İzmir - Manisa Otobüs Seferi

24 Kasım 2015İzmir – Manisa otobüs bileti

İnternetten Otobüs Bileti Almak

Son yıllarda İnternetin avantajlarını say say bitiremeyiz. Bineceğimiz otobüs den uçağa trene biletleri  alırken yer ayırtmak istediğimizde internetin bu faydalarından yarar sağladığından söz etmesek olmaz. Son senelerde internet bir çok şeyi yerimizden kalkmadan tek tuşla yapmayı sağlıyor. Bunlara örnek internet ortamından market alış-verişi yapmak bile dahil. Aynı zamanda eğer bir kredi kartınız varsa İzmir – Manisa otobüs bileti almak için onlarca yol gidip otobüs firmasının yazıhanesine gitmenize gerek yok. İnternetten bir arama motoruna bulunduğunuz il ve gideceğiniz ilin yanında otobüs bileti yazarak birden fazla otobüs firmasına ulaşabilirsiniz. Arasında tercih yapabilir. Yolculuğun olacağı gün ve saati belirleyebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken otobüs kalkış saatinden 10dakika önce gidip biletinizi almak. Bu şekilde hem zaman harcamaktan hem de yorulmaktan kurtulabilirsiniz. terminalde yazıhane yazı hane gezinip bilet aramaktan bizi kurtaran bu teknoloji için ne kadar dua etsek az.

Uygun Otobüs Bileti Almak

Yaşamımızın her adımında olduğu gibi otobüs bileti alırken de indirimli bulmak mümkün. Detayları bilmek ve internette hangi sitelerde uygun onu bilmek yeterli. Otobüs firmalarının ara ara yapmış olduğu indirimlerini takip etmek ile işe başlayabilirsiniz. İzmir – Manisa otobüs biletini ucuza almak için en önemli kurallardan birisi de bileti erken zamanda almaktır. Bunun için yolculuğa çıkacağınız tarihin belli olması size oldukça avantaj sağlar. İnternetten yapacağınız araştırma ile o tarih de en uygun otobüs biletlerini bulabilirsiniz. Biletleri uyguna alabilmek için bir diğer yol son zamanda terminale gidip kalkacak olan otobüs kalkmadan kısa bir zaman önce gidip pazarlık etmektir. Zaten otobüs kalkmaya yakın boş yer varsa işletmeci boş gitmektense ucuza bilet satmayı düşünebilir. Denemek için büyük firmalarda daha çok küçük otobüs firmaları tercih edilmelidir.

Otobüs Firmalarında Güvenlik

İzmir – Manisa otobüs bileti alacak iseniz yolculuğun yakın olması güvenlik tedbirinizi az alacağınız anlamına gelmez. En fazla dikkat edilmesi gereken husus ikinci şofördür. Kesintisiz en fazla araç kullanma süresi 4.5 saattir dinlenmiş dinç uykusuz olduğuna dikkat edin. Bir diğer husus ise aracın bakımıdır. Bu konuda direk dikkat edeceğimiz için güvenilir firmaları tercih ilk sırada olmalı.

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi