İzmir - Muğla Otobüs Seferi

19 Kasım 2015İZMİR MUĞLA OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 20 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 3 saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 229 km' dir. 

Otobüs Bileti Nereden Alınır

İzmir - muğla otobüs bileti bileti için sisleri muhakkak firmamıza bekleriz.Firmamızda bulunan birçok özellik sayesinde bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız. Bu özellikleri sıralamak gerekirse: Sınırsız ve yüksek hızda internet bağlantısı sayesinde sosyal medyada gönlünüzce, dilediğinizce zaman geçirebilecek ve gündemi takip edebileceksiniz. Lezzetli ikramlarımız sayesinde de vaktinizi hoş geçirebileceksiniz. Tatlı ve tuzlu seçenekler ile istediğinizi seçecek ayrıca sunacağımız içecekler ile de ikramlarınıza eşlik edebileceksiniz. Her koltuğun arkasında bulunan kişisel televizyonlar sayesinde de dilediğiniz biçimde zaman geçirebileceksiniz. İsterseniz televizyonunuz da filminizi, dizinizi ya da maçınızı izleyebilir ya da müziğinizi dileyebilirsiniz. Gönlünüz isterse oyununuzu oynarsınız ya da kişisel televizyonunuza yüklenmiş herhangi bir film seçip dilediğiniz gibi seyredebileceksiniz. Seçim tamamen size ait olacaktır.

Otobüs Bileti Almak İçin Nelere Dikkat Edilir

 Ayrıca elektronik cihazlarınızı da gönlünüzce kullanabileceğinizi belirtmek isteriz. Bilgisayar, telefon, tablet gibi tüm elektronik cihazlarınızı gönlünüzce kullanabileceksiniz. Ayrıca burada acaba şarzım biter mi diye endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü tüm otobüslerimizde ve her koltukta bulunan priz sayesinde tüm elektronik cihazlarınzı şarz edebilecek ve gönlünüzce kullanabileceksiniz. Her koltukta bulunan kitap okuma lambası sayesinde ise tam bir kitap kurdu olsanız dahi yine de seyahat esnasında kitabınızı rahatlıkla okuyabileceksiniz. Tüm bunlara bir adet İzmir - muğla otobüs bileti alarak sahip olabilirsiniz.

Otobüs Biletleri Firmamızdan Alınır

Seyahat acentemiz anlaşmalı tesislerde mola vererek size tüm ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı verecektir. Tesislerimiz anlaşmalı tesisler olduğu için mola esnasında daha rahat davranabilecek bizim firmamızla seyahat etmeniz ayrıcalıklarından faydalanabileceksiniz. İzmir - Muğla otobüs bileti için firmamızı aramanız yeterlidir. Yolculuk esnasında size eşlik edecek olan host ya da hosteslerimiz güler yüzlü olması ve ikili ilişkilerde gayet başarılı olması sebebiyle sizi evinizde gibi hissettirecektir. Host ya da hosteslerimizden dilediğinizi isteyebilirsiniz. Eğer olur da seyahat etmek isterseniz, sizi muhakkak firmamıza bekleriz. Bu sayede hem sizere üstün bir hizmet vermenin şansına erişiriz hem de sizlere rahat ve konforlu bir yolcuk ettirmiş oluruz.

İZMİR->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

03sa 30dk

 

20 TL

İZMİR->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

03 saat

 

20 TL

İZMİR->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

03 saat

 

20 TL

İZMİR->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

03 saat

 

20 TL

İZMİR->MUĞLA
OTOBÜS SEFERİ

04 saat

 

20 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi