ile anlaşmak zorunda değilsiniz sadece bilgi almak adına bile olsa sizleri muhakkak firmamıza bekleriz. izmir- muş otobüs bileti firmamızdan alınır.

Seyahat Acenteliği Bizim İşimizdir

Firmamız bünyesinde bulunan tüm otobüslerimizde bulunan internet sayesinde sosyal medyayı yakından takip edebileceksiniz. Gündemde neler olup bittiği hakkında bilgi sahibi olabilecek ve bunu sınırsızca yapabileceksiniz. Ayrıca her kişiye özel her koltuk arkasında bulunan kişisel özel televizyon sayesinde dilediğinizce zaman geçirebileceksiniz. Bu televizyonların içerisinde bulunan filmler, müzikler ya da oyunlar sayesinde zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacak ve keyifli saatler geçireceksiniz. izmir-muş otobüs bileti için ister telefonla bize ulaşın isterseniz ofisimize misafir olun. Ayrıca yine her koltukta bulunan kitap okuma lambası ile eğer bir kitap kurdu iseniz yine bu özellikten dilediğinizce faydalanıp zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Biz En İyisini Yapana Kadar En İyisi Bizizdir

Firmamızda bulunan tüm otobüslerde ve tüm otobüslerin her koltuğunda bir adet priz vardır. Bu priz sayesinde tüm elektronik cihazlarınızı keyfinizce kullanabilecek ve şarzın bitmesi durumunda yine ve yeniden şarz edebileceksiniz. izmir-muş otobüs bileti sadece firmamızdan alınır. Ayrıca otobüslerimizdeki host ve hosteslerimiz güler yüzü ve kibarlığı ile size hizmette kusur etmeyecek sunacağı ikramlarla da daha keyifli bir yolculuk etme şansına erişeceksiniz.

Selçuk ->
İZMİR->MUŞ
OTOBÜS SEFERİ

00 saat

80 TL

İZMİR->MUŞ
OTOBÜS SEFERİ

23 saat

84 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi