İzmir - Mardin Otobüs Seferi

24 Kasım 2015Konforlu Bir Yolculuk İçin

Otobüs firmamız seyahat acentesi olarak hizmeti en üst düzeylere çıkarabilmenin peşindedir. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmakla mükellef görürüz kendimizi. Otobüslerimiz son model otobüsler olup gayet konforlu, donanımlı ve uzman şoförlerimiz  tarafından emin ellerdedir. Sizlerin de önümüzdeki günlerde bir seyahat planınız varsa size hizmet etmekten büyük onur duyarız. Günün birçok saatinde hizmet veren firmamız size bu konuda geniş bir seçme imkanı sunmaktadır. Eğer uzun bir yolculuk sizi bekliyorsa ve gece yolculuğunu sevmiyor iseniz gündüz hareket eden otobüslerimiz sizin için gayet uygun olacaktır ya da tam tersi bir durum için gece hareket edecek olan otobüsümüzü tercih edebilirsiniz. İzmir - Mardin otobüs bileti almanız için sizi muhakkak firmamıza bekleriz.

Otobüs Bileti Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Eski zamanlarda uzun süren otobüs yolculukları bazı kimselere sıkıcı gelebilmektedir. Bu konuda haksız da sayılmazlar. Ancak teknolojinin de gelişmesiyle ve firma olarak biz de bu teknolojiden üzerine düşeni yapmasıyla sizlere üstün bir hizmet verebilmenin peşinde olduğumuzu bildirmek isteriz. Bunlara örnek olarak tüm otobüslerimizde bulunan internet ile sınırsız bir şekilde sosyal medyada neler oluyor takip edebilir ve gündemde ne gibi şeyler gelişmiş haberdar olabilirsiniz.izmir - mardin otobüs bileti için ofisimize uğramanız yeterlidir. Ayrıca tüm koltuk arkalarında bulunan kişisel televizyonlar sayesinde isterseniz filminizi izlersiniz isterseniz de müzik dinleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Seçim tamamen size aittir. Ayrıca size ait olan tüm elektronik cihazlarınızı da yolculuk esnasında kullanabilme şansına sahipsiniz. Elektronik cihazımın şarjı biter mi diye endişe etmenizin yersiz bir endişe olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü tüm otobüslerimizde bulunan priz sayesinde tüm elektronik cihazlarınızı gönül rahatlığı ile şarz edebileceksiniz.

Otobüs Bileti Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araçlarımız her sefer sonrasında muhakkak oto kuaförleri tarafından titizlikle temizlenmekte ve sonra sefere hazır hale gelmektedir. Mis gibi kokan otobüslerimiz sayesinde gayet ferah bir şekilde yolculuk yapabileceksiniz. Her sefer sırasında ve sonrasında özel oto parfümler tarafından otobüslerimizin hoş kokması sağlanacaktır. İzmir- Mardin otobüs bileti alabilmek için firmamızı telefonla arayabilir ya da firmamıza kadar gelebilirsiniz.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi