İzmir - Kilis Otobüs Seferi

21 Kasım 2015İZMİR KİLİS OTOBÜS SEFERİ

En ucuz otobüs bileti 90 TL' dir.

Ortalama seyahat süresi 14 sa 30dk saat' dir.

Ortalama seyahat mesafesi 1174 km' dir. 

İzmir  - Kilis Otobüs Bileti

Şehirler Arası Otobüs Yolculuğunda Zamanı Değerlendirmek

14-15 saatlik bir yolculuk, İzmir – Kilis otobüs bileti ile yapılan bu kadar uzun bir yolculukta sadece camdan dışarıyı seyrederek ya da uyuyarak geçirmek sıradan ve genelde çoğunluğun yaptığı bir iştir. Ve zaten ölü bir zaman olan bu süreyi gerçekten öldürmektir. Bu yüzden bu ölü zamanı değerlendirerek faydalı bir zaman haline dönüştürmek gerekir. Eğer benim gibi bir makale yazarı iseniz ve bir diz üstü bilgisayarınız varsa bu zamanı makale yazarak değerlendirebilirsiniz. Diz üstü bilgisayar ile yapılabilecek bir işe sahipseniz bu zamanı en faydalı şekilde değerlendirme yolu çalışmaktır. Böyle bir işiniz yok ise bu zamandan fayda sağlamanın en iyi yolu bir şeyler okumaktır. Okumak her durumda gerekli bir eylem olsa da otobüsteki ölü zamanı değerlendirmek için biçilmiş kaftandır. 14 saatlik yolculukta 6 saat kitap okudunuz diyelim o otobüs yolculuğunu 8 saat olarak sayabiliriz. Bunun bir kısmını da uyursanız ölü zamanı oldukça azaltmış olursunuz.

Terminallerdeki Kitapçılar

Çok önemli bir iş yapıyor aslında bu kitapçılar. En önemli görevleri ölü zamanı değerlendirmenizi sağlamaları. Hali hazırda okuduğunuz bir kitabınız yoksa veya yanınızda getirmedi iseniz. İzmir – Kilis otobüs bileti alıp 14-15 saat yolculuk yapacaksanız. Bir kitaba ihtiyacınız var demektir. Bu kitapçı arkadaşlar da size bu hizmeti sunuyorlar. Gerçekten okumayı sevdiğiniz yada mesleğinize dair bir konunuz yok ise. İnsanı sıkmayacak bir kitap tercih etmenizi öneririm. Zaten otobüs yolculuğu sıkıcı iken bir de sıkılabileceğiniz bir kitap almanız çok şanssız bir durum meydana getirir.

Şehirler Arası Yolculuklarda Mola Yerleri

Yolculuk süresine göre bir defa veya daha fazla mola verebilir otobüsünüz. Bu molalarda önceden belirlenen ve otobüs firmasının anlaşma yaptığı mola yerlerinde otobüsler durup yarım saat veya on beş dakika mola verirler. İhtiyaçlar giderilsin. Sigara içenler sigaralarını içsinler. Karnı acıkanlar bir şeyler yesinler. İzmir – Kilis otobüs bileti ile yapılacak bu uzun yolculuklarda bir çok defa mola verilecektir. Firmanın zaman politikası veya şoförün acelecilik durumuna göre bu mola sayıları azalabilir. 

İZMİR->KİLİS
OTOBÜS BİLETİ

14sa 30dk

90 TL

Söke ->
İZMİR->KİLİS
OTOBÜS BİLETİ

18sa 30dk

90 TL

İZMİR->KİLİS
OTOBÜS BİLETİ

17 saat

95 TL

Güncel bilet fiyatları için www.biletkess.com ‘dan sefer sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Online Kredi kartına biletini hızlıca alın.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi